Nadciąga „apartheid szczepionkowy”! Rząd podzieli Polaków. Ograniczenia dla niezaszprycowanych leżą już na stole

Minister Zdrowia Adam Niedzielski oraz premier Mateusz Morawiecki. / foto: PAP
Minister Zdrowia Adam Niedzielski oraz premier Mateusz Morawiecki. / foto: PAP
Rząd w ciągu kilkunastu dni podejmie decyzję, jak podzielić społeczeństwo na „bezpiecznych” i resztę – pisze w środowym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jak uniknąć zapaści podczas spodziewanej IV fali COVID-19, nie dławiąc jednocześnie gospodarki? Zaszczepieni powinni być wyłączeni z wszelkich restrykcji sanitarnych – taką opinię po spotkaniu przekazała Rada Medyczna przy premierze. Ale na stole leży kilka scenariuszy – podaje gazeta.

„Szansą na uniknięcie restrykcji byłby negatywny wynik testu lub certyfikat szczepionkowy – mówią nam o «wariancie minimum» osoby z rządu. Jeden z pomysłów dotyczy wizyty u lekarza – niezaszczepionych przed wejściem do gabinetu czekałby obowiązkowy szybki test na COVID-19. Inna koncepcja dotyczy limitów uczestników dużych imprez: przy kolejnej fali zachorowań dopuszczalna liczba byłaby znacznie zmniejszona, ale – podobnie jak dziś – limit dotyczyłby tylko niezaszczepionych” – czytamy.

Jak podaje gazeta, dyskutowane jest też powielenie rozwiązań znanych z Francji, czyli ograniczenie dostępu do rozmaitych usług, zarówno publicznych, jak i komercyjnych, dla osób niezaszczepionych.

„Z apelem m.in. o możliwość nieobsłużenia klienta, który nie udowodni, że poddał się szczepieniu, zwrócili się do premiera przedsiębiorcy. Chcieliby być też zwolnieni z konsekwencji prawnych związanych z taką odmową. Rząd patrzy na te postulaty przychylnie” – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Źródło: PAP

56 KOMENTARZE

 1. BOMBA: Firma Pfizer zapisała w umowach z rządami mówiąc, że musie płacić za szczepionki COVID-19, czy działały one lub nie, także bez wypłat odszkodowań po zgonach, urazów lub niepowodzeń.

 2. Zaszczepieni mogą tak samo zarażać jak nie zaszczepieni. Oprócz tego to właśnie szczepionki powodują wyselekcjonowanie najbardziej zjadliwych mutacji wirusa na podobnej zasadzie jak antybiotyki wyselekcjonowują coraz bardziej oporne szczepy bakterii. Dlatego wszelka dyskryminacja nie zaszczepionych jest wyłącznie aktem opresji nie mającej nic wspólnego z troską o zdrowie ludzi. Chodzi tu wyłącznie o interes firm farmaceutycznych.

 3. Masowa psychoza i uległość rządu nadal nęka świat, gdy kultowa germafobia, hipochondria i poszukiwanie pozwolenia stają się normą. Wielka Brytania ulega autodestrukcji z powodu tej wymuszonej przez rząd choroby psychicznej, ponieważ masowe posłuszeństwo wobec wymazów Covid-19 i idiotycznych aplikacji do śledzenia kontaktów NHS powoduje braki kadrowe w każdej branży, w tym w krytycznych miejscach pracy w infrastrukturze, opiece medycznej, transporcie publicznym i zakładach produkcji żywności.

 4. Karen Kingston, były pracownik Pfizer mówi, że trucizna w C19 Wszystkie „szczpryce” są bronią biologiczną w nich znajdują się 4 nanocząsteczki lipidów PEGylowanych (PEG = glikol polietylenowy): lipid cholesterolowy umożliwia transport składników szczepionki przez krew lipid kopalny przylega do błony komórkowej, czyniąc ją przepuszczalną lipid jonizowalny zapewnia dodatni ładunek jonowy, dzięki czemu mRNA może wniknąć do komórki PEGylowany lipid wyprodukowany przez chińską firmę SINOPEG.

  • mRNA jest bardzo niestabilne, dlatego potrzebuje „biosfery”, która ochroni je do czasu, aż będzie mogło wejść do komórki – zapewniają to nanocząsteczki lipidów oraz tlenek grafenu, który jest 4000 razy mocniejszy od tytanu, wytrzymuje temperaturę 1700 stopni F, jest doskonałym przewodnikiem elektryczności i może być gospodarzem pola magnetycznego.

   • Tlenek grafenu nie jest wymieniony w zgłoszeniach patentowych, ponieważ a) jest trujący dla ludzi i b), ponieważ jest głównym składnikiem hydrożelu, który można wykorzystać do stworzenia interfejsu mózg-komputer i systemu dostarczania leków, choć Kingston zauważa, że nie jest to możliwe „przy tej rundzie [szczepionek]”, ponieważ „pospieszyli się z tym” i „właśnie sprawdzają, ile mogą włożyć w ludzi, zanim… umrą”.

    • Promieniowanie o częstotliwości radiowej, np urządzenia bezprzewodowe, sieci bezprzewodowe, takie jak 5G, unicestwia wszystko, z czym wejdzie w kontakt, a zatem może powodować ogromne szkody i śmierć, w zależności od tego, ile go jest w organizmie i gdzie się znajduje wielokrotne „szczepionki” C-19 i zastrzyki wspomagające mogą zwiększać ilość tlenku grafenu w organizmie badania nad szczepionką C-19 powinny były zostać przerwane.

Comments are closed.