Obowiązek szczepień. Przedstawiciele polskich przedsiębiorców naciskają na rząd

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Przedsiębiorcy obawiają się kolejnego lockdownu – podkreśliła w piątek Konfederacja Lewiatan. Zaapelowała do rządu o przyspieszenie szczepień i zaproponowała, by wprowadzić obowiązek podania preparatu przeciw COVID-19 dla niektórych grup zawodowych.

Przedstawicielka Konfederacji Lewiatan Monika Fedorczuk powiedziała, że przedsiębiorcy coraz bardziej obawiają się kolejnego lockdownu. Uważa, że przed nim może ochronić… wyłącznie obowiązek szczepień.

„Namawiamy rząd do wprowadzenia takich rozwiązań, które mogą być pomocne w walce z pandemią. Dla nas zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy staje się priorytetem. Musimy dbać o bezpieczeństwo pracowników i klientów” – zauważyła.

W imieniu Konfederacji Lewiatan zaapelowała do rządu o przyspieszenie szczepień, które – jak twierdzi – są jedynym skutecznym narzędziem w walce z pandemią.

„Tylko w ten sposób możemy zmniejszyć ryzyko pojawienia się kolejnych okresów zamrożenia gospodarki. Osoby niezaszczepione nie tylko zagrażają systemowi ochrony zdrowia, ale także finansom publicznym (kolejny lockdown) i gospodarce (upadek firm, likwidacja miejsc pracy)” – oceniła Fedorczuk.

Opowiedziała się za totalitarnymi rozwiązaniami, które rzekomo mają być pomocne w walce z pandemią.

„Proponujemy, aby wprowadzić obowiązek szczepień dla niektórych grup zawodowych, dać możliwość sprawdzania, kto jest zaszczepiony, a kto nie, czy wyposażyć przedsiębiorców w narzędzia prawne pozwalające odmawiać obsługi osobom niezaszczepionym” – przekazała Fedorczuk.

23 KOMENTARZE

  • dokładnie; towarzystwo wzajemnej ordynacji; oni mają tyle wspólnego z prawdziwą gospodarką, co kapitalizm kompradorski z kapitalizmem klasycznym; nic prócz nazwy;

 1. Logika kowidoidiotki -lockdown będzie nawet jak 120 % będzie zaszczepionych ,bo w plandemii chodzi m.in. o zliwidowanie klasy średniej.Jeżeli ona podcina gałąż , na której sama siedzi, to żle to wróży klasie średniej i ich przedstawicielom.Jak widać i tu selekcja negatywna przynosi oczekiwane rezultaty.

 2. Ciekawe czy Konfederacja Lewiatan (Lewiatan – biblijny potwór morski symbolizujący zło, które Bóg zniszczy na końcu dziejów. Za SJP PWN) zdaje sobie sprawę że ich żądania są nielegalne. Europejski trybunał praw człowieka uznał że nikt nikogo nie może zmuszać do szczepień!

 3. Preparat w fazie eksperymentu medycznego. Nakłanianie/zmuszanie do poddania się czynności medycznej – to kryminał na wiele lat. Lewiatan stracił rozum.

  • Taaa, raczej odpracujesz milionowy mandacik w kolonii karnej… Myślisz, że ktoś się będzie z Tobą cackał ? Czekaj dalej, ZAMIAST RUSZYĆ DUPE DZISIAJ!

 4. „Osoby niezaszczepione nie tylko zagrażają systemowi ochrony zdrowia, ale także finansom publicznym (kolejny lockdown) i gospodarce (upadek firm, likwidacja miejsc pracy)” – oceniła Fedorczuk.” – kiedyś wszystkiemu byli winni żydzi i cykliści szanowna pani

 5. I rzad znow w białych rękawiczkach na zasadzie, my nie chcemy ale inni chcą. Zrobić bojkot tych firm i tyle, bo jak nie dostaną kasy to inaczej beda mędrkować. Możliwe że kasa z bigfarmy juz odwiedziła ich spasione du…ska wiec durne pomysły wpadają.

 6. Czy ktoś może napisać listę firm, które mają coś wspólnego z tą konfederacją lucyfer, bo mam plan rezygnacji z ich usług.

 7. A dobra, doczytałem sobie, że to jest jakieś unjopedalstwo i pewnie żaden przedsiębiorca za tym tak na prawdę nie stoi. No to w sumie luz.

 8. Czysta propaganda. Jestem przedsiębiorcą, małym i nie znam nikogo normalne, który by był za „szczepieniem” na kovid…po pracownicy się zaszczepili ale tylko po to by na zagraniczne wakacje pojechać. Mi wystarcza mazury…

 9. Ha ha ha !!!
  Lewiatan jak jego nazwa wskazuje niech idzie w diabły, nie dziwią naciski do szprycowania skoro w tej organizacji działa Wiktor Janicki z zarządu firmy AstraZeneca, niech oni spieprzają z Polski, nie potrzebujemy szpiegów korporacyjnych w charakterze związku przedsiębiorców.
  Von z Polski sierściuchy !!!

 10. Jak globale robią tę obecną plandemię ‼️ Mcafe’s: przełącznik martwego człowieka (dead man switch) jest wtedy, gdy włączają 5g, a tlenek grafenu robi tango.
  Film o tym: film: t.me/ qpolska/52966 , czat: t.me/ GhostEzra/7213

  • Leviatan defacto to nie jest organizacja polskich przedsiębiorców tylko przedsiębiorców działających w Polsce

 11. Czy ktoś kto się nie szczepił prosi rząd o locdown?Nie słyszałem,więc o co chodzi?Nie szczepiłem się moje ryzyko albo i nie.Proszę nie zwalac winy za locdown na niezaszczepionych.Osobiście jeśli dowiem się,kto prosił rząd o taki przymus do końca życia nic u niego nie kupię.

Comments are closed.