Niedzielski rusza w Polskę. Osobiście będzie namawiał do szczepień

Adam Niedzielski. Foto: PAP
Adam Niedzielski. Foto: PAP

Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedzi w poniedziałek podkarpacką gminę Jeżowe, jedną z najsłabiej wyszczepionych w Polsce. Spotka się m.in. z wójtem, przedstawicielami Rady Gminy oraz kierownikiem lokalnego ośrodka zdrowia.

Rozmowy – jak przekazał rzecznik resortu Wojciech Andrusiewicz – będą dotyczyć problemu niskiego wyszczepienia mieszkańców gminy i możliwości zwiększenia zainteresowania szczepieniami.

„Najważniejszym obecnie dla ministra zdrowia celem jest możliwie szybkie zwiększenie liczby zaszczepionych Polaków, by zapobiec wzrostowi transmisji wirusa w najbliższych dniach i tygodniach. Widzimy, że wzrost zakażeń już się realizuje. Gdzie będzie szczyt możliwej czwartej fali zależy tylko i wyłącznie od nas – od społeczeństwa i naszej odpowiedzialności za siebie i innych” – powiedział rzecznik.

Jeżowe jest na czwartym miejscu od końca wśród gmin pod względem zaszczepienia. Dane Ministerstwa Zdrowia mówią, że w pełni zaszczepionych jest tam 1,8 tys. mieszkańców. Poziom zaszczepienia to 17,8 proc.

Niedzielski chwyta się wszystkiego, żeby zachęcać do szczepień. Teraz postanowił, że osobiście porozmawia sobie z tymi, którzy nie chcą przyjąć preparatu przeciwko COVID-19.

Z zestawienia opublikowanego w niedzielę na stronach rządowych wynika, że w Polsce wykonano dotąd 33 739 742 szczepień przeciw COVID-19. W pełni zaszczepionych, czyli czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca, a także jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson jest 16 960 975 osób.

Źródło: PAP, NCzas.com

41 KOMENTARZE

 1. Podobno niezaszczepionym odbierane będzie prawo do emerytury, a ich „jednostki na subkontach” w Zakładzie Utylizacji Szmalu przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania szpitali jednoimiennych.

 2. Innymi słowy, jedzie na płatne wakacje. Należałoby go powitać – zgniłym jedzeniem, prosto w ten zakłamany pysk.

 3. A może by tak go puknąć w Jeżowem? Byłby koniec koronaświrusa, a i jeżowianie byliby dumni z uratowania polaków od mordu.

 4. nie może się doczekać 4 fali, zamiast zostawić wirusa w spokoju, aby się normalnie, jak było przez wszystkie wieki, rozszedł jesienią, gdzie będzie, tam go przywiezie, by w połowie sierpnia ją uroczyście ogłosić

 5. Handlowiec Adamek z Pfizera, Moderny, J & J odwiedzi potencjalnych klientów/pacjentów w podkarpackiej gminie Jeżowe.

 6. no to już widzę ostrą jazdę ja bym nie ryzykował na jego miejscu ale na wszystko musi przyjść czas dać mu popalić żeby nigdy tego nie zapomniał ZBRODNIARZ niedzielski !!!

 7. Świetna wiadomość, socjopata o sadystycznych skłonnościach jest wyjątkowo przekonujący, wystarczy, że otworzy usta i sukces murowany.

 8. Niech wy pi erdala, razem z szumowskim fircykiem. Dawać pozew imienny i niech te dwa szczury siadają na ławie oskarżonych razem z simonem, horbanem, tworczykiem, pink-assem i resztą hromady. Koniec zabawy, pora na odpowiedzialność karną tych wykonawców planów NWO. Na szafot!

 9. Pozwólcie, że wyjaśnię to sobie w mojej głowie: Mogę mieć AIDS, Chlamydię, Rzeżączkę, Ebolę, Żółtaczkę, Zapalenie opon mózgowych i spojówek…mogę jeść w restauracji i chodzić do baru…ale jeśli nie miałem szczepionki na Covid-19 (aka paskudny wirus przeziębienia)…. mam zakaz wstępu.

  • Jest jeszcze lepiej: przez półtora roku obecności sars-cov-2 w Polsce praktycznie każdy już go przeszedł, więc masz zakaz wstępu pomimo posiadania trwałej odporności oraz niezarażania innych.
   Bo przepustką jest sam fakt przyjęcia nieznanej substancji ze strzykawki – a nie bezpieczeństwo zdrowotne kogokolwiek.

 10. Adamie nie zapomnij wspomnieć o tym: Ta wiadomość wyszła na jaw po tym, jak poufne badania firmy Pfizer wyciekły niedawno do sieci z Japonii. Dane ujawniają, że białko spike z eksperymentalnego zastrzyku mRNA nie pozostaje w pobliżu miejsca wstrzyknięcia, jak w przypadku „tradycyjnych” zastrzyków, lecz przedostaje się do krwiobiegu. c d n

  • .. To pozwala białku rozprzestrzeniać się w całym organizmie i gromadzić się w różnych organach i tkankach, w tym jajnikach, macicy, śledzionie, sercu, szpiku kostnym, płucach i osoczu krwi. (A srebrna podszewka? Większość tego białka wydaje się kończyć w wątrobie, naturalnym organie detoksykacyjnym organizmu).

 11. proponuję by wyszedł do ludzi, niech po prostu zrobi spotkanie z mieszkańcami
  jest tylko jeden warunek, ma wysłuchać wszystkich a nie rozkazywac co wysłucha a co nie. Jak by jeszcze powiedział jaka ma trase to spokojnie ludzie sie przygotują na rozmowy.
  Nie trzeba nikogo prać. Ani mieszkańców ani urzędnków, w końcu wszystcy chcemy dobrze. Tylko niech władziuchna się wysili i posłucha.

  • Gość, który wymordował – jak dotąd – 150 tysięcy ludzi, nie nadaje się na rozmówcę.

   Poza tym on słucha tylko Fauciego.

 12. Nie wierzę, żeby ten tchórz miał odwagę skonfrontować się ze społeczeństwem, na pewno będzie posyłał giermka Dworczyka, albo będzie przemawiał w zamkniętym środowisku pisowskich klakierów, żeby nie usłyszeć głosu oburzenia wolnego ludu.

Comments are closed.