Strzelanie i polowanie na demonstrantów. W tej grze zabija się wrogów lockdownu [VIDEO]

Foto: YouTube FluffeyPanda's World
Covidianie dostali grę, która powinna spełnić ich najmroczniejsze marzenia. W „Stayhomer” mordujemy przeciwników lockdownu.

Producenci gier komputerowych i niezależni deweloperzy postanowili wykorzystać pandemię do stworzenia rozrywki dla zwolenników szczepień oraz obostrzeń. Tak powstała gra „Stayhomer”, w której wcielamy się w członka grupy specjalnej, „pacyfikującej” demonstrantów.

Gra sprowadza się do „oczyszczania” ulic metropolii z ludzi demonstrujących przeciwko lockdownowi. Jako funkcjonariusz specoddziału sprawdzamy porządek na ulicach, a gdy trzeba interweniujemy.

Do rozpędzania demonstrantów w Tokio służy nam… granatnik RPG. „Siedźcie w je*** domu!” słychać, gdy mordujemy kolejnych przeciwników lockdownu.

Chora gra jest dostępna na komputery osobiste z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

Źródło: Stayhomer

5 KOMENTARZE

  1. no jaki problem? wypuścić grę, gdzie likwiduje się odmóżdżonych zaszczepieńców i zwolenników niewolnictwa; i walić w te bańki próżniowe bez opamiętania;

  2. Nawet największy pandemiczny dureń powinien zajarzyć w ostatnich do końca niewypalonych Pfizerem szarych komórkach, że kowidianizm to destrukcyjna sekta NWO chcąca sprowadzić ludzkość na całej Ziemi do roli podległego wyszczepionego bydła w globalnym komunizmie NWO.

Comments are closed.