Mentzen: „To jest dramat, upadek rozumu i powrót prawdziwie ciemnych wieków”

Sławomir Mentzen. Foto: Facebook Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen. Foto: Facebook Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen we wpisie na Facebooku posumował obecną sytuację. Polityk Konfederacji wskazał, że covidowa propaganda działa – w przeciwieństwie do lockdownu. „To jest dramat, upadek rozumu i powrót prawdziwie ciemnych wieków” – podkreślił Mentzen.

„Od ponad roku powtarzam, że ta choroba się nigdy nie skończy. Najsurowszy nawet lockdown, połączony z zaspawaniem drzwi od domu opornym, nie zmieni tego, że wirus przyjdzie ponownie zza granicy. Polityka utrzymywania zerowego poziomu zachorowań to utopia, a jej propagatorzy to współcześni odpowiednicy komunistów, próbujący trwale zmienić stosunki społeczne i zniewolić ludzi, mamiąc ich nierealnym celem” – napisał Sławomir Mentzen.

„Poniżej utopistów mamy mnóstwo pożytecznych idiotów, którzy w te bzdury wierzą. Rzekomo wykształceni ludzie, profesorowie, dziennikarze, ludzie kultury a nawet lekarze, powtarzają od roku największe głupoty, popierają najgłupsze decyzje, swoim autorytetem podpierają cały ten cyrk. Komuniści też mieli swoich profesorów i pisarzy, którzy żarliwie ten czerwony terror popierali” – dodał.

Jak podkreślał, cała reszta to „biedni, zmanipulowani przez polityków i media ludzie”.

„Autentycznie żal mi osób, które chodzą do teraz w maskach na brodzie lub ustach, z odsłoniętym nosem, w miejscach, gdzie maski nie są obowiązkowe. Ci biedni ludzie nic nie rozumieją z tego co robią, media przez te półtora roku pozbawiły ich jakiejkolwiek zdolności do refleksji w sprawie wirusa” – ocenił Mentzen.

Przytoczył też kilka drastycznych przykładów. „Widziałem ludzi w maskach opalających się na pustej plaży. Widziałem człowieka, który sam płynął motorówką w masce” – napisał.

„To jest dramat, upadek rozumu i powrót prawdziwie ciemnych wieków” – skwitował.

Mentzen przypomniał, że kiedyś elity wykorzystywały m.in. astronomię i przewidywały zaćmienia Słońca, żeby pod pozorem magii „wymuszać posłuszeństwo od ciemnego ludu”.

„Dzisiaj elity wykorzystują zabobon, by pod pozorem nauki wymuszać posłuszeństwo od ciemnego ludu. I ciemny lud to kupuje” – wskazał Mentzen.

„Mamy zupełnie bezpieczną sytuacje. Żadne ograniczenie nie są potrzebne. Każdy kto chciał, mógł się uodpornić na wirusa. Kto tego nie zrobił, podjął świadomą decyzję, do której miał prawo. Jesienią zachorowania będą rosły. Jedni będą w miarę bezpieczni, drudzy w zależności od wieku i stanu zdrowia, będą mniej lub bardziej bezpieczni” – zaznaczył.

„Grożenie w tej sytuacji lockdownem, segregacją, usuwaniem ludzi z pracy lub ze studiów, pozbawianie dostępu do kultury lub gastronomii to nie walka z wirusem. To jest walka z wolnością i ze światem jaki znamy” – wskazał Mentzen.

„Każdy kto ma świadomość obecnej sytuacji i popiera dalsze drastyczne próby dzielenia ludzi i pozbawiania ich podstawowych praw jest totalitarystą i wrogiem wolności. Świat się kiedyś z tego szaleństwa otrząśnie. Wasze totalitarne propozycje zostaną i będą o was jeszcze bardzo długo dawać świadectwo” – zakończył Mentzen.

40 KOMENTARZE

 1. Ludzie sami są sobie winni. Dali się zniewolić. Przestali myśleć, analizować, szukać informacji… wolą włączyć o świcie TV i dać sobie prać mózgi, manipulować. TV im powie co mają myśleć, co robić i jak żyć. TV daje im gotową odpowiedź na wszystko, po co szukać prawdy? Nie żal mi takich wypranych łbów, skoro chcą być niewolnikami, ich sprawa, tylko niech się odp….ą od normalnych, świadomych i myślących Polaków! 🇵🇱

  • tylko, że ich głupota i zapatrzenie w TV rzutuje negatywnie na resztę. Uzależnienie od TV jest tak samo idiotyczne jak uzależnienie od smartfona. A ludzie chodzą z nosem w ekraniku jak pies na smyczy. Skończy się podobnie.

  • Dzisiaj byłam w przych.w Bstoku. Musiałam poddać się obow. mierzeniu temperatury, podszedł do mnie młody osiłek z ochrony, który mi to nakazał, MUSIAŁAM założyć kaganiec bo inaczej nie wpuściłby mnie na 1-sze piętro.MUSIAŁAM wypełnić kartkę A-4 pełną idiotycznych pytań, czy nie zetknęłam się w ciągu 14-dni z chorymi? A skąd mnie to wiedzieć? MUSIAŁAM podać im mój nr PESEL – a co jeśli cwaniak weżmie na mnie kredyt w jakimś „jego” banku? Słowem żyjemy w jakiejś UTOPII. Wołam RATUNKU !!!

 2. Mentzen niby inteligentny, ale jeszcze nie dotarło do niego, że to jest zaplanowana globalna operacja depopulacyjna.

  • Na pewno „dotarło”. Właśnie opisuje, że jesteśmy na etapie, gdy mózgi ludzi zostały tak zmanipulowane propagandą, że wręcz trwale uszkodzone.

  • Taka akcja depopulacyjna jest bez sensu bo selektywnie wymorduje ludność konformistyczną, którą łatwo rządzić.
   Jeżeli okaże się, że to jednak prawda to popieram – likwidacja takich ludzi zwiększy wolność reszty.
   Obawiam się jednak, że może być odwrotnie.
   Szczepionki mogą np uodparniać na innego wirusa którego wypuszczą dopiero za rok.
   Wtedy selektywnie wymordowani będą wolnościowcy.
   Z resztą hołoty pójdzie znacznie łatwiej.

   • Nie jestem pewien czy jesteś ignorantem, czy agentem. To nie jest żadna selektywna operacja, dotyczy prawie wszystkich. W rozprowadzanych szprycach będzie mały % dostaw nieszkodliwych, ale zawierający wszystko co potrzebne do identyfikacji i interfejsu dla maszyn (sterowanie). Elity w czasach robotyzacji potrzebują malutką ilość niewolników i tych sobie zostawią. Tobie się wydaje, że zakombinujesz i się schowasz.

  • Dziwna ta Twoja depopulacja. Depopulatorzy mieli by się pozbyć wykształconych, spokojnych ludzi, zostawiając ciemną masę agresywnych analfabetów? I co zrobią kiedy np. popsuje się ostatni tomograf- oderwią kogoś od siania prosa żeby go naprawił? Ograniczenie światowej populacji do 500 mln cofnie ludzkość do czasów wczesnego średniowiecza. Rozwoju nie generują zadowoleni faraonowie ani ich niewolnicy, tylko Ci co są pomiędzy.

 3. Szkoda,że tacy ludzie jak Pan Mentzen nie są obecnie u władzy. Mam nadzieję, że w końcu się to zmieni.

 4. Hahaha, dokładnie tak jest, panie Sławomirze. Od siebie dodam, że jak Szumowski w marcu zeszłego roku nakazał noszenie chust i przyłbic, porównałem to do czasów faraonów: zaćmienia słońca, kapłanów i ludu.
  Do dzisiaj moi koledzy i koleżanki i ze szkoły średniej, i z uczelni – o profilach jak najbardziej technicznych – WIERZĄ w skuteczność zatrzymywania wirusa przez maskę. Załamka.

  • A moi nie;) Gdy zdawaliśmy maturę w połowie lat 60-tych, to za 3 „ortografy” maturę się oblewało (..znów za rok matuuura..;) Matematyka, fizyka pisemnie i ustnie, języki, historia, filozofia…Echhh – szkoda gadać

 5. Jprd dosłownie każdy wasz artykuł o szczepieniach ma wydźwięk dokladnie przeciwny swojej treści. Glosicie ze szczepionki i lokałny NIC nie dają i szkodzą, mimo że procenty przytaczane w art. pokazują, że dają WIELE. Ale czymże jest wiele dla kogoś, kto ustawia optykę na: wszystko albo nic?
  Albo nie rozumiecie procentów i zjawisk, albo udajecie debili. Nigdzie poza wami i krytyką polityczną nie widzę tak zero-jedynkowych oczekiwań od świata – jestescie siebie warci.

  • Popatrz sobie na procenty zgonów na kowid (0,2% – na poziomie grypy) i na wskaźnik zgonów w Polsce, najwyższy po II WŚ.

   W 2017 była ostra grypa, na którą zmarło więcej osób, niż zazwyczaj. Ale nie było lockdownów, a służba zdrowia pozostawała OTWARTA DLA KAŻDEGO. W 2020 był kowid + lockdowny + szlaban na lekarza. I masz efekty.

 6. Ja byłem świadkiem gdzie dziewczyna w zaawansowanej ciąży z maską na twarzy, taką lepsiejszą, podszedł do nie jakiś starszy facet i kazał jej natychmiast zdjąć tą maskę, tłumaczył jej co to jest hipoksja i że ona i dziecko potrzebują tlenu a nie dwutlenku-węgla, okazało się że ten pan to lekarz.

 7. Nieuprawniony i obraźliwy osąd. Wiele osób nosi maski (jakkolwiek) wyłącznie po to, żeby nie płacić mandatu lub po to, by kierowca autobusu nie wyprosił ich z pojazdu. Byłem świadkiem nadgorliwości kierowcy (nie wiem skąd ich biorą). A więc to nie jest tak, że ludzie są głupi, że są „ciemnym ludem”, jak tego chce polityk. Ludzie chcą przeczekać lewacką rewoltę nie narażając się niepotrzebnie na kłopoty. Ale oczywiście i głupców nie brakuje…

  • ja maski nie zakładałem i nie zakładam. Nie choruję od lat. A gdybym zachorował to wyleczę się sam i ufam mojemu organizmowi. A jak przyjdzie umrzeć to cóż, odejdę i „zmienię tę koszulę na nową”. Po prostu wchodzę wszędzie bez szmaty. Mandatu ewentualnego nie przyjmę i będę walczył w sądzie.Nie boję się i nie dam się zastraszyć. Wolę umrzeć niż nosić szmatę i dać się zaszczepić genowym kompotem . Odwagi. Demony żywią się energią strachu . Nie karmy ich a odejdą.

  • Czytaj uważniej… „Autentycznie żal mi osób, które chodzą do teraz w maskach na brodzie lub ustach, z odsłoniętym nosem, w miejscach, gdzie maski nie są obowiązkowe.”

   Do jasnej… kiedy przestaniecie czytać po łebkach?? Albo nie zabierajcie głosu.

 8. Wszystko prawda, szkoda tylko, że wypowiada to osoba, która sama wierzy w zabobony religijne. Stanowski pięknie zaorał tego hipokrytę, który teoretyzuje o wolności, a w praktyce jest największym zamordystą jeśli chodzi o tzw. „uczucia religijne”. Na pytanie Stanowskiego dlaczego nie chce znieść przepisu o obrazie uczuć religijnych, Menzten odparł, że „nie chciałby, aby ktoś obrażał jego religię”. Szkoda słów…

  • I Mentzen ma racje rowniez w kwestii religii. Chcesz wolnosci religijnej to ebnij matce w morde i sie na nia wysikaj

   • Każda wiara prowadzi do celu. Nie ma lepszej lub gorszej. To ludzie ją zniekształcili a źli księża sponiewierali. Płacą za to. Bóg uniósł swą prawicę. To widać powszechnie. Religie są jak żarówki: mogą mieć różny kształt i kolor ale prąd który przez nie płynie jest we wszystkich taki sam.

 9. „Świat się kiedyś z tego szaleństwa otrząśnie” To akurat smutne podsumowanie bo jest przerazliwie pasywne. Nie trzeba nic robic, tylko czekac „az swiat sie otrzasnie”. A co jesli zdazymy umrzec w miedzyczasie?

 10. tak samo wyglądało (biblijne) PASTWIENIE SIĘ ŻYDÓW (asyryjczyków) NAD ZNIEWOLONYMI BABILOŃCZYKAMI (czyli LECHITAMI) pomiędzy (+-) 1800pne (UPADEK WIEŻY BABEL) a (+-) 1300 pne (WYRŻNIĘCIE ŻYDÓW poprzez SALOMONA tj „UWOLNIENIE z NIEWOLI, RESTAURACJA CHRZEŚCIJAŃSTWA)

  na nordyckie: POKÓJ Asowie-Wanowie === Ragnarok (LECHIA Bieszka).

  • O czym mówi nawet MIT ZAŁOŻYCIELSKI MASONERII

   Legenda wolnomularska opowiada, że bractwo ma starożytne pochodzenie i zostało założone przez Hirama Abiffa, pochodzącego z Tyru mistrza murarskiego i architekta, który budował pierwszą świątynię króla Salomona. Znał on „Wielkie Kamieniarskie Słowo”, będące imieniem Istoty Najwyższej, Wielkiego Architekta Wszechświata (G.A.O.T.U), i dzięki niemu dysponował potężną magią. (…)

  • (…) Zamierzał przekazać robotnikom sekretny wyraz po zakończeniu prac, aby i oni mogli kiedyś osiągnąć najwyższy stopień rzemiosła. Trzech z nich nie zamierzało czekać latami i pragnęli poznać „słowo Mistrza” wcześniej. Kiedy Hiram odmówił ich żądaniom Jubel i Jubelo ranili go, a Jubelum zabił młotkiem.

   Po odkryciu zbrodni Salomon nakazał godnie pochować murarza i (…)

  • (…) rozesłał po trzech wysłanników na każdy kierunek świata, aby znaleźć morderców.

   SALOMON to SWARÓG
   Hiram Abiff to ŁADA, ARKA PRZYMIERZA, YHWH, SYRENKA WARSZAWSKA jak i WIEŻA BABEL
   JUBEL, JUBELLO i JUBELLUM – to zarówno 3 żydowskich pede##tów JAFED, HAM i SEM jak i IHS czyli JEZUS (od ich pierwszych liter), jak i THOR z braćmi Wi i Wii jak i GORGONY (MEDUZA to ATENA i katolickie AMEN (ohyda ammonitów))

   :)

  • po trzech wysłanników na każdy kierunek świata co daje wysłanników 12 czyli tyle ile ma OBLUBIENICA BARANKA BRAM zwana KALACZAKRA (ARKONA)

   :D

  • Wielkie Architekt Wszechświata (G.A.O.T.U)

   w mitach komplementarnych to URANOS, AHURA MAZDA albo ŚHIVA (LELI, ŻYWIA etc)

   BYŁ na ziemi POMIĘDZY 10 tyś pne (ustąpienie zlodowacenia) 5500 pne NAPAŚĆ 1 z 12 (12 i OSTATNIA :D jest teraz) NAPAŚĆ ŻYDOSTWA na PLANETĘ (zagłada kultur neolitycznych)

   czyli OKRES PIERWSZEJ JUGI ;)

   • taki więc KTO SIĘ NIE NAWRÓCIŁ, kto TRWA w ŻYDOWSKIM BAŁWOCHWALSTWIE jezusowo-maryjnym ten STRACIŁ ŻYCIE I TO WIECZNE i to FIZYCZNE ;D

    P2 to nostradamusowy FAŁSZYWY PROROK…. PODSZYWANIEC pod SYNA CZŁOWIECZEGO aka ISKRA z POLSKI (TO ON/A MIAŁ/A BYĆ INTRONIZOWANY/A__ FIZYCZNA OSOBA ;D)

   • tak was WYWUJAŁ w KOSMOS ten żydek szmalcownik wraz z RADĄ RABINÓW POLIN zwaną episkopat…

    bo WIEDZIELI ALE NIE POWIEDZIELI BY SZMALU, DUSZ WIERNYCH i ZŁOTYCH TRONÓW NIE POTRACIĆ

    a i TAK JE POTRACĄ bo ZOSTANĄ „OSTATNIMI”

   • A TERAZ IDŹCIE I GŁOŚCIE…. TĘ SZCZEŚLIWĄ NOWINĘ PO SWOICH DOMACH

    ich WAS WŁASNY KLER, WŁAŚNI PASTERZE SKAZALI na (wraz z żydami)

    w OGNIU PIEKIELNYM ZAGŁADĘ (Apokalipsa) :D

Comments are closed.