Bill Gates rok temu zapowiedział to, co dzieje się teraz?

Bill Gates. Foto: PAP/Panoramic
Bill Gates. Foto: PAP/Panoramic
Rok temu miliarder Bill Gates przewidział segregację sanitarną. Mówił m.in. o tym, że osoby niezaszczepione nie będą mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Był maja 2020, w Polsce tzw. pandemia dopiero się rozkręcała, a tymczasem za wielka wodą miliarder Bill Gates już przewidywał to, co spełnia się na naszych oczach.

Gates mówił m.in., że do pełnej normalności będzie można powrócić jedynie pod warunkiem masowych i obowiązkowych szczepień.

Miliarder twierdził, że w obawie o rozprzestrzenianie się koronawirusa, tylko zaszczepione osoby będą mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Gates przewidział segregację sanitarną – mówił, że niezaszczepieni będą podlegali obostrzeniom, z których zaszczepieni zostaną uwolnieni.

Mówienie o tym rok temu groziło wyzywaniem od „szurów” i „foliarzy”.

Bill Gates przewidział nawet, że możliwe, iż powstaną specjalne certyfikaty szczepień, które będą przepustką do normalności.

Mając na uwadze trafność tamtych przewidywań, warto przypomnieć inne rzeczy, które mówił miliarder. Twierdził on m.in., że na pandemii COVID-19 się nie skończy, i że pojawią się inne choroby.

– Pandemie należeć będą do nowej normalności, na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne – powiedział Bill Gates w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Sueddeutsche Zeitung.

Źródło: GeekWeek.pl/CNN/BBC

20 KOMENTARZE

  • Pamiętam ten artykuł.Pamiętam też że Gates twierdził że bez problemu wyszczepią 80% populacji a z pozostałymi 20% może zaistnieć niejaki problem.Wspomniany event nie przewidział że proporcje będą prawie odwrotne.Stąd ta widoczna już panika i desperacja..to przepychanie wyszczepu kolanem.Widocznie mają zbyt mało czasu zanim się zacznie.

 1. Bill Gates jest prorokiem i apostołem papieża Franciszka i episkopatu Polski pod natchnieniem boskiego kowida z Wuhan, dlatego po śmierci zostanie kanonizowany na świętego kościoła kowidiańskiego zjednoczonego w komunii z Pfizerem.

  Św. Bill będzie patronem depopulacji i aborcji ratującej najświętszą Pachamamę przed ekologicznym zniszczeniem w myśl encykliki kapitalizmu inkluzywnego czwartej międzynarodówki kardynała George’a Sorosa.

 2. To psychopata — nie skończył szkoły wyższej, nie ma tytułu lekarza, oprogramowanie do win 1.0 kupił od innej firmy, potem wykiwał IBM z OS2. Jedynie co ma to finansowe wsparcie które obecnie wykorzystuje do zabijania niewinnych ludzi swoimi pomysłami, aby jeszcze bardziej zwiększyć dochody „fundacji”. Inni jego koledzy to: A Fauci, P Daszak, R Baric, R Walensky i inni. Lista dość długa.

  • Nie wykiwał IBM – jak mógł wykiwać firmę gdzie członkiem /wtedy jeszcze tak określano/ Rady Nadzorczej była jego mama :-)

  • Ten opis pasuje do wielu psychopatów ot choćby urodzony w Austrii niezły akwarelista, pierwsze finansowe wsparcie na działalność dostał od eskimoskich ziomków, Helene Bechstein, Mosesa Pinkelesa. Wszyscy co bardziej znani i ważni towarzysze jego walki, jego podwładni to ludzie eskimoskiego pochodzenia, działalność w sumie podobna, wykonywał zlecone zadania, a ci którzy dla niego pracowali i np. mordowali, robili to bez swej wiedzy i zgody.

 3. Tornada, trzęsienia ziemi i zmiany klimatu to stara rzeczywistość były zawsze i będą. Natomiast wyszczepienie „czymś” ludzkości to diabelska rzeczywistości billa i jego kumpli

 4. przecież tak mówił to prawda ale żeby przewidział nic z tego to on to wykreował łącznie z kolegami po portfelu dziękuję za uwagę.

 5. Wszystko zaplanowane. Zobaczcie stary film animowany, ostrzegający przed tym co się aktualnie dzieje. Fazy: wypuszczenie uzbrojonej grypy, medialna histeria, zamknięcie sklepów i kościołów, zamordyzm, szczepionka sterylizująca i eutanazja starych.
  Film jest na Bitchute com: AN OLD CARTOON, WHERE THEY TOLD US THEY WOULD „TAKE OVER” THE WORLD!

  • Ten film to fake – dlatego podany w takiej dziwnej formie.
   Żeby ośmieszać ‚spiskowe’ teorie :) i ludzi próbujących dojść o co chodzi.
   A dodatkowo ktoś kasę na tym robi – np. sprzedając jedzenie na czarną godzinę itp.

 6. Z filmów Utopia (2020) oraz Vaxville poznasz szokujące wyjaśnienie – nie chodzi o natychmiastowe zabicie ludzi, ale o sterylizację i zombifikację (robotyzację).

 7. On wiedział to jeden z ich ludzi jak Donald Trump, Elon Musk, Joe Biden, Hunter Biden …
  związani z wyspą J. Epstina

Comments are closed.