Lekarz odmawiał szczepienia nieletnich i poniesie karę

Punkt szczepień.
Punkt szczepień. (Fot. PAP)

W Centre-Val-de-Loire we Francji, lekarz odmawiał szczepienia młodzieży. Doniosła na niego matka 13-latki, którą odprawił z kwitkiem. Lekarz dodał, że „jeszcze mu podziękują”…

Po sprawdzeniu okazało się, że nie był to jedyny przypadek odmowy szczepienia nieletnich. We Francji od 15 czerwca zdecydowano się na szczepienia młodzieży w wieku od 12 do 18 la. Jak podaje „Le Figaro”, w regionie Centre-Val-de-Loire lekarz odmawiał jednak podania zastrzyku.

Lekarz pracował w mobilnym punkcie szczepień, a do incydentu doszło w miejscowości Bléré. Jedna z matek oburzyła się, że lekarz odmówił zaszczepienia jej córki, chociaż ta nie miała przeciwwskazań. Medyk wyjaśnił matce, że badania nad szczepionką dla młodzieży poniżej 16 lat są wątpliwe.

Dodał, że „jeszcze później mu podziękujemy” – skarżyła się matka 13-latki. Niech ten lekarz robi w swoim gabinecie co chce, ale tutaj jest w mobilnym ambulatorium wynajętym przez prefekturę – dodała z oburzeniem.

Po donosie rodzicielki sprawą zajął się Związek Lekarzy i sceptycznemu medykowi grożą procedury. Związek uznał, że to „wbrew sprawdzonym danym nauki i etyce lekarskiej”, chociaż przecież we Francji ciągle istnieje „klauzula sumienia”…

35 KOMENTARZE

 1. i slusznie. a jak obije morde braunowi to bede wolny czy mnie zamkna?

 2. Co za wyrodna matka, chce wykastrować swoją córkę albo nawet ją zabić, takie przewrotne babska najczęściej są po skrobaniu.
  Za eksperymenty medyczne na dzieciach powinno się odbierać prawa rodzicielskie.

 3. Witajcie zlewaczałe forumowe lewusy!
  My, prawusy, libertarianie i konserwatyści uważamy że wolny człowiek sam decyduje o sobie, a o dziecku decyduje rodzic, a nie obca osoba.
  A wy, lewaccy zamordyści antyszczepionkowi chcecie by nie sam zainteresowany decydował, nie rodzic dziecka, lecz obcy przedstawiciel państwa
  Marks wam w oko, Lenin wam w…!

    • Program depopulacji eksperymentalnym preparatem GMO, który dla zmylenia jest bezprawnie zwany szczepionką, tak jak LGBT i aborcja jest lewacką ideologią globalistycznych zamordystów, podobne eksperymenty na dzieciach robił socjalista Mengele, który był takim samym psychopatą jak sekta szprycerów św Kowida z Wuhan zakonu żydowskiego transhumanisty Klausa Schwaba.

   • Problem ma zlewaczała sekta antyszczepionkowców, bo popiera arcy lewackie odebranie rodzicowi prawa decydowania o losie dziecka. Socjaluchy lewaki ich mać!

    • Szczepienie zarejestrowanym bezpiecznym i sprawdzonym produktem jest legalne, ale eksperyment medyczny GMO niebezpieczny dla zdrowia i życia dziecka oraz aborcja dokonana przez rodzica na swoim dziecku jest lewackim pogwałceniem praw do zdrowia i życia człowieka nieletniego, niedopuszczalna w sumieniu człowieka prawego.

 4. Nowe badania opublikowane w czasopiśmie Vascular Pharmacology pokazują, że Nigella sativa, znana również jako czarnuszka lub czarny kminek, wiąże się z ACE2 w płucach, skutecznie powstrzymując koronawirusa Wuhan (C-19) przed wywołaniem stanu zapalnego i uszkodzeniem naczyń krwionośnych.

  • dawaj więcej takich informacji, a okaże się że niechcący popełniłeś samobójstwo , tak jak Ci co zaprzeczali pandemii i już nie żyją .

   • Nieżyją, bo ich zamordowali Mordowiecki z Niedzielskim psycholem zamykając przychodnie przed pacjentami i wprowadzając teleporady. To może teraz trzeba wprowadzić teleszczepienia.

 5. Ukrywanie etapu eksperymentalnego i nazywanie preparatu terapii genowej mRNA szczepionką jest celowym wprowadzaniem w błąd i marketingowym oszustwem hochsztaplerów robiących przy użyciu strachu biznes na niewiedzy konsumentów, czerpiąc z tego procederu korzyści finansowe z zastosowaniem metody na wnuczka, co jest wg polskiego prawa przestępstwem za co grozi 13 lat bezwzględnego więzienia, stosowanego już w podobnych przypadkach.

 6. Rodzic chce. Również 16 dziecko chce. I nic ci do nich, antyszczepionkowy lewaku, który chcesz obcym ludziom rozkazywać co mają robić w sprawie ich, nie twojego zdrowia, ich, nie twojego kształcenia, ich nie twojego wychowania, religii, ich nie twojego życia.
  Lewaki do paki, antyszczepionkowcy do pasienia owcy!

  • Rodzic jak chce to niech sam dziecko zaszczepi skoro lekarz nie chce. I nic ci do tego lekarza, inaczej, jak twierdzisz, jesteś lewakiem. Jak rodzic będzie chciał żeby zaaplikować dziecku pawulon to też będziesz ujadał że nic nikomu do tego? Dobrze że nie jesteś lekarzem.

   • Lewaki zadbały by rodzic nie mógł zaszczepić dziecka sam. Dobrze że nie jesteś antyszczepionkowcu prawakiem, bo dzięki temu ja, Onufry prawak, nie jestem w gronie sprawnych umysłowo inaczej

 7. Nawet gdyby ten proceder był szczepieniem przeciwko żółtaczce, to ostatnie zdanie odnośnie zaleceń czy przeciwwskazań do wakcynacji należy do lekarza, który kwalifikuje osobę do tego zabiegu, czego się z reguły nie czyni w obecnej patologicznej sytuacji, gdzie praktykowany jest rytualny obrzędy szprycowania osób z pierwszej łapanki z ulicy w zatłoczonych kolejkach z brudną szmatą na spoconej twarzy, szczepiąc byle czym,
  byle jak i byle gdzie nieświadomych eksperymentu ludzi, co jest bezprawne.

 8. Nazywanie szczepionki, która nie naprawia uszkodzonych genów „preparatem terapii genowej” jest celowym wprowadzaniem w błąd i marketingowym oszustwem antyszczepionkowych lewaków hochsztaplerów robiących przy użyciu strachu biznes.
  Lewactwo opiera się na kanciarstwie, więc antyszepionkowcy są lewactwem rasowym.

Comments are closed.