Powstała szkoła drag queen. Dla dzieci

Drag Queen, płaczący chłopiec Źródło: Pixabay, collage
Drag Queen, płaczący chłopiec Źródło: Pixabay, collage
Wielka Brytania. W Edynburgu, stolicy Szkocji, powstanie szkoła dla dzieci o specjalizacji drag queen.

Drag queen to mężczyźni, którzy przebierają się, by parodiować kobiety. Od transwestytów różnią się tym, że nie uważają się za prawdziwe kobiety, najczęściej są heteroseksualni, a przebranie jest jedynie ich wizerunkiem scenicznym.

Drag queen pracują najczęściej w klubach dla gejów, kabaretach, programach rozrywkowych etc.

Szkoci muszą sądzić, że bycie drag queen to bardzo wartościowy zawód, bo w Edynburgu ma powstać szkoła o profilu drag queen – podaje Telewizja Republika i portal stronazycia.pl.

Dzieci mają się tam uczyć m.in. sztuki makijażu (również chłopcy) i przedstawiania płci. W nauczaniu ma się pojawić wiele wątków LGBT – m.in. historia ruchów gejowskich.

Trudno powiedzieć jak taki program nauczania wpłynie na młode umysły dzieci.

Serwis Strona Życia przypomina, że dwa lata temu głośna była sprawa 11-letniego Desmonda, który przebrany za drag queen tańczył w gejowskim klubie, a homoseksualiści rzucali mu na scenę pieniądze.

Źródło: Telewizja Republika, stronazycia.pl

7 KOMENTARZE

 1. Ależ nie, bardzo łatwo powiedzieć, jak taki program nauczania wpłynie na młode umysły dzieci. Wywoła zaburzenia dojrzewania psychicznego, identyfikacji płciowej, rozwinie w „uczniach” homoseksualizm, nastąpi atrofia cnót męskich (ewolucyjnie wykształconego u samców gat. homo sapiens zestawu (jednego z zestawów) cech psychiki zapewniających przetrwanie osobnika, rodziny, rodu we wrogim środowisku)

 2. Świetnie! Teraz będą zabawiać nas profesjonaliści, a nie amatorzy-samouki. Może one źle odgrywali te pokazy sceniczne i przepłacaliśmy. Nie mogę się doczekać kiedy powstania taka szkoła w Polsce i będzie odpowiedni kanał TV.
  Tyle tylko, że moda może się drastycznie zmienić i będą one zmuszani do przekwalifikowania się.

 3. To nic innego, jak ponowne próby wprowadzania pedofilii przez lewactwo. Promocja jawna pedofilii przez lewakówkilkadziesiąt lat temu nie powiodła się, to teraz próbują drogą okrężną.

  • Teraz pedofilia jest wtedy i tylko wtedy, gdy „ksiądz”. W każdym innym przypadku jest to wg WHO Prawo Dziecka Do Zdobywania Satysfakcjonujących Doświadczeń Seksualnych. Lewakoidalni łykają propagandę bez popitki, entuzjastycznie porykując.

   • Hipokryzja lewactwa dotyczy nie tylko efebofilii wśród kleru i prawdziwej pedofilii wśród lewaków. Również dorosłych homoseksualistów. Przygrucha sobie lewak lewaka – szlachetne gejostwo podziwu i promocji godne. Przygrucha sobie ksiądz księdza lub dorosłego kleryka – molestowanie, zboczeniec, lawendowa mafia itp. A pożyteczni idioci dwulicowych lewaków faktycznie łykają te załgane nielogiczności bezkrytycznie.

 4. Szkoły okultystów dla ludzi spoza sekty. Przedmioty ogłupiacze i przedmioty deprawatory. Im głupszy wróg okultysty tym łatwiej nim zawładnąć i zniewolić.

Comments are closed.