Covid rozprzestrzenia się przez… puszczanie bąków? Sommer pyta o obostrzenia

obrazek ilustr. źródło: Pixabay
obrazek ilustr. źródło: Pixabay
Niektórzy ministrowie brytyjskiego rządu podejrzewają, że koronawirus może rozprzestrzeniać się poprzez puszczanie bąków – podaje Mirror.

Rząd Zjednoczonego Królestwa naprawdę zastanawiać się, co z tym zrobić. Brytyjscy ministrowie twierdzą, że w małych i zamkniętych przestrzeniach, takich jak np. publiczna toaleta, covidem można zarazić poprzez wydalane przez zakażoną osobę gazy.

Podejrzenie wynika z tego, że testy udowadniają, że koronawirus może być obecny w fekaliach – wiatry są więc odpowiednikiem kaszlu, tylko… z drugiej strony.

Jeden z ministrów w rozmowie z Telegraphem powiedział, że brytyjski rząd ma wiarygodne informacje na ten temat z innych państw.

Takie badania miano prowadzić między innymi w Australii.

Minister twierdzi, że były dobrze udokumentowane przypadki zakażeń w ten sposób w Hongkongu.

Brytyjscy naukowcy na razie nie wypowiadali się na ten temat.

Kuriozalną sprawę na Twitterze skomentował Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

– Kowidianie znaleźli nowe zagrożenie! Przecież straszliwy wirus może się rozprzestrzeniać nie tylko górą, ale i dołem. Czy gacie to wystarczająca maseczka? A może będzie jakiś korek potrzebny? Ministrze Niedzielski do roboty, zaproponujcie coś – napisał.

Źródło: Mirror, Telegraph

37 KOMENTARZE

 1. Najbardziej zakażające srowidem są durnowate media. O takich pierd-ołach można tu przeczytać ale o tym że nośnikiem w szczypawkach jest tlenek grafenu nie ma ani słowa.

  • Zakazy nic nie pomogą, trzeba powołać specsłużbę do korkowania i plombowania pupy każdego dnia po wypróżnieniu. Przy okazji służba zdrowia zdobędzie stosowny materiał statystyczny.

 2. Obłęd! Kto sobie wyobrażał, że ludzkość może tak dać się ogłupić. Czytałem już kiedyś, że z powodu kovida może wypaść nawet sześć zębów jednocześnie.

  • Tak wygląda upadek.
   Cywilizacje dochodzące do kresu swojego istnienia tracą zdolność do racjonalnego działania.
   Z naszą będzie nie inaczej.
   Ale to dobrze – na obecnym etapie nie ma czego żałować.

  • To co się teraz dzieje po nazwą COVID… biblia opisuje jako „PRZEŚLADOWANIA CHRZEŚCIJAN POPRZEZ ŻYDÓW”… jakich kulminacją była ich RZEŹ w wykonaniu Justyniana (miliard ofiar)

   „KARMIENIE LWÓW POLAKAMI na KOLOSEUM” zaplanowano podczas inscenizacji RZEZI ORMIAN na Jon WRZESIEŃ

   wraz ze wciągnięciem FLAGI POLIN na Belweder

  • Wojtku, to może być prawda. Wczesną wiosną w markecie ochroniarz nie chciał mnie wpuścić bez maski i ręka już mi sama latała.

 3. ja zawsze wiedziałem że możliwości wariatow są nie ograniczone,chińczyk juz dwano grzebie patykiem w dupie w poszukiwaniu kowida,a teraz za pierdy się biorą,.Wczoraj czy przedwczoraj ktoś tu pisał ,właśnie o możliwie szybkiej ustawie zakazującej pierdzenia w przestrzeni publicznej.A co z tetrykami i gastrykami,oni walą do pampersa i łażą z tym przez cały dzień,czy nie należy zakazać im wyłażenia z chalup?

  • To jest zwiastun kolejnego pomysłu iluminatów na upodlanie tych co do ich sekty nie należą. To jest diabelskie podszeptywanie mediom, politykom i wszelkim pozostałym pożytecznym idiotom. Wypuszczają takiego bąka i przyglądają się czy chwyci. Im bardziej pożyteczni idioci daja sie upodlić tym większy diabelski rechot, satysfakcja i spełnienie. Okultyści..

 4. Zamiast wyśmiewać, lepiej pomyśleć. Skoro wirus jest w kale, to rozpowszechnianie się wirusa tą drogą jest wysoce prawdopodobne. Ja zamiast głupkowato wyśmiewać proponuję używać tego argumentu w przedstawianiu idiotyzmu nakazu noszenia maseczek. Znam wielu pacjentów którzy wcale nie kasłali, lecz rodzinę kowidkiem zarazili.

   • Niedługo „udowodnią” że kowida wypocamy, wypłakujemy i jeszcze że zbiera się za paznokciami. Już oczami wyobraźni widzę kowidowe kontrole na lotniskach. W Chinach już było, że kazali sobie grzebać patyczkiem w tyłku.

    • To jest kolejna odsłona „pedagogiki wstydu” – ze wstydu się powieś. Nikogo nie zarazisz i przyniesiesz wielki pożytek Planecie.

  • Onufry, jak to mówią „głupich nie sieją, sami się rodzą”. Przechodzisz samego siebie.
   Ty byłeś kiedyś na oddziale zakaźnym? I co? Każdy leży w oddzielnym 100 m2 pomieszczeniu, jedzenie wjeżdża do nich na szynach, roboty wymieniają kroplówki?

  • Onufry, ja już doprawdy nie wiem, JAKIM ty jesteś lekarzem, skoro ryzyko zakażenia drogą powietrzną porównujesz do ryzyka zakażenia kałem. Jesz to, czy co?

 5. nie dzielski do toalet gdzie sranie, pierdzenie i sikanie tyko za paszportem covidowym. Zwolnieni tylko koszerni pejsaci za wykazaniem się przy wejściu ze znajomością talmudu.

 6. Właśnie otrzymałem międzynarodowy grant, dzięki któremu będziemy mogli zbadać zróżnicowanie zagrożenia w zależności od rodzaju bąka. Zaczniemy od opisu charakterystyk tychże. Poszukujemy ochotników-doświadczonych bąkowiczów i grupy kontrolnej, w której będzie zakaz puszczania bąków. Nazwa grantu wskazuje, że i w tym badaniu jest ważne szczęcie: F.A.R.T.

 7. nie-dzielski ministerstwo tzw, „zdrowia” musi bezwzględnie sfinansować „dogłębne” badania czy zaszczepieni i po ilu dawkach pierdzą czy nie pierdzą covidem. Wprowadzić pierducovid paszport. I każdy polak może być sprawdzany czy posiada pierducovid paszport zwłaszcza przez mosad,

 8. 👹👹👹Sranie w banie jest legalne!👹👹👹
  Dowód : te wszystkie pierdoły, które słyszymy w meNdiach teleaudio, jak i czytamy w publikatorach.
  Kto mieszka w Polsce, ten się w cyrku nie śmieje…
  Kto mieszka w Anglii, ten się w cyrku nie śmieje…

 9. Ha ha ha ha ha ha ha !!!

  Teraz to juz przegięli pałę, tylko patrzeć jak Niedzielski wyda rozporządzenie o obowiązku noszenia kowidowych pampersów FFP3 z blaszką do uszczelniania rowka.

  Kolejny odsłona prania resztek mózgu i testowania stopnia upokarzania kowidowych baranów, którzy jako pierwsi zabezpieczą swoje kowidowe odbyty zgodnie z zasadą DDMP.

 10. Cenzor nie puszcza komentarzy w sprawie pierdzenia covidowego. Taka to wolność wypowiedzi . To jest właśnie Polska

 11. Nie mogę się doczekać pokazu prawidłowego zakładania dupowej maseczki przez eksperta Sutkowskiego, a najlepiej marszałek Witek w parlamencie, upominajacej Grzegorza Brauna.

 12. Taaa, w świecie postępackiego debilizmu, wszystko sprowadza się do grzebania w dupie. Tylko patrzeć jak znajdą się jacyś tęczowi doktorzy, co dojdą do wniosku, że pedalstwo zapobiega wydostawaniu się wirusa z dupy i tym sposobem grzebanie w kale stanie się obywatelskim obowiązkiem w ramach wirusowej prewencji.

 13. Przepraszam, ale tu otwiera się całkiem nowe pole działania dla Polskiego Ładu, mianowicie produkcja elektrycznych wyciągów wentylacyjnych z gaci, w skrócie „Polski Gates”. Z filtrem HEPA.

  Wylot nad głową, tak jak w amerykańskich truckach.

 14. A w szczochach też może być covid skroplony. Ja osobiście wprowadziłbym całkowity lockdown na szczanie, sranie i pierdzenie w przestrzeni publicznej, zakładanie potrójnych majtek z czopem do odbytu, Szczanie do specjalnych butelek z hermetycznym zamknięciem, a po wyszczaniu moczyć organ w roztworze kwasu siarkowego z acetonem.

 15. Ta…Miliony much nie może się mylić. Wychodzi, że covida roznoszą muchy. Nu idi mucha. Po wyrwaniu ostatniej pary nóg mucha ogłuchła.

Comments are closed.