Atak „superbohaterów” w markecie. Sześć osób poszkodowanych [VIDEO]

Atak Spider-Mana w sklepie.

Pracownicy i klienci jednej z brytyjskich sieci sklepów zostali pobici przez grupę napastników. Ich liderem był człowiek przebrany za Spider-Mana. Sześć osób zostało poszkodowanych, a policja zatrzymała pięciu agresorów.

Skandaliczne sceny rozegrały się w sieci sklepów Asda, obok stacji metra Clapham Junction w Londynie. Grupa napastników poprzebieranych za superbohaterów, okazała się oprawcami.

Przewodził jej lider przebrany za Spider-Mana. Ofiarami padli pracownicy i klienci sklepu.

Sieć obiegło nagranie, na którym widać jak jeden z mężczyzn kopie w głowę bezbronną kobietę, wieńcząc swój atak uderzeniem pięścią.

Filmik przedstawia też scenę, na którego napastnik powalił inwalidę poruszającego się na wózku.

Świadkowie na początku myśleli, ze to jakiś żart. Wpływ na to miały przebrania napastników. Jednak okazało się, że to prawdziwa napaść, w wyniku której sześć osób zostało rannych.

Została powiadomiona ochrona sklepu i policja. „Zatrzymano pięć osób, które wkrótce odpowiedzą za atak przed sądem” – podał „Daily Mirror”.

Trwa postępowanie, które ma wyjaśnić przyczynę ataku. Zdaniem policji incydent mógł być po prostu bezsensownym atakiem przemocy i chęcią „popisania się”.

9 KOMENTARZE

  1. Hehe fajne ,to mi się podoba :) Tak powinno być w każdym sklepie w Polsce ,jak nie chcą cie obsłużyć za brak kagańca :) Tak trzymać spider man :)

  2. Kulturalni Angole nawet jak biją kobiety, robią to w wyrafinowany sposób, nie to co głupie polskie goje żyjące w ciemnogrodzie i zaścianku

  3. DO KOMENTUJĄCEGO CYPRIANA.
    Powinni Pana po ID/IP wyszukać i „w wyrafinowany sposób” WYBIĆ Z TEJ PUSTEJ CHYBA GŁOWY MENTALNOŚĆ TYPU „jak bicie kobiet to w wyrafinowany sposób” NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO I NIE POWINNO BYĆ. Chce się Pan pobić ? Może zaproponuj równemu sobie. /spit
    Polecam się LECZYĆ i mniej przydkładów z ogłupiającej ogólno dostępnej systemowej papki.

    • Zapraszamy do naszego urzędu miasta. Baby na urzędniczych stolcach tak kipią chamówą wobec obywateli, że spotkanie z superbohaterami bardzo by im się przydało. ;)

Comments are closed.