Duchowny zakazał noszenia maseczek w kościele. „Wariant Delta to nonsens”

Maseczka trafia do śmietnika Źródło: Pixabay
Maseczka trafia do śmietnika Źródło: Pixabay
Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Pastor Greg Locke zakazał zakładania maseczek w swoim kościele. Duchowny ostrzega, że jeżeli zobaczy kogoś w masce – wyprosi go ze świątyni.

– Jeżeli zaczniecie się pokazywać tu w maskach, to poproszę was o wyjście. Poproszę was o wyjście, bo nie będę bawił się w gry Demokratów w tej świątyni. Mówią o ponownym zamykaniu narodu. Mówią o noszeniu maseczek i zamykaniu kościołów. Chyba żartują, jeśli myślą, że zamkną ten kościół – zapowiedział pastor Greg Locke, który prowadzi ewangelicki The Global Vision Bible Church.

W swoim niedzielnym kazaniu duchowny stwierdził, że wariant Delta najpopularniejszego obecnie wirusa „to zwykły nonsens”.

Pastor Locke już wcześniej zasłynął w mediach ze swojego krytycznego podejścia do szczepionek przeciw COVID-19. Duchowny nazywał substancję zawartą w szczepionkach „wodą z cukrem”.

We wtorek amerykańskie Centra Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC) zarekomendowały noszenie maseczek w zamkniętych miejscach publicznych także przez osoby zaszczepione.

Źródło: natemat.pl

4 KOMENTARZE

 1. W kaplicach, oraz kościołach bractwa św Piusa X, też jest zakaz noszenia maseczkę, na mszę w maseczce nie wpuszcza, 2 tyg temu w sobotę ksiądz wygłosił tam bardzo prawdziwe kazanie o Religi i kościele covidowym, że to jedna wielka herezja

 2. Pan duchowny nieźle myśli, gratulacje, plus za odwagę, ale – jak wiemy – nie ma wielkości bez skazy… :)
  Jak znalazłem jest protrumpowy, wskazuje na przyrost islamistów.
  To są jednak … cechy „prawdziwego”, sztampowego „prawicowca zachodniego”.
  Szukam więc, co pastor o Izr.
  I znalazłem
  „Pastor Greg Locke – I STAND WITH ISRAEL. | Facebook”

  • Pastor został chrześcijaninem … w wieku 16 lat, w domu trudnej młodzieży.
   To ostatnie absolutnie go nie dyskredytuje, ale te 16 lat i nawrócenie się podczas pobytu poza domem (ojciec siedział ileś lat, ojczyma nienawidził i uciekał)wskazuje, że nie jest to „chrześcijanin z tradycją”, że nie jest z „tradycyjnej chrześcijańskiej rodziny”.

Comments are closed.