Prowokacja czy popis chamstwa? Szarpanina, krzyki i krew. Awantura pod punktem szczepień w Grodzisku Mazowieckim [VIDEO]

Grodzisk Mazowiecki/ Awantura pod punktem szczepień.
Grodzisk Mazowiecki/ Awantura pod punktem szczepień. (Zdj. Twitter)
Prenumerata NCZ! z prezentem

W niedzielę po południu w jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim doszło do awantury pomiędzy grupą osób, która chciała wejść do placówki, a jej pracownikami. Musiała interweniować policja, zatrzymała dwie osoby.

„Około godz. 13.30 mieliśmy wezwanie na interwencję w jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim. Grupa osób chciała siłą wejść do budynku i wszczęła awanturę z pracownikami punktu” – przekazała oficer prasowa asp. szt. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policja zatrzymała dwie osoby w związku z tą interwencją – jedną z względu na naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, a drugą za znieważenie i kierowanie gróźb karanych wobec policjantów.

W komendzie przeprowadzono czynności i około godz. 16 osoby te zostały zwolnione. Pozostałe osoby z grupy, która chciała wejść do punktu – według informacji policji – rozeszły się.

Z nagrań, które opublikowano na Twitterze po tym zajściu wynika, że na teren punktu chciały wejść osoby z logiem organizacji „Polskie Żółte Kamizelki” i wtedy zostały powstrzymywane przez personel placówki. Na nagraniach słychać wulgarne krzyki.

Zachowanie osób w kamizelkach a szczególnie kobiety, która najwyraźniej była prowodyrem, było bardzo prowokacyjne i agresywne. A może to była prowokacja? Rządowi wszak bardzo zależy, żeby zdyskredytować w oczach opinii publicznej wszystkie osoby sceptyczne wobec powszechnie panującej na świecie polityki szczepienia wszystkich.

„Polskie Żółte Kamizelki” to organizacja, która przedstawia się jako grupa ludzi walczących o wolność i stawiających „opór bezprawiu rządu i policji”.

Członkowie organizacji są sceptycznie nastawieni do szczepień przeciwko COVID-19.

Długo nie trzeba było czekać, aż rząd podchwyci temat. Sam minister Niedzielski zabrał głos.

„Wolność na sztandarach, usta pełne wulgaryzmów i pięści przeciw drugiemu człowiekowi. Tak dziś wygląda ruch antyszczepionkowy? Tu nie ma z kim dyskutować. To trzeba piętnować. Dziękuję @PolskaPolicja za interwencje” – napisał Niedzielski.

Ta sytuacja z pewnością będzie wałkowana przez rządowe przekaźniki jeszcze długo.

Źródło: PAP, NCzas.com

68 KOMENTARZE

 1. Guvniana i mierna prowokacja, chwila rwetesu i nagle 100 komentarzy w 20s.: kobietę pobił, yhy, a sama ruszyła jak guziec. Niedzielski pójdziesz siedzieć. Lewactwo szczepienne walczy jak MORZE, data ważności upływa. Brakuje dwóch błyskawic na ryju, ale wtedy narracja bandy czworga nie byłaby spójna. PisPOSLDPSL zdrada i socjalizm, a kysz.

 2. Kiedyś dojdzie do regularnej bitwy aż pióra będą fruwały w powietrzu, kwestia czasu. To rządzący psychopaci nakręcają atmosferę. Nie ma nic innego a tylko covid i szprycowanie i ciągłe straszenia ludzi. Zamiast uspokajać naród to nakręcają spiralę strachu. Przez świat przechodziły różne zarazy ale w tamtych czasach wręcz narodu uspokajano a nie straszono.

 3. Pozwólcie, że wyjaśnię to sobie w mojej głowie: Mogę mieć AIDS, Chlamydię, Rzeżączkę, Ebolę, Żółtaczkę, Zapalenie opon mózgowych i spojówek…mogę jeść w restauracji i chodzić do baru…ale jeśli nie miałem szczepionki na Covid-19 (aka paskudny wirus przeziębienia)…. mam zakaz wstępu.

  • Z rozpoznanym wirusem Ebola też do knajpy nie wejdziesz, z zapaleniem opon mózgowo rdzeniowych nie będziesz w stanie wejść, zapalenie spojówek to chorobą banalna nie śmiertelna, a pozostałymi w knajpie nikogo nie zarazisz.

   • Internetowy ,,lekarz” z SB nie wie , że żółtaczka jest chorobą mocno zakażną .Jak u nas w klasie jeden miał żółtaczkę , to cała klasa była szczepiona.

    • Mity i mity: Dyletancie, nawet nie wiesz fujaro półanalfabeto, że „żółtaczka” to nie choroba, lecz objaw. I również może być żółtaczka objawem choroby nie zakaźnej… Stara zasada – im osobnik głupszy, tym bardziej arogancki, na tobie się doskonale sprawdziła

   • Przestań prdlić onufry bo kowid, czy rozpoznany czy nie, to bez szczepienia nie wejdziesz (przynajmniej taka narracja).

 4. Prowokacja. Była to zaplanowana przez bandę Niedzielskiego chamska prowokacja, aby zdyskredytować w oczach opinii publicznej ruch przeciwników szprycowania ludzi nieznanym świństwem. Niedzielski ze swoją bandą pragnie pokazać, że ludzie przeciwni szprycowaniom covidowym to zwykli durnie, chamy, barany, to zwykły motłoch nie znający się na niczym.

 5. te ciecie powinni zostać wypałowane za uniemożliwianie wyszczepu,wszak żólte kamizelarze z herod babą na czele po to tam się pchali.( okrzyki były )-a tam zonk,zapora ze świerzo ogolonych niebieskich koszulek,pospolitych cieci udających poważnych ochraniaczy,he he he
  Pozdrawiam szanownego niedzielskiego,beeeeeeeeeeee nie musi już namawiać ludzi do wyszczepu,same siłowo chcą się wyszczepiać.

 6. No co wy, ludzie? To Minister Zdrowia się kaja, a wy tak o nim źle piszecie?
  „Pięść przeciw drugiemu człowiekowi” – Niedzielski mówił przecież o swoim bezprawnym lockdownie, który ogłosił rozporządzeniem, a który wymuszała na przedsiębiorcach tak zwana policja.

 7. Ciekawe czy to sponsorują szwaby czy lewacki USzrael,bo chyba nikt nie ma wątpliwości że nadchodzą wielkie i niespodziewane zmiany na polskiej scenie politycznej?

 8. Kto ten artykul wyskrobal? Co za bzdury, tam pojechali normalni ludzie z mojej okolicy włącznie z lekarzem który uświadamiał ludzi którzy chcieli szprycować się na pikniku!!!! To ochroniarz pobił kobietę! Obejrzyjcie cały materiał na fb na kanale MEDIA INFO TV.PL

  • Momencik, ochroniarz mógł pobić, ale ona sprowokowała.
   Ciekawe, że akurat w Grodzisku, gdzie pracuje dr Basiukiewicz. Jest punkt zaczepienia? Jest, i o to chodziło.

   Prowokacja ze strony rządowej na 99,999%.

 9. Prowokacja inspirowana atakiem na Kaitol no i ta ochrona :)
  Ekonomistą od banksterów ministrem zdrowia A. Niedzielskim nie ma co dyskutować to marionetka jak Morawiecki, Kaczyński, Tusk, Biden który ma Alzhimera i innymi
  To trzeba piętnować

 10. Ja to nie rozumiem przeciwników szczepień, wszak są dobrowolne, co was obchodzi czyjeś zdrowie, kumacie? Czy mam wam to ręcznie wytłumaczyć?

  • Spajki, ja ich rozumiem. Antyszczepionkowa sekta to lewactwo zamordystyczne, a tacy żyć nie mogą bez wtryniania się z brudnymi lewymi buciorami w cudze życie. Taki już jest behawior lewaków.

  • Szczepienia są owszem, dobrowolne. Zwłaszcza dla żołnierzy, medyków i nauczycieli. Przecież nikt nie musi pracować. I nie stosujcie argumentu typu „Przecież to we Francji, nie u nas”. Z tzw. maseczek wysmiewał się kiedyś sam minister zdrowia, a potem nakazał je nosić, choć ich skuteczność też jest zerowa.

   • Przed chwilą w TVP Info (chyba ktoś z lewicy):
    „Jesteśmy za wolnością. Jeśli ktoś nie chce się szczepić, niech zostanie w domu. Jeśli chce być samotną wyspą, niech tak będzie.”
    Nie musimy pracować, odpoczywać, kupować. No, po prostu nie musimy żyć – kwintesencja lewactwa, ich pojmowanie wolności.

 11. Jaka prowokacja?
  Dość mi było kilku dni prób dyskutowania z lewackimi antyszczepionkowcami na tym portalu bym ujrzał pod moim adresem kilkadziesiąt chamskich obelg.
  Oni naprawdę są tacy durni, chamscy i agresywni.

  • O co masz problem? Chcesz się szczepić o się zaszczep. Nikt ci nie broni. Wstrzyknij sobie wszystkie na raz, będziesz nieśmiertelny. To nie chamskie obelgi tylko prawda na twój temat. A prawda w oczy kole.

   • Leonciosku Lewusie, co ty bajdurzysz? Jaka prawda? Imputujesz mi stopień kapitana, choć go nie mam. Mam tylko stopień sternika jachtowego🤗
    Lewactwo antyszczepionkowe do swoich kolesi i koleżaneczki przyznać się nie chce? Nieładnie…

 12. Jak ktoś jest głupi niech sobie wszprycuje nawet 500 dawek, a przymus szczepień płynie ze strony ministerstwa śmierci, a nie punktów szczepień, więc na 100% to jest prowokacja funkcjonariuszy psychopaty Niedzielskiego pod kierownictwem zomowca Kamińskiego, który już pokazał co potrafi zrobić podczas marszu niepodległości albo strajku przedsiębiorców.
  Trzeba się liczyć z kolejnymi szykanami ze strony kowidowej mafii.

   • Nie rżnij głupa! Jest wyraźny przymus szczepień!
    Taka fala manipulacji, kłamstwa, perswazji, straszenia, zachęcania i Bóg wie czego jeszcze, leje się z wszystkich mediów, że to już jest przymus.
    Wyobraź sobie, że jesteś w 10. osobowej celi w więzieniu (być może nawet nie jest to dla Ciebie zbyt trudne) i nie chcesz pić wódki (lub jeść budyniu). Ale te 9 osób nieustannie od rana do nocy stosuje te same zabiegi co Ministerstwo Śmierci.

 13. Agresywna,wylgarna, wrzaskliwa, prowakatorka, żółte sami żeście na siłę tam się pchali, czego tam leźć, widzisz przestępstwo, zgłoś,

  • Trzeba mieć na uwadze fakt, że żółte kamizelki mające swoje korzenie we Francji nie stronią od tęczowych parasolek i lewackich środowisk „antyfaszystowskich”, coś w rodzaju BLM, ważne jest sprawdzenie sponsorów polskiej reprezentacji tego zrzeszenia, które może celowo mieszać w akcji antyreżimowej.

   W świecie, niektóre organizacje antyglobalistyczne są sponsorowane przez globalistów w celu infiltrowania i kontrolowania tych środowisk.

 14. Każda PRZYTOMNA i wnikliwa osoba może ściągnąć z netu jakieś znane badanie jakie to szczepionki są bezpieczne. Np duńskie badanie nad MMR w latach 1990-2000. Ściągnąć i po przeanalizowaniu treści oczy wyjdą jej ze zdumienia, jak można tak BEZCZELNIE KŁAMAĆ. Sory, ale badania nad „bezpieczeństwem szczepień” sa po prosty SFAŁSZOWANE.

 15. Każdy kto pracuje w usługach i będzie żądać tych certyfikatów, dostanie nie raz w ryj od ludzi, którzy nie mają nic do stracenia. Jak tu 80% osób w kraju nic nie ma, a jeszcze chcą im zabronić się swobodnie poruszać. To samo ludzie, którzy teraz biorą kredyty pod korek, a potem podwyżki stóp procentowych jedynie zatrzymają wzrost cen, ale te ceny już nie wrócą na swoje miejsce. Jedno potknięcie w spłacie kredytu i leżą na glebie, więc też prawie nic do stracenia. Szykuje się wojna o wolność.

 16. prowokacja; do tego tak żałosna, jak te prymitywy, co ich przysłali; szukajcie po internecie, jak na swoich spotkaniach zachowują się tzw. „antyszczepionkowcy”; inny świat, inna kultura; te nasłane barachło wyciągnięte zostało na akcję chyba z „dołka”;

 17. Nie wiem czy to jest prowokacja czy nie.Jestem natomiast pewny że wkrótce przybytki śmierci zostaną spalone a eutanatorzy pogonieni przez zdesperowane ofiary eksperymentów medycznych.

 18. To może nie być prowokacja, lecz szczęśliwe zrządzenie losu dla władzuchny sanitarnej. Buźki agresorów też coś mówią, z kim masz do czynienia. Na dwoje babka wróżyła. Należy się spodziewać przyspieszonych decyzji, może być wcale nie wesoło.

Comments are closed.