Izrael idzie za ciosem. Od sierpnia szczepienia dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat

Szczepienie dziecka.
Szczepienie dziecka - zdj. ilustracyjne. (Fot. Unsplash)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Od 1 sierpnia w Izraelu zaczną być szczepione dzieci w wieku od 5 do 11 lat zagrożone poważnymi komplikacjami zdrowotnymi w przypadku zakażenia koronawirusem – poinformowało w środę tamtejsze ministerstwo zdrowia.

W specjalnym zarządzeniu resort dał zielone światło funduszom ubezpieczeń zdrowotnych na szczepienie dzieci w wieku od 5 do 11 lat, które są „narażone na duże ryzyko poważnej choroby lub śmierci w wyniku infekcji koronawirusem”.

„Jest to specjalne zezwolenie, a każde szczepienie będzie określane indywidualnie dla każdego przypadku” – powiedział rzecznik ministerstwa. „Natomiast szczepienie wszystkich dzieci w wieku od 5 do 11 lat nie jest zalecane na tym etapie” – wyjaśnił.

Zgodnie z zarządzeniem ministerstwa dzieciom z ciężką przewlekłą chorobą płuc, ciężką immunosupresją, zaburzeniami neurorozwojowymi, niedokrwistością, niewydolnością serca, nadciśnieniem płucnym i ciężką otyłością można będzie podać dawkę 0,1 ml szczepionki Pfizera, trzykrotnie mniejszą niż dawka standardowa.

W obliczu wzrostu liczby zakażeń w ostatnich tygodniach władze Izraela ogłosiły częściowy powrót do zielonych przepustek. Tylko osoby w pełni zaszczepione, wyleczone z Covid-19 lub z ujemnym wynikiem testu PCR z ostatnich 72 godzin będą mogły uczestniczyć w imprezach z udziałem ponad 100 osób.

Zielona przepustka została przywrócona również na imprezach sportowych, w siłowniach, restauracjach, na konferencjach, w miejscach turystycznych i w domach kultury.

Źródło: PAP

13 KOMENTARZE

 1. Biedne dzieci, ale to nie ich wina, że urodziły się w sadystycznym kraju ojczyźnie większości naszego diabelskiego rządu.

 2. Mam dziecko z wadami neurorozwojowymi. Dzieki temu wiem ze podawanie takiemu dziecku jakiejkolwiek szczepionki niesie kolosalne ryzyko powikan lub smierci. dzieje sie tak dlatego ze dzieci z takimi wadami bardzo czesto maja zaburzony mechanizm wydalania toksyn (a szczepionka zawira toskyny). Nie sadze by Izraelczycy o tym nie wiedzieli, to jest powszecha wiedza dla toksykologow.

  • Naród wybrany ma obowiązek poświęcania innych ze swojego narodu (najczęściej tych biednych) dla dobra pozostałych

 3. Podanie wiec takiej szczepionki dzecku z zespolem Downa czy Aspargera z ogromnym prawdopodobienstwem spowoduje regres a nawet smierc (nie od razu, ale w czasie kilku – kilkunastu miesiecy). Oczywiscie szczepiacy umyja rece, beda mowic o braku koincydencji czasowej, hipokryci. To sie dzieje i u nas. System jest bezlitosny, nie ma mowy o zadnej rejestracji powiklan poszczepiennych. Formalnie rejestr istnieje, ale nikt (prawie) nie zglasza powiklan.

 4. Rejestr powiklan w PL jest tak skonstruowany, ze zarzadza nim ta sama organizacja ktora kupuje szczepionki (i za nie odpowiada). Po drugie zgloszen dokonuja sami lekarze, najczesciej ci ktorzy szczepili. Tak wiec musza doniesc sami na siebie, bo istnieje ryzyko ze beda potem pociagani do dopowiedzialnosci.

 5. Najczesicej wycinany jest numer typu – zle przechowywana szczepionka, zly wywiad przed szczepienem (wina lekarza i opiekuna), wady parti szczepionek (bardzo rzadko, np metna zawiesina etc.). Nigdy nie ma mowy o dopowiedzialnosci firmy produkujacej szczepionke czy organizacji ktora ja doposcila na rynek.

 6. Generalnie system jest tak skorumpowany, ze nikt – ani lekarz szczepiacy, ani firma farmaceutyczna produkujaca szczepionki, ani organizacja zakupujaca i dystrybuujaca szczepionki, ani POZ (przychodnia) ktory je zakupuje NIE SA ZAINTERESOWANI by zglaszac przypadki powiklan. Jest to fikcja istniejaca u nas od grubo ponad 15 lat.

 7. „Piłat rzekł do nich: «Oto Człowiek». 6 Gdy Go ujrzeli arcykapłani i słudzy, zawołali: «Ukrzyżuj! Ukrzyżuj!» Rzekł do nich Piłat: «Weźcie Go i sami ukrzyżujcie! Ja bowiem nie znajduję w Nim winy». 7 Odpowiedzieli mu Żydzi: «My mamy Prawo, a według Prawa powinien On umrzeć, bo sam siebie uczynił Synem Bożym.” Jan 19.5 – z Biblii wynika, że żydzi mają swoje prawa…

 8. Jeszcze ktoś może pomyśleć, że jeśli korzenni dają dzieciom to to jest dobre. I sam da dzieciom. Ale już od dawna starcie z mapy tego państwa jest ekscytujące dla żądnych władzy światowej. Więc poświęcenie tych dzieci dla spodziewanego kopiowania na całym świecie jest na rękę depopulatorom.

 9. Naród wybrany ma obowiązek poświęcania innych ze swojego narodu (najczęściej tych biednych) dla dobra pozostałych

 10. Gdy Żyd wyciągnie od goja kasę – oooo, mądry Żyd.
  Gdy Żyd zrobi najlepszy film – oooo, mądry Żyd.
  Gdy Żyd skonstruuje bombę atomową – ooo, mądry Żyd.
  Gdy Żyd własne dziecko zaszczepi – oooo….. głupi Żyd :-)

Comments are closed.