Ograniczenia dla niezaszprycowanych w Polsce? Niedzielski odpowiada

Adam Niedzielski.
Adam Niedzielski. (Zdj. PAP/Radek Pietruszka)
„Minister pandemii” Adam Niedzielski w Polsat News odniósł się m.in. do pytania, czy w najbliższych miesiącach pojawią się restrykcje dla niezaszprycowanych. Odniósł się też do kwestii ewentualnych obowiązkowych szczepień dla pracowników sektora medycznego oraz nauczycieli.

Odpowiadając na pytanie, czy może zadeklarować, że w ciągu miesiąca czy dwóch nie pojawią się ograniczenia dla niezaszczepionych dotyczące korzystania np. z komunikacji, kin, teatrów czy obiektów sportowych, czy też jest to kwestia otwarta, Adam Niedzielski stwierdził, że „wszystko są to zagadnienia otwarte”. – Musimy trzymać rękę na pulsie, co się dzieje z epidemią i tę rękę trzymamy – dodał.

Komentując kwestię ewentualnych obowiązkowych szczepień dla personelu medycznego, minister stwierdził, że „to jeden z pomysłów, który w pierwszej kolejności powinny być realizowane, o ile będzie przekonanie, że to konieczne”. – Wszystko zależy od przebiegu pandemii. Jeżeli popatrzymy na sytuację w której teraz jesteśmy, gdzie jest obciążenie szpitalne rzędu 300 osób, a dostępnych łóżek 6 tys. to na razie to nie jest czas podejmowania takiej trudnej decyzji – stwierdził.

Pytany, czy nauczyciele powinni mieć obowiązek szczepień, a niezaszczepieni ograniczenie pracy z dziećmi, Niedzielski stwierdził, że odpowiedź nie jest prosta. – Na tę chwilę nie jestem tego zwolennikiem – dodał.

Wskazał, że bazowy scenariusz który jest przyjmowany zakłada, iż od września dzieci wrócą normalnie do nauki. – Sytuację zawsze analizujemy w zależności od tego, jakie będzie tempo rozwoju pandemii – przypomniał. – Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że scenariusz powrotu zwykłego dzieci do szkół to scenariusz, który będzie realizowany z bardzo wysokim prawdopodobieństwem. Inne scenariusze są naprawdę bardzo nisko prawdopodobne – dodał.

Minister mówił też m.in., że „uwzględniając osoby zarejestrowane na szczepienie dochodzimy do poziomu 56 proc. dorosłej populacji”.

Niedzielski podał ponadto, że rząd zajmie się projektem o Funduszu Kompensacyjnym dotyczącym szczepień, na najbliższym lub kolejnym posiedzeniu. Przypomniał, że rozwiązania zawarte w przepisach mają objąć całą akcję szczepień przeciw COVID-19, od grudnia ub.r.

Źródło: PAP

16 KOMENTARZE

 1. Większość jest zwolennikiem izolacji osób chorych psychicznie, pozbawionych empatii, wykazujące psychopatyczne zachowania, wpływające destrukcyjnie na otoczenie.

 2. naj/bezpieczniejsza/zdrowsza szpryca, do której trzeba namawiać strasząc restrykcjami, szukanie na siłę wirusa, którego człowiek nie ma, a i tak go ma, oto osiągnięcia zarządców Polską: plandemia strachu, w sumie na całym globusie

 3. Ponadto istnieją dowody wskazujące na to, że białko kolca szczepionkowego może powodować nieprawidłowe składanie istotnych białek wiążących RNA/DNA zwanych TDP-43 i FUS i katalizować toksyczną „reakcję łańcuchową”.

  • Białko kolca szczepionkowego może również powodować, że białka „w tym [normalne] priony już znajdujące się w komórkach” tworzą nieprawidłowe grudki (zwane ciałami Lewy’ego), które mogą powodować „stosunkowo szybką śmierć komórki”. Badania wykazały rozwój ciał Lewy’ego u małp narażonych na SARS-CoV-2. Co ważne, ciała Lewy’ego „powodują niektóre lub wszystkie objawy motoryczne choroby Parkinsona”.

   • Choroby prionowe lub „prionopodobne” obejmują choroby Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS), zanik wieloukładowy (MSA) i inne. Cechą charakterystyczną tych chorób neurodegeneracyjnych jest powstawanie i gromadzenie się w układzie nerwowym nieprawidłowo złożonych białek.

   • A parkinsona leczymy amantadyna. I tak dochodzimy do punktu wyjscia gdzie zasczepienie wywola reakcje Organizmu do leczenia lekiem ktory znamy od 66 roku, a ktory jest zwalczany przez skorumpowanych lekarzy.

 4. Mutacje są dobre dla biznesu szczepionkowego, oczywiście, poprzez napędzanie strachu przed wariantami, producenci szczepionek zapewniają stały dopływ ludzi chętnych do udziału jako króliki doświadczalne w ich biznesowym schemacie for-profit. Pfizer planuje wystąpić o pozwolenie EUA na trzecią dawkę przypominającą szczepionki COVID w sierpniu 2021 roku, donosi Bloomberg.

 5. Lekarz Generalny w USA naciska na Big Tech, aby rozprawić się z tak zwaną „dezinformacją” szczepionkową, zobowiązanie Fundacji Rockefellera do wydania 13,5 miliona dolarów na walkę z dezinformacją szczepionkową oraz plan Białego Domu, aby poprosić operatorów SMS-ów o monitorowanie prywatnych wiadomości tekstowych w poszukiwaniu dezinformacji szczepionkowej.

 6. W USA Sąd Najwyższy orzekł, że zaszczepieni ludzie na całym świecie są produktami, towarami opatentowanymi, zgodnie z prawem USA, już nie ludźmi. Poprzez szczepionkę ze zmodyfikowanym DNA lub RNA, szczepionkę mRNA, człowiek przestaje być człowiekiem i staje się WŁASNOŚCIĄ posiadacza patentu na szczepionkę..

  • ze zmodyfikowanym GENEM, ponieważ ma swój własny genom i nie jest już „człowiekiem” (bez naturalnych ludzi), ale „trans-człowiekiem”, a więc kategorią, która nie istnieje w Prawach Człowieka.

   • Od 2013 roku wszyscy ludzie szczepieni zmodyfikowanym genetycznie mRNA są prawnie trans-człowiekami i prawnie identyfikowani jako trans-ludzie i nie korzystają z żadnych praw człowieka ani innych praw państwowych, i dotyczy to całego świata, ponieważ patenty na technologię GEN-POINT podlegają jurysdykcji i prawu USA, gdzie zostały zarejestrowane.

 7. Dlaczego żadna gazeta (witryna) nie piszę, że to jest zapowiedź działania wbrew konstytucji a więc zapowiedź wykonania groźby karalnej – i to jeszcze przez ministra. Najwyższy Czas też zresztą śpi a powinniście złożyć do prokuratury, prokuratora generalnego i marszałka sejmu. Może nie mam racji – redakcjo odpowiedz.

Comments are closed.