„WP” rezygnuje z patronatu nad konkursem Miss Polski. Powód zaskakuje

Finalistki Miss Polski 2019/Fot. Instagram
Finalistki Miss Polski 2019/Fot. Instagram
Tegoroczne wybory Miss Polski odbędą się bez patronatu „Wirtualnej Polski”. – Skupiamy się na inicjatywach promujących równość i różnorodność – mówi Michał Siegieda, rzecznik prasowy WP.

Od 2013 roku konkurs Miss Polski odbywał się pod patronatem portalu „WP”.

Wiązało się to m.in. z wyborem miss internautów – poprzez głosowanie na stronie internetowej „WP”. W tym roku tego nie będzie.

Redaktor naczelny „WP” w mailu do pracowników napisał, dlaczego firma podjęła taką decyzję.

„W dobie obecnego stanu świadomości, walki o prawa i status kobiet – taki konkurs skupiający się tylko na fizyczności jest znakiem świata, który przemija” – argumentował.

Konkurs i tak się odbędzie, tyle że bez patronatu „WP”. Jako NCzas.com jesteśmy gotowi przejąć tę „niewdzięczną” i „zaściankową” rolę, której wyrzeka się „WP”!

Jednocześnie współczujemy wszystkim dziewczynom, które w konkursie biorą udział z własnej i nieprzymuszonej woli, bo jeśli postęp nadal tak szybko będzie gonił postęp, to już za kilka lat podobne konkursy zejdą do podziemia. Dziewczyny najwyraźniej jeszcze nie wiedzą, że wybory miss są dla nich złe, ale „WP” z pewnością im to wytłumaczy.

33 KOMENTARZE

 1. „Świat który przemija” – volksdojcze z WP bardzo by tego chciały, ale nie – stary dobry porządek rzeczy powróci prędzej czy później, bo wszelkie lewackie rewolucje są wbrew naturze i Bogu. A wówczas przeminie szmatławiec WP i cała jego zawszona redakcja razem wzięta, z mieśnikiem włącznie.

  • Nawet jeżeli coś zbliżonego wróci, to już nie za naszego życia.
   Niestety cywilizacja będzie musiała się wypalić i na jej miejsce musi uformować się nowa.
   Czeka nas 5-30 lat postępującego upadku zakończonego barbarzyństwem trwającym kolejne 50 – 200 lat i później powolna odbudowa od zera do stanu mniej więcej z XVIII wieku.

    • Ciekawe jest to że ci sami ludzie którym przeszkadza fizyczność ładnych dziewczyn w konkursach Miss, dumnie wspierają parady fizyczności porozbieranych zboczeńców z biustonoszami i stringami prowadzonymi na smyczach przez podobnie ubranych partnerów.

  • Niby jak ma przeminac jak połowa tęczowych konfederatow głosuje na teczowego trzaskowskiego, który tylko ten stan upadku białej cywilizacji poglebi???

   • Głosowanie na tęczowego Rafała było po to, że jak nie możemy rządzić my to robić trzeba tak żeby rządzić się nie dało i władzy z bandy czworga było jak najbardziej pod górkę.
    To najbardziej pragmatyczne podejście – tam gdzie się nie da poprzeć Konfederacji głosujemy *przeciw* silniejszym.
    Co do „białej cywilizacji” to już jej nie ma a reanimacja trupa nie ma sensu.

     • Czasami skomentuję jakiegoś trola.
      Nieczęsto ale się zdarzy.
      Chociaż na tym forum ludzie ogólnie kumaci i te moje wywody rzeczywiście nie są dla większości potrzebne. :)

    • Z takim podejściem że białej cywilizacji już nie ma to tylko powinszowac konfederacie a jeżeli nawet to glosujacy na teczowego tylko upadek przyspieszyłes. Pogratulować logiki

     • Białej, Czarnej, Czerwonej czy jakiejkolwiek. A co tu kolor ma za znaczenie. Cywilizacji już nie ma. I tyle.

  • Miałem się wyprodukować z własnym komentarzem na temat kretynizmu tej wypowiedzi. Wypowiedzi niejakiego „redaktora” „naczelnego”, niejakiej WP. Ale pierwszy już teks zawarł właściwie wszystko, co bym miał do powiedzenia na temat tego kolejnego przykładu pedalsko-feministycznego debilizmu.

 2. „ decyzję podjąłem po dyskusjach z bardzo mądrymi i otwartymi osobami”

  Właściciel zadzwonił?

 3. Wybory miss wśród „Conchit Wurst” to co innego, zaraz zgłosiłoby 30 berlińskich redakcji. Już tęczowe VW przywoziły piłki na euro. Szajba narasta, ktoś zarobi, jak zwykle

 4. „Powód zaskakuje”
  Taaa, zanim kliknąłem już byłem na 100% pewien, że powód jest właśnie taki. Zaskoczyłoby mnie, gdyby był jakiś inny

 5. W sumie to te dziewczyny ze zdjęcia do powalających piękności w moim guście nie należą i jeżeli spośród takich jak one miałaby być wybrana miss to może rzeczywiście sobie odpuścić?

 6. Różnorodność? Czyli że za mało brzydkich dziewczyn startuje w KONKURSIE PIĘKNOŚCI i tym samym nie wygrywają? To już są autentyczne debile…

 7. Gołym okiem widać, że konkursy typu miss dyskryminują mężczyzn i pozostałe kilkadziesiąt lub więcej orientacji.

 8. 1.A jeśli wystąpi młodsza odpowiednik pani chyba Kazadi, nie mówiąc o młodszym odpow. I. Kirsztensztein?
  2. Jak organizować Miss Swiata (powinny byc wszystkie kraje), by mogły wygrywać miss Nigerii czy miss Kanady (czarna), czy jakie tam zapotrzebowanie?
  3. Najbardziej serio powiem, że cały czas się dziwię, że utrzymuje się, i to w USA instytucja cheerleaderek. To naprawdę jest: ładne dziewczyny jako ozdoba męskich zawodów.

  • Nie zmienia tej oceny fakt, ze czasem ring girls (te noszące numery rund) stają się „gwiazdami” i zarabiają w setkach tysięcy dol.

 9. Wirtualna P. i mądrzy ludzie…????? redaktorzyna bredzi – …..rozmawiałem z bardzo mądrymi ludzmi z WP….CHA ChAcHCHA CHACHACHACHA ……!!! WP i mądrzy ludzie to OKSYMORON!!! Ignorancie! Parobku niemiecki!!

 10. Niczego nie rozumiecie. To co L-Parzystokopytni nazywają „walką o prawa kobiet” nie jest walka o pr. kobiet, tylko walka o zlikwidowanie wszelkich męskich cech, cnót i zasad. Mężczyzna musi mieć wbijane w łeb od przedszkola, że jest podły gnój i ma wiecznie wstydzić się i ustępować przy każdej okazji. Ma być uformowany na kształt niewolnika – myśl o jakimkolwiek sprzeciwie ma być NIEMOŻLIWA.

 11. Prawdziwe wybory Miss dokonują się przy pomocy pieniędzy sponsorów a nie na takich groteskowych konkursikach

 12. Brawo wp – rezygnuje z funkcji alfonsa. Nczas – pójdźcie po rozum do głowy: tak jak postępowcy popierają uzależnianie płci od chorej psychiki, tak wy popieracie ocenianie kobiet po c.kach i d.pie. Miss znaczy panna, wzór panien w Polsce. To jest konserwatyzm?

 13. Skupiamy się na inicjatywach promujących równość i różnorodność… czyli transach jednojajowych

Comments are closed.