Gorąco na konferencji Niedzielskiego. Policja, Braun i zwolennicy dobrowolności szczepień [FOTO/VIDEO]

Konferencja Adama Niedzielskiego w Jeżowem/Po lewej Grzegorz Braun/Fot. screen YouTube: 4miasta TV
Konferencja Adama Niedzielskiego w Jeżowem/Po lewej Grzegorz Braun/Fot. screen YouTube: 4miasta TV
Dzisiaj „minister pandemii” Adam Niedzielski zawitał do gminy Jeżowe na Podkarpaciu. Najpierw odbyła się narada „aktywu” PiS dotycząca sposobów „zachęcania” mieszkańców do przyjęcia szprycy, a następnie konferencja prasowa przed wejściem do ośrodka zdrowia. Pojawili się tam także zwolennicy dobrowolności szczepień oraz poseł na Sejm RP Grzegorz Braun.

Jak relacjonował na Twitterze poseł Konfederacji Grzegorz Braun, jako parlamentarzysta ziemi podkarpackiej na wezwanie swoich wyborców chciał dołączyć do spotkania aktywu partyjnego PiS. Gmina Jeżowe ma jeden z najniższych wskaźników zaszprycowania – 17,8 proc.

„Narada aktywu @pisorgpl w gminie Jeżowe z min. choroby @a_niedzielski miała dotyczyć sposobów „zachęcania” mieszkańców do szczepień – pojawienie się posła ziemi podkarpackiej (w mojej osobie) ujawniło nieformalny charakter spotkania” – przekazał Braun.

– Wszyscy uczestnicy tego spotkania są urzędnikami państwowymi: posłami, senatorami, marszałkami, ministrami i albo urządzili sobie prywatną konwersację w godzinach pracy przy kawie i ciasteczku, albo też w sposób bezprawny usiłowali wyłączyć posła ziemi podkarpackiej z dostępu do informacji publicznej. Ponieważ nie ma takich spraw w życiu publicznym, nie ma takich elementów procedowania organów wybieralnych, władzy, rad, sejmików, Sejmu, do których dostęp byłby wzbroniony posłowi na Sejm – mówił podczas spotkania z mediami.

Jak się okazało, pojawienie się posła notorycznie wykluczanego z obrad Sejmu za brak maski, spowodowało konsternację i nagłe przywdziewanie zasłon twarzy.

„Moje pojawienie się w sali obrad rady gminy Jeżowe wywołali dwie reakcje: a/ przywdzianie maseczek przez dotychczas beztrosko niezamaskowanych radnych i posłów @pisorgpl, b/ oświadczenie @a_niedzielski, że swojego wystąpienia w mojej obecności nie będzie kontynuował ;-)” – relacjonował Braun.

– Zamaskowanie jest to tresura, której mają się podporządkować zwykli ludzie, ale nie nadludzie, nie ministrowie, marszałkowie, posłowie, senatorowie – podkreślał Braun, nawiązując do niezamaskowanych uczestników narady, którzy nakładają ten nakaz na resztę społeczeństwa.

W spotkaniu w Jeżowem uczestniczyła m.in. wojewoda podkarpacki i była kontrkandydatka Brauna na fotel prezydenta Rzeszowa Ewa Leniart.

„Przed wejściem do ośrodka zdrowia (sic) w Jeżowem narasta poruszenie – konferencja ministra choroby @a_niedzielski opóźnia się, a on sam zniknął – hołdujący hipokryzji kowidowej, zaczadzeni własną propagandą posłowie @pisorgpl w wyraźnej defensywie” – relacjonował przed rozpoczęciem konferencji prasowej „ministra pandemii” Braun.

Konferencja Niedzielskiego

Kilkanaście minut po wystąpieniu Grzegorza Brauna z budynku przychodni wyszedł „minister pandemii” Adam Niedzielski, tym razem w masce, witany przez zgromadzonych okrzykiem „Mengele”.

– Dzisiaj spotykamy się w Jeżewie. To jest bardzo trudny dzień, ponieważ tutaj towarzyszy nam ruch antyszczepionkowy, który stara się zaburzyć nasze dzisiejsze spotkania. Ja myślę, że warto powiedzieć, że doszliśmy już do takiego punktu w czasie, do takiej sytuacji, że te normalne rozmowy są bardzo utrudnione – żalił się Niedzielski.

– To nie jest przestrzeń, kiedy mamy to, co się wczoraj zdarzyło w Grodzisku Mazowieckim. Chodzi mi tutaj o sytuację, w której punkt szczepionkowy został zaatakowany przez antyszczepionkowców. Tak naprawdę dzisiaj mamy do czynienia z taką samą sytuacją. Tutaj zebrały się osoby, które nie wierzą w szczepienie i które bardzo agresywnie reagują na wszelkie… – mówił Niedzielski.

Tłum w tym czasie poprawił Niedzielskiego, podkreślając, że jego członkowie nie są „antyszczepionkowcami”, ale „zwolennikami dobrowolności szczepień”.

– Jak zwykle „minister choroby” Niedzielski kłamie i posuwa się do gróźb karalnych, straszy – słychać było głos Grzegorza Brauna z tłumu.

„Minister pandemii” zwrócił się do kamer, mówiąc, że „tak, jak słyszycie, zaczynają się różne kalumnie”. – Niestety nie było tutaj mowy ani przez chwilę o przymusie, o wprowadzaniu takich rozwiązań, więc absolutnie te zarzuty, które są tutaj artykułowane, są po prostu nietrafione – bronił się Niedzielski.

– Minister nie słuchał państwa zarzutów, ale się do nich odnosi – rzucił Braun.

– Spotykamy się tutaj w Jeżewie – mówił błędnie Niedzielski. – W Jeżowem – poprawił Braun.

W dalszej części Niedzielski mówił o problemach związanych z niskim wyszczpieniem ludności.

Jak podawał „Super Express”, spotkanie Niedzielskiego z mediami ochraniała policja.

Źródła: Twitter/YouTube

73 KOMENTARZE

  • – a pytać ich głośno i przy każdej okazji ile zapłacili z naszych przymusowych podatków
   za szpryce, ile od sztuki, ile za wszystko,
   – takie pytanie wzmacnia postulat dobrowolnosci szczepień więc i dobrowolnosci płacenia
   każdy głąb co chce żyć wiecznie niech se sam płaci…
   ten argument z niezadowoleniem ale rozumieją cowidianie

 1. To jest ta reakcja ADE u wyeliksirowanych w Izraelu, czy jej nie ma?
  Może Towarzysz Niedzielski albo Towarzysz Kraska już wie?
  A jak nie wie to może wie jakie jest ryzyko jej wystąpienia???

  • Skutki ADE są trudne do przewidzenia, zauważenia i przedarcia się do świadomości opinii publicznej, żaden producent szczepionek nie lubi płacić odszkodowań, producenci załatwili sobie kryszę, tym razem. Ryzyko wystąpienia teoretycznie wzrasta w przypadku niskiego naszprycowywania. Gdy się pojawi, śmiertelność infekcji wśród zaszprycowanych wzrasta co najmniej trzykrotnie, bedziemy wiedzieli. cdn

   • cdn. Wściekły nacisk na jak największe naszprycowanie wynika najprawdopodobniej z faktu że producenci wiedzą że ścigają się z czasem, a mechanizmy ADE związane z prędkością wyszczepiania i skalą zaszczepienia (nigdzie nie jest ona naprawdę duża) są im znane. ps prawdopodobnie jest już za późno.

  • Czy wiecie coś więcej? Wiki w ingliszu pisze, że obawiano się takiego ryzyka, ale jednak w ogóle go nie zaobserwowano u ludzi – mowa o cov-2.

 2. Buta, arogancja i poczucie bezkarności władzy sięgnęły szczytu. Zło zwycięża gdy dobro nic robi. Ludzie obudźcie się. Nie dajcie sobie wciskać ciemnoty. Chwała tej garstce ludzi, która miała odwagę zaprotestować.

 3. Poszczypany niedzielski nie jest nawet w stanie zapamiętać nazwy miejscowości (objaw enecefalopatii poczepiennej?), nie jest lekarzem a mówi innym jak mają sie leczyć. Obłęd, paranoja, patalogia.

 4. Ciekawe czy któryś poseł z trybuny sejmowej odważy się zapytać NADSZYSZKOWNIKA kalksteina w INTERPRETACJI POSELSKIEJ

  „CZY JUŻ ZOSTALI ARESZTOWANI POLICJANCI ODPOWIEDZIALNI ZA (PRZYCZYNIENIE SIĘ i WSPÓŁUDZIAŁ) WIELOKROTNY MORD dokonany poprzez Jacka Jaworka a o JAKIM ZOSTALI POINFORMOWANIU 4 dni PRZED jego DOKONANIEM

  czy nadal będzie „maseczkowa” szczelećina pod sikanie małolat uprawiana

 5. I COŚ DLA „WILKOŁAKÓW w SKÓRACH POLAKÓW”
  .
  .
  JEDNYM Z FETYSZY MASONERII jest
  .
  „ORDO ab CHAO”
  .
  WIECIE CHOCIAŻ INTELIGIENCI maryji z CZYM TO SIEM JE ?
  .
  że to są DWA SŁOWIAŃSKIE BÓSTWA „DOLA” i „NIEDOLA” ( „ŁAD” i „NIEŁAD”)
  .
  w bibli zwane CHRYSTUS (i ANTYCHRYST)
  .
  i że OBA WAS NIE LUBIĄ i WSPÓLNIE WYGUMKUJĄ… za pizze podesty np. :)

  • oczywiście je nazwy są „przemałpowane” bo

   „NIEDOLA” to hinduistyczna MAHA DOLA (WIELKA DOLA) i tak samo
   „NIEŁAD” to hinduistyczny MAHA ŁAD (WIELKI ŁAD)

   czyli BÓSTWA NADRZĘDNE w stosunku do SAMEJ „DOLI” (SAMEGO „ŁADU”)

   1.. 2.. 3… z kupra dymek idzie ci… ;p

  • PODPOWIEDŹ DLA MAŁO KLEROWNYCH

   BIBLIJNĄ ROLĄ ANTYCHRYSTA NIE JEST WALKA Z CHRYSTUSEM (jak to gwałciciele dzieci i ich rzeźnicy na macę/ eucharystię twierdzą )

   a PRZYWRACANIE ŚWIATA DO CHRZEŚCIJAŃSKIEGO PORZĄDKU

   OCZYSZCZANIE GO z „MARTWIAKÓW” ( CZCICIELI JEZUSA (MASHIACHA/ GOGA/ BELIARA/ BAALA) i MARYJI (ABRAHAMA / MAGOGA / MOLOHA/ NIERZĄDNICY… PIJANEJ KRWIĄ DZIECI)

   • I DLATEGO PO ANTYCHRYŚCIE NASTĘPUJE ERA CHRYSTUSOWA…

    BO ŚWIAT JEST WOLNY OD „SKALAŃ””

    WOLNY OD PEDERASTÓW, OD PEDOFILII, OD KOPROFILII, OD ZOOFILII…. OD WSZELAKIEGO RODZAJU „ŻYDOSTWA” W TYM JEGO MASOŃSKIEGO LAIKATU (TEŻ JAK KATOLICY WIERZĄCYCH W PEDAŁA JEZUSA (HAMA, JUBELLUM) CHOĆ POD INNĄ NAZWĄ

    • 3 zaś ANTYCHRYST ZGŁADZI „MAGDALENKĘ” wraz z POPISEM, KUŃFEDERACJĄ, PSLem, SLD, KODOMITAMI….

     wraz z rassiją, issraelem, ussa, gb, szwablandoią, szmalarią, francą, watykanem, czarnym żydostwem z afryki, śniadym żydostwem czyli arabami..

     DUŻO TEGO ZMIECIE skoro

     „NIE ODDAŁO POKŁONU BARANKOWI TO CO MIAŁO KAZANE” :)

     I ŚWIAT NA NOWO ROZBŁYŚNIE LECHICTWEM ;)

     bez żadnego judeo czy KATO ;p

   • I TERAZ BĘDZIE JAK W DOWCIPIE

    „PANOWIE ZDRADA… JESTEŚMY W ESICY”

    (BO ŻEBY NIE BYŁO BIBLIA KAZAŁA SIĘ „NAWRÓCIĆ”
    i też INTRONIZOWAĆ CHRYSTUSA (a nie DRWIĆ SOBIE z TEGO i UDAWAĆ

    7 lat APOKALIPSY NA TO BYŁO…. ale SE JUŻ POSZŁO :)

    i teraz BOZIA z WAS zrobi PIZZE ) :D

    • Skończ z tym wytłuszczonym bełkotem, pliz. Jak masz coś do przekazania, to krótko, zrozumiale, węzłowato i normalną czcionką.
     Albo zaczniemy Cię olewać.

    • To chyba wiadome:
     1) KONIEC z LUDOBÓJSTWEM
     2) KONIEC z OKUPACJĄ PLANETY (tej i każdej innej)
     3) WYPAD ZEWSZĄD do swojej NORY do swojego raju. Wraz ze wszelkimi koalicjantami w ludobójstwie „oczywiście”. I też BEZ GŁUPOT, również „oczywiście”.
     4) I ŻEBY „KOSMOS” O WAS NIGDY WIĘCEJ NIE SŁYSZAŁ, również „oczywiście”.

     czyli to co w biblii. Tydzień powinien starczyć tym resztkom.

     • Nie wiem czy się dostosowałeś do mojego apelu, ale dziękuję.
      Krótko, węzłowato i normalną czcionką (niech będzie) – jest, ale czy zrozumiale?
      Mamy się anihilować?

     • (1)
      Na pewno was anihiluje tzw Salomon.
      Anihiluje też wszelkie macierzyste światy zamieszane w i burdel i w handelki tutaj. Jest nerwusem wiec zrobi to przy pierwszej okazji, jak za każdej poprzedniej wizyty. Tylko tym razem wziął cały magazyn zabawek co pewnie już widać, no i weselników. W zapowiedziach ma być BIAŁO i w dzień i w NOCY od silników ich statków.

     • (2)
      A tak poza tym jest szansa na wyjście dla was z „twarzą” jak mawiają Azjaci. Banicja we własnym świecie. Mi jest obojętne co zrobicie. Wierzę, że będzie to „MĄDRE” (inaczej już byśmy nie pisali a ten świat od dawna by nie istniał)..

     • (3)
      Przekazałem tylko sposób na rozwiązanie „DRAŻLIWYCH KWESTII” bez konieczności wytyczania na nowo mapy KOSMOSU. Ale nie będę też PŁAKAŁ jak większość galaktyk ZNIKNIE. Po prostu będzie INACZEJ. LUŹNIEJ. Jak się nauczycie żyć bez mordowania się pomyśli co z nią dalej. Jak udowodnicie że umiecie.

     • Ten świat docelowo i tak będzie prze niesiony poza wasze możliwości egzystencjalne. Nawet w kombinezonach kradzionych innym cywilizacjom. To tak „cichcem”.

 6. To komu ten minister podlega ? Jakiemu państwu ? Skoro nie można go pozwać przed Polskimi Organami Sądowymi…Tak samo i Horban.Kim są owi spadchroniarze ? A wcześniej MINISTER
  J.Rostowski.

  • Już pisałem – ci ludzie są wyjęci spod prawa. Teraz tylko czekać aż do kogoś ten fakt dotrze i z niego skorzysta.

 7. Food and Drug Administration (FDA) twierdzi, że zespół Guillaina-Barrégo (GBS) jest potencjalnym działaniem niepożądanym szczepionki Johnson & Johnson COVID-19. Według agencji do 13 lipca odnotowano 100 zgłoszeń tego rzadkiego, ale poważnego zaburzenia neurologicznego po szczepieniu wspomnianą szczepionką. GBS powoduje zapalenie nerwów, które może prowadzić do nagłego osłabienia mięśni i utraty czucia. W niektórych przypadkach może również doprowadzić do całkowitego paraliżu lub śmierci.

 8. ŻE SIĘ WAM „WIELKIE JEGO ZWIEDZENIE” UDA

  TAK JAK POFAŁSZOWALIŚCIE BIBLIE w XIX WIEKU

  PODCZAS WYNAJDOWANIA NARODU RUSKIEGO, UKRAIŃSKIEGO ŻYDOWSKIEGO (i kilku innych) PRZY CYGARACH WE WIEDNIU

  JAK „ROZPARCELOWYWALIŚCIE LECHIĘ NA „NARODOWE PAŃSTEWKA” ?

  PATRZCIE W NIEBO…. JUŻ NA NIM BŁYSKA „KOLEJNY SODOM SODOMITÓW MASCHIAHA” zwanego BAAL, BELIAR, ABEL, SET GOG czy JEZUS”

  CIESZCIE SIĘ SWOIM SALOMONEM….. jego 3 NAWROTEM….. DO SAMEGO BERLINA :D

 9. Peter Daszak, prezes EcoHealth Alliance i lider zespołu dochodzeniowego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ds. pochodzenia koronawirusa (COVID-19) z Wuhan podziękował dr Anthony’emu Fauci za publiczne odrzucenie teorii, że wirus, który wywołał globalną pandemię, mógł pochodzić z laboratorium. 18 kwietnia 2020 r. c d n

  • Daszak wysłał e-mail do Fauci’ego, aby podziękować dyrektorowi Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) za zdyskredytowanie wiarygodnego twierdzenia, że koronawirus został opracowany przez Instytut Wirusologii w Wuhan (WIV) i przypadkowo wyciekł po zainfekowaniu jednego z pracowników instytutu.

   • Uważam że celowo został wypuszczony. Pracownicy takich laboratoriów są chronieni ,zabezpieczani na każdą, nieprzewidzianą ewentualność. Mają szczepionki przeciwko temu, przy czym ‚majstrują’ . Infekcje im nie grożą.

    • Raczej celowo. Ale jak się pogrzebie po necie, to 2-3 lata przed epidemią w Wuhanie wypowiadali się amerykańscy naukowcy, że Chińczycy nie utrzymują reżimów i prędzej czy później dojdzie do tragedii. Oczywiście – to mogła być zawczasu puszczona informacja.

    • Mogło być też tak, że planowali akcję za 2-3 lata, a wskutek wypadku doszło teraz do „pandemii”. I może być tak, że wirus w tej chwili jest „niedorobiony”. Albo wręcz ktoś znając plany morderców, wypuścił go wcześniej, bo za 2-3 lata byłby np. dużo bardziej śmiertelny.
     Wszystkie (i kilka innych) opcje są możliwe.

 10. Dla niedzielskiego każdy sprzeciw co do przymusu szczepień to atak agresji, iście stalinowskie myślenie – wrogowie ludu

 11. Panie Braun dziękuję za piękną przeprowadzoną akcję. Obnażył Pan hipokryzję tych psychopatów maseczkowych. Należy na każdym kroku deptać im po piętach i żeby czuli na plecach oddech piętnujących ich. Można odczuć że naród budzi się z letargu, coś zaczyna się dziać. Mam nadzieję że takich akcji będzie coraz więcej.

 12. Będzie można obserwować nasilenie „anulowania” na hasło antyszczepionkowiec. Wygodny wór do wrzucania wszystkich niewygodnych

 13. Mnie Niedzielski rozbawił, jak zagadał, że przymus nie był rozważany. Jakby te pajace miały coś do gadania. Dostanie telefon, że ma być, będzie. Zresztą już powoli przesuwają granicę, wyraźnie i systematycznie. Kłamać to ten gnojek umie lepiej od Szumowiny. Szkoda, że jakimś jajkiem po ryju nie dostał.

  • Swoją drogą , zaznaczył, że należy zapamiętać dzień 25 lipca, jako ten, kiedy „po raz pierwszy użyto przemocy” itp. Po raz pierwszy? Dupek wygadał się, że planują kolejne prowokacje. To może faktycznie ktoś powinien dostać po ryju? Ale na serio? Tak jak w starych kawałach. Przychodzi baba do Niedzielskiego z tłuczkiem w ręk,u a Niedzielski…. itp

 14. Grzegorz Braun dąży do ROZPADU KONFEDERACJI.Mnie dziwi co tam JESZCZE Robi RUCH NARODOWY.Pośle Bosak PORA OPUŚCIĆ Tą ZBIERANINĘ >>>KONFEDERACJE.

 15. Brawa dla pana Brauna.
  Należy wszelkimi sposobami piętnować to polityczne nazistowskie gówno, które narzuciło nam terror sanitarny od marca 2020 roku i utrudniło Polakom dostęp do przychodni i szpitali !!!

 16. Grzesiu jak zwykle z honorem i swoją mocą patrioty polskiego przywalił tak jak powinno się to robić z ludźmi którzy na miano polaków nie zasługują!!

 17. Nie naprawicie świata bo NIE UMIECIE GO NAPRAWIĆ…. macie DEFEKT PIERWOTNY jakiego nie przeskoczycie…. bez ZEWNĘTRZNEJ POMOCY..bez NAPRAWY WASZYCH MATRYC… do jakich nie macie dostępu. ;D

  Mówiąc inaczej…. traktując bieżące elity jako 5 bogaczy uwięzionych w bunkrze z 3 konserwami jedzenia i odgłosami ekipy ratunkowej za zawałem… to oni mogą
  A) SIĘ NIMI PODZIELIĆ między sobą (ich służących pomińmy bo pierwszych ich zjedli :) )
  B) …

  • B) w obrębie tej piątki będą się tworzyły 3 osobowe SITWY starające się ZAMORDOWAĆ POZOSTAŁĄ DWÓJKĘ (czyli były 3 konserwy na 3 osoby) by ROZKRAŚĆ ich „BEZSPADKOWE MIENIE” (to na fizyczne)
   C) ale tak naprawdę to KAŻDY z TEJ PIĄTKI PLANUJE MORD na POZOSTAŁEJ 4 by 3 konserwami WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE i TYLKO SWOJE INTERESY… kosztem reszty jakiej WMAWIA iż MORD NA NICH to ich „PRZYWILEJ”.

  • „BOGACTWO” to FUNKCJA FALOWA… można uczestniczyć w jej PRZEPŁYWIE… albo się NIĄ ZAŻERAĆ eliminując powoli inne „ryby w niej” „pływające”…. czyli WALCZYĆ o tytuł NAJWIĘKSZEGO CHCIWCA…

   ale TA FUNKCJA MA SWOJE „ŹRÓDŁO” (kranik) jakie ZNISZCZYLIŚCIE swoją GŁUPOTĄ i „BOGACTWO” PLANETY jedzie teraz na „RĘCZNYM”….. i nawet „SYSTEMOWE OKRADANIE tych co JESZCZE MAJĄ z TEGO” CO MAJĄ MAMIĄC ich neSSarą czy NWO TEGO NIE PRZYWRÓCI…..

  • tak samo jak NIE ROZUMIECIE TEGO iż

   „MOŻNA BYĆ SZCZĘŚLIWYM z UCZCIWIE I CIĘŻKO PRZEPRACOWANEGO DNIA”….

   z POŻYTECZNEGO dla siebie i innych go spędzenia…. to się wam NIE MIEŚCI w TABELKACH…..

   że „SZCZĘŚLIWOŚĆ” to nie jest WYNIK OKRADANIA INNYCH, OSZUKIWANIA INNYCH, WYKORZYSTYWANIA INNYCH…. ZASOBNOŚCI POKRADZIONEJ INNYM….

   tylko ZADOWOLENIE z EFEKTYWNEGO WYKORZYSTANIA owego falowego „STRUMIENIA”… nawet tylko by w nim „POPŁYWAĆ”. Pochlapać jak mawiają dzieci.

  • Polacy już ZAPOMNIELI jak to jest „CIESZYĆ SIĘ CUDZYM SZCZĘŚCIEM, CUDZĄ RADOŚCIĄ” bez ODCZUWANIA ZAWIŚCI z tego powodu…

   wy NIGDY TEGO NIE POTRAFILIŚCIE…

   „NAĆPAĆ SIĘ”, „NAŻREĆ SIĘ”, „NAKRAŚĆ SIĘ”… „NADUPCZYĆ SIĘ”…. „NASZPANOWAĆ BOGACTWEM, POZYCJĄ”…

   (…)

   • (…)
    czy (jako beznapletkowy nadorgazm) „WRZUCIĆ INNYCH w BIEDĘ i NIESZCZĘŚCIE’….

    czyli OKRAŚĆ ICH z ICH WŁASNEGO PRZYDZIAŁU SZCZĘŚCIA (co czynią te wszelkie czarne żydowskie magi rabiniczne, kapłani, kabaliści, cyganie, ezoszarlatani etc)

    i im więcej ZADAJE SIĘ PRZY TYM NIESZCZĘŚCIA TYM WIĘCEJ U WAS TEJ „RADOŚCI” nie?
    (…)

   • (…)
    ale to wszystko są EZACE SZCZĘŚCIA… takie PROTEZY…

    jak w dowcipie „IM MNIEJSZY FI#UT< tym DROŻSZA BRYKA, GARNITUR, WIĘCEJ ZŁOTA NA SZYI"

    BO TEN ŚWIAT GUPTASY jest NA OPAK…

   • (…)
    i to STRONA „PO DRUGIEJ” JEGO STRONIE…. ta od „PIERWSI BĘDĄ OSTATNIMI”.. ta ILUZORYCZNA…. by ŻYJĄC i DZIELĄC SIĘ TYM CO SIĘ MA, by ZUŻYWAĆ TYLE ILE POTRZEBA znaleźć swoje WYJŚCIE. ;D

    bez OKŁAMYWANIA, OKRADANIA czy OSZUKIWANIA przy tym INNYM jak te całe NWO. NAJNOWSZY KRZYK ROZPACZY waszych DEFEKTÓW.

    NIE TAK BYŁ BUDOWANY. :D

 18. Wytłumacz, antyszczepionkowa lewacka sekto: w artykule antyszczepionkowcy zapierają się, że nie są antyszczepionkowcami, tylko „zwolennikami dobrowolności szczepień”. Ciekawe, bo ja też jestem zwolennikiem dobrowolności szczepień, a za to fala hejtu się na tym forum na mnie wylała. Zatem bardzo proszę, by lewaki bluzgajace na DOBROWOLNE szczepienia przedstawiały się, jakiej lewackiej partii są wyborcami.

Comments are closed.