Podwójnie szczepiony dziennikarz-celebryta zarażony. Pierce Morgan ciężko przeszedł Covid-19

Piers Morgan, znany brytyjski dziennikarz i publicysta, mimo pełnego zaszczepienia bardzo ciężko zachorował na covid. Zdjęcie: EPA/NEIL HALL Dostawca: PAP/EPA.
Piers Morgan, znany brytyjski dziennikarz i publicysta, mimo pełnego zaszczepienia bardzo ciężko zachorował na covid. Zdjęcie: EPA/NEIL HALL Dostawca: PAP/EPA.

Piers Morgan słynny brytyjski dziennikarz mimo podwójnego szczepienia bardzo ciężko zachorował na covid. Twierdzi, że żadna choroba nie dotknęła go tak mocno.

Piers Morgan to najpopularniejszy dziennikarz Wielkiej Brytanii. Przez lata pracował w CNN, a ostatnimi czasy prowadził najpopularniejszy poranny program publicystyczno-informacyjny „Good Morning Britain”, ale został z niego wyrzucony za krytykowanie Meghan Markle – żony księcia Harry’ego.

Teraz jednak Brytyjczycy znów żyją tym, co opisuje Morgan, który jak się okazuje bardzo ciężko zachorował na covid. Stało się tak mimo, iż był podwójnie zaszczepiony preparatem AstraZeneca.

56-letni dziennikarz pisze w „Mail on Sunday”, jak wirus wywołał „szalejącą gorączkę„, dreszcze i gwałtowne napady kaszlu i kichania. Morgan opisuje, jak jego ciało dręczyła gorączka, zimne poty, kaszel, kichanie i „dziwne bóle” – a w pewnym momencie „alarmujące” bóle w klatce piersiowej.

To zdecydowanie najgorsze, co przechodziłem przy jakiejkolwiek chorobie w moim dorosłym życiu, ALE powoli wychodzę, kaszląc i plując” – pisze dziennikarz.

Morgan zaraził się prawdopodobnie na stadionie Wembley w czasie finałowego meczu Euro. Dwa dni po finale poczuł się źle, a kolejne testy potwierdziły, że jest zarażony. Na mecz miały być wpuszczane tylko osoby w pełni zaszczepione.

Tak czy owak okazało się, że przynajmniej w przypadku Morgana zaszczepienie nie ochroniło nie tylko przed zarażeniem, ale też przed ciężkim przebiegiem choroby.

Tym niemniej w swym artykule Morgan dziękuje lekarzom za wynalezienie szczepionki i pisze, że bez niej choroba mogłaby się zakończyć dla niego tragicznie. Morgan czuje się już na tyle dobrze, że mógł opisać swe doświadczenia z covid.

18 KOMENTARZE

 1. Dziennikarska logika: „bez szczepionki mogłoby skończyć się tragicznie”. A może przeszedłby lekko, a to, czego doświadczył – jest właśnie dzięki tej „szczepionce”?

 2. A jeszcze niedawno ten obrzydliwy osobnik (krzycząc no jab, no entry) odbierał prawa nie zaszczepionym do uczestnictwa w życiu publicznym, a tu proszę, trafiła kosa na kamień.

 3. Nczas to czy Pudełek?
  Co to za „ciężki przebieg”? Ciężki jest wtedy gdy pacjent się dusi, wymaga podawania tlenu lub respiratora.
  Gorączkę, dreszcze i kij wi co jeszcze to ma byle przeziębiony Stasiek.
  Wywalony pismak baje by zwrócić na siebie uwagę, a frajerstwo wyssane z paluszka sensacyjki łyka

    • Ważne, że ty jesteś zaszczepiony. Wiem, że tobie pasuje nawet dwa razy do roku szprycowanie się ale cieszy mnie to. To jest przykre, że ludzie nie potrafią odróżnić przeziębienia od śmiertelnej choroby. Oczywiście dla jednych przeziębienie może być śmiertelne ale gdy 85% ludzi przechodzi to jako przeziębienie robienie paniki opłaca się tylko tym co na tym zarabiają sporo kasy.

     • To dla ciebie aż 15 procent społeczeństwa które przechodzi tylko jedną nową chorobę ciężej… to pikuś? Te lokdałny i inne restrykcje kontaktowania się ludzi miały jedną zaletę której antyszczepionkowe matoły nie pojmują. Nie chorowało te 15 procent społeczeństwa na raz, nie zabrakło miejsc w szpitalach, respiratorów i karawanów pogrzebowych. Trupy nie leżały na ulicach.

     • Ludzie, ja to się dziwię że ktokolwiek w ogóle dyskutuje z tym idiotą podpisujący się imieniny Onufry… Przecież widać że ten gościu dostaje za to pieniądze… Olać trolla od Billa gatesa…

 4. Onufry! Niestety wasza bajeczka o skuteczności lokdałnów, izolacji i maskowania sypie się jak domek z kart, kiedy popatrzymy na kraje, które wyłamały się z covidowej paranoi.

 5. Ano jaja. Antyszczepionkowi zlewaczali kowiidioci, po lewacku zabraniający wolnym ludziom się zaszczepić, naprawdę w bezmiarze swej głupoty uważają się za prawicowców 🤣

  • Kto ci broni lewaku moja dawkę też sobie możesz wziąść a jak będzie tobie mało to załatwię tobie więcej i będziesz się mógł szprycować preparatem antygenowym w fazie testów raz dziennie koviidioto i widzę że i tak nic nie za kumasz z tego co napisałem!?

Comments are closed.