Szaleństwo się rozwija. Nadchodzi nowy wariant koronawirusa? „Powrót do normalności dopiero w 2022, czy 2023 roku”

Koronawirus/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Koronawirus/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Na powrót do normalności przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Szef Rady Naukowej przy francuskim rządzie ostrzega przed kolejnym wariantem koronawirusa. Co oznacza, że covidomaniacy i ich wyznawcy nie zamierzają odpuszczać.

Szef Rady Naukowej doradzającej francuskiemu rządowi prof. Jean-Francois Delfraissy nie ma dobrych wieści dla wyczekujących końca pandemicznego szaleństwa. Profesor zapowiedział, że na powrót do normalnego życia przyjdzie nam poczekać aż do 2022, a może nawet 2023 roku!

Szef Rady Naukowej postanowił postraszyć wszystkich jeszcze gorszymi wiadomościami. W wywiadzie dla telewizji BFM TV prof. Delfraissy stwierdził, że przed zimą pojawić się może nowy wariant koronawirusa.

Dlatego też powrót do normalności może potrwać dłużej niż mogliśmy się spodziewać. Co więcej, ekspert przekonuje, że już na początku sierpnia we Francji liczba nowych dziennych zakażeń może sięgnąć około 50 tys.!

Prof. Delfraissy ocenił, że czwarta fala koronawirusa może uderzyć we francuskie szpitale w drugiej połowie sierpnia.

Ten wirus posiada bowiem ponoć nadzwyczajną zdolność mutacji.

Z kolei amerykański Uniwersytet Johnsa Hopkinsa wskazuje, że od początku lipca we Francji liczba nowych zakażeń COVID-19 systematycznie rośnie. W czwartek zakażenie koronawirusem stwierdzono u niemal 22 tys. osób, a 11 zainfekowanych zmarło.

Aż 56,4 proc. populacji Francji otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Natomiast 42,5 proc. jest już w pełni zaszczepione.

Źródło: BFM TV / Radio Zet

9 KOMENTARZE

    • Zmartwię Cię, wiele osób reaguje i się wciąż boi. Być może to w większości kobiety (tak mam w moim otoczeniu).

  1. Wybory: PiS/POKO/PSL/SLD…JEDNO WIELKIE ZŁO!!! WSZYSCY ONI SĄ ZA PRZYMUSOWYMI SZCZEPIENIAMI!!! CHCESZ BYĆ ZOMBI I MIEĆ KALEKIE DZIECI…TO IDŹ I GŁOSUJ.

  2. Haha :) Teraz to żałuję w ogóle jakiegokolwiek straconego czasu, w zasadzie czegokolwiek a raczej wszystkiego co zrobiłem / nie zrobiłem kiedy jeszcze w ogóle w jakikolwiek sposób łyknąłem tą propagandę. A trzeba było latać wtedy gdzie popadnie, drogi puste, luz blues :) Teraz też z resztą jeszcze się to opłaca : )

  3. „powrót do normalnego życia” – obawiam się, że może nam to zająć z 50 lat. Przy tym poziomie głupoty społeczeństw…

Comments are closed.