COVIDIAŃSKI AMOK. Wykryli siedem przypadków Delty. Decyzja: natychmiastowy lockdown

Tak, według covidian, wygląda teraz świat. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Tak, według covidian, wygląda teraz świat. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Brisbane, trzecie co do wielkości miasto Australii, i inne części stanu Queensland zostaną natychmiast objęte lockdownem – poinformowały w sobotę władze stanu. Decyzja związana jest z wykryciem siedmiu przypadków zakażenia wariantem Delta koronawirusa.

Wicepremier stanu Steven Miles powiedział, że miliony mieszkańców Brisbane i kilku innych obszarów od sobotniego popołudnia zostaną objęte trzydniowym nakazem pozostania w domu. „Jedynym sposobem na pokonanie wariantu Delta jest natychmiastowe działanie, bycie szybkim i silnym” – stwierdził Miles w oświadczeniu.

Mieszkańcy w czasie lockdownu będą mogli opuszczać domy tylko z ważnych powodów.

W sobotę w Brisbane potwierdzono sześć nowych przypadków zakażenia wariantem Delta koronawirusa wśród osób powiązanych z jednym uczniem, u którego infekcję wykryto wcześniej. Uczniowie i nauczyciele z dwóch szkół zostali objęci kwarantanną. Wciąż nie jest jasne, kto był pierwotnym źródłem zakażenia, chociaż testy genetyczne pozwoliły powiązać wykryte infekcje z podróżnymi powracającymi z zagranicy, przebywającymi w hotelowej kwarantannie.

W największym mieście Australii, Sydney, od 26 czerwca obowiązuje lockdown, który ma potrwać co najmniej do 27 sierpnia. W stolicy Nowej Południowej Walii rozmieszczono około tysiąca funkcjonariuszy policji, aby zapobiec protestom przeciw nałożonym ograniczeniom.

Władze stanu Nowa Południowa Walia w sobotę poinformowały o 210 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Od początku pandemii w Australii wykryto 34 tys. przypadków zakażenia, a 924 osoby chore na Covid-19 zmarły. W pełni zaszczepiono około 18 proc. mieszkańców powyżej 16. roku życia.

W piątek premier kraju Scott Morrison poinformował, że rząd ponownie otworzy granice i zniesie restrykcje, gdy szczepienia przyjmie 80 proc. dorosłych mieszkańców Australii.

NCzas/PAP

60 KOMENTARZE

 1. Lokdałn to zdecydowanie za mało. Tak zlikwidowano ospę we Wrocławiu: „Wprowadzono przymusowe szczepienia wszystkich mieszkańców miasta, które od reszty kraju odgrodzono kordonem sanitarnym, oraz odizolowano ponad dwa tysiące osób, które mogły mieć kontakt z chorymi[12]. Dzięki tym działaniom epidemia została opanowana w ciągu dwóch miesięcy.” Uczyć się historii, antyszczepionkowe lewaki!

  • Z ospą prawdziwą walczono, bo w przeciwieństwie do kowida jest to choroba niebezpieczna. Liczba zgonów wśród niezaszczepionych to ok. 30%. Liczba zgonów na kowid to ok. 2,4%, bez chorób towarzyszących 0,12%. Uczyć się matematyki szczepionkowe lewaki!

   • Uczyć się arytmetyki antyszczepionkowe lewaki! Po II wojnie światowej umierało na ospę ok. 2 miliony ludzi rocznie. Na kowida zmarło już 4,2 miliona ludzi. Trzeba być idiotą lub wrednym kłamcą by twierdzić że choroba która więcej zabija niż ospa jest mniej groźna od ospy

    • Nie „na kowida”, tylko „z kowidem”. Taka mała różnica. Pożyczanie zgonów trwa od początku 2020.

     Onufry, świadomie czy nie, niestety szerzysz kłamstwo kowidowe.

     • W takim razie nie umiera się na zawał serca tylko z zawałem serca.
      Jeżeli twierdzisz inaczej szerzysz kłamstwo zawałowe. Gdybyś nie pojął – drwię z chwytów erystycznych antyszczepionkowych lewaków.

     • Nie, ponieważ do stwierdzenia „kowida” wystarczy dodatni wynik tak zwanego testu.

      To nie jest chwyt erystyczny, tylko polecenie Szumowskiego z kwietnia 2020, aby przy zgonach priorytetowo traktować choroby zakaźne.

      Żyjesz w szklanej bańce i z powtarzanego kłamstwa o ilości zgonów na kowid wnioskuję, że zupełnie nie kumasz, że cię robią w jajo.

    • w Polsce zmarło mniej niż 6.000 od marca 2020, więc policzcie sobie jakim procentem jest 6.000 z 30 milionów i nie pitolcie o pandemii, epidemii bo żadnej nie ma, natomiast pisDZIORY zamordowały lockdownem ponad 100.000 ludzi

     • Joe , test wykazuje kowida, objawy kliniczne wykazują kowida, a ty bajdurzysz że to nie kowid tylko łupież lub jaskra. Dyskutować można z faktami, nie z bredzeniem paranoików

     • Objawy kliniczne wskazują kowida. Albo grypę. Albo zapalenie płuc albo oskrzeli.

      Fakt, że w sezonie wiosennym 2020 oraz w kolejnych 2020/2021 praktycznie znikła grypa – najlepiej świadczy o naciąganiu zgonów pod kowid.

    • Po II WŚ na Ziemi żyło nieco ponad 2 mld. ludzi, dziś jest nas ponad 7,8 mld. Wtedy podróżowanie po świecie nie miało takiej skali jak w czasach obecnych. Używanie tu czystej arytmetyki, jest bezczelnością.

   • 2.4% to nie zadne zgony na Covid. Gdy zmarly na raka mial pozytywny test na katar, to nie znaczy ze zabił go katar, ani ze przyspieszył zgon.

  • Każda panikacja jest dobra do zamordyzmu. Identyfiować wszystkie sarsy jako kowidy( wszak wcześniej nikt genetycznie i testowo neie badał grypy) i kolejne „fale” przed nami …. A co do ospy to była szczepionka a nie terapia genetyczna …

   • Szczepionka na COVID-19 też nie jest terapią genetyczną, żadnego uszkodzonego genu ludzkiego nie naprawia. Uprzejmie acz stanowczo upraszam PT Dyletantów by się doksztalcili przed zabraniem głosu. No chyba że antyszczepaki lewaki wiedzą, lecz łżą cynicznie – to wtedy won łgarze!

   • BBQ. Starcy nie umierają na starość, lecz na stany patologiczne, które występują w starości. Analogicznie młodzi umierający nie umierają na młodość.

  • Kowida mężnie zwalczymy, trzoda ludzka wyumiera na choroby serca, depresje i wszystkie inne choróbki które teleporadom sie nie poddają ….

  • a poza tym zażywam leki,odkąd mnie trafił pierun,osmaliło mnie mocno,wypadły mi zęby i przestały rosnąc włosy łonowe,a zaczęły rosnąc na czole.Przepraszam za brednie któr tu wypisuję.Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Spoko. Covida nie mogą opanować przez półtora roku. Bo króliczka w prawdzie trzeba gonić ale tak żeby go nie złapać. A teraz spadaj stąd zaćpany lewaku.

   • Prawdę rzekłeś, lewaku. Nie chcą zlikwidować zarazy tak jak zlikwidowały Chiny, ani tak jak zlikwidowano na świecie ospę. A najbardziej im w tym pomagają antyszczepionkowe lewaki, dopóki załganą propagandą przekonają choćby tylko kilka procent przygłupów, to wirus ciągle będzie obecny.

    • Ty naprawdę sądzisz, że poprzez lockdown’y, maseczki, kwarantanny uda się wyeliminować WIRUSA? Albo poprzez nieprzebadane do końca preparaty, udające szczepionki, niezabezpieczające przed zachorowaniem ani transmisją – jak uczy doświadczenie? Jeśli tak, toś kiep, mości Onufry;) I nie nazywaj tu ludzi lewakami, bo z ciebie widać taki prawak, jak z piekłoszczaka A.H.

     • Przecież wyraźnie piszę że częściowe lokdałny i maseczki to bezsens. Historia uczy (ospa), że całkowite zlikwidowanie rozlazłego po świecie wirusa dawało tylko połączenie totalnego wyszczepienia zarażonej populacji z jej totalną izolacją.

    • pewnie więcej niż 4 miliony zmarło z przechlania, przećpania, od dopalaczy czy w wypadkach samochodowych, ta PLANDEMIA, pseudopandemia to robota satanistów światowych żeby zaprowadzić komunę 2.0, NWO czyli NieWolnictwO

     • Gdy się zaćpasz lub zachlasz to twój problem i pies ci… lizał. Gdy świadomie zarażasz innych, to nie tylko twój problem.

    • WHO akurat od 2020 kazało przy zgonach priorytetowo traktować choroby zakaźne. Stąd te magiczne 4 miliony.

     Gdyby zastosować TĘ SAMĄ metodologię przy grypie HongKong, zgony liczyłbyś w dziesiątkach milionów.

     • To czemu nikt mi nie kazał wpisywać lipnego kowida do kart zgonów? Te paranoiczne zarzuty fałszowania kart zgonów mają zasadniczy feler: z wpisanym kowidem jest restrykcyjna procedura pochówku i rodziny by protestowały gdyby wpisano lipę. Kupy się te spiskowe paranoidalia antyszczepaków nie trzymają.

 2. Widać, że faszystowskie kraje biorą się za koronę ze stanowczością. Tak samo jak stany rządzące przez demokratów (dawniej zwolenników niewolnictwa) jak i Australia która kradła aborygenom dzieci bo sami wychowają lepiej (jak było to każdy wie, podobnie jak w Kanadzie). Problem z Australią jest taki, że zsyłano tam przestępców i do dziś ruch neonazistowski jest silny

 3. Wprowadzają nową metodę – wykorzystują śledzenie kontaktów telefonem, wysyłają wiadomość, że miałeś bliski kontakt z osobą „pozytywną” na CV19 i wysyłają na kwarantannę.
  Są też wiadomości, że tworzone są centra izolacyjne, przyjeżdza do domu ekipa i informuje osobę, że miała kontakt i zabiera do obozu.

  • Ale to musisz mieć jakąś aplikację, która używa włączonego bluetootha i tak się te telefony namierzają.
   Czyli musisz mieć telefon który ma bluetootha, wymagany system dla aplikacji żeby w ogóle chciała się zainstalować, no i jeszcze musisz chcieć to zainstalować. A póki co nie ma nawet obowiązku posiadania telefonu. Inaczej się (jeszcze) nie da, bo lokalizacja telefonu nawet w gęstej sieci nadajników w mieście jest zbyt mało dokładna.

 4. Konieczne radykalne środki: lockdown, obozy koncentracyjne, uliczne egzekucje, komory gazowe i oczywiście krematoria. Niestety oddziały wojska, które to przeprowadzą też muszą dla bezpieczeństwa pójść do utylizacji. Ci, co ich zutylizują także. I tak do ostatniego dodatniego testu. Być może do ostatniego Australijczyka.

   • Podszywaczu, ja się z Kazikiem zgadzam tylko w pierwszym stwierdzeniu – potrzebne są radykalne środki, by kowida tak samo wyeliminować, jak wirusa ospy

    • żeby wyelimionować pseudopandemię trzeba wyeliminować tych co ją zrobili czyli gej(tsa), rokofolera, srorosa, rotsilda, cfr, masonów, ilumiinatów, kluby rzymskie, grupe bilderberg, fora ekologiczne dawos, ue, who, wto, cia, usrael

 5. Australia to poligon eksperymentów socjotechnicznych dla brytyjskich zamordystów Nowego Ładu, nawet jak tam kogoś zabiją kowidowi terroryści w ramach testu wytrzymałości na represję władzy, to nikt się tym nie przejmie na starym kontynencie, a doświadczenia zostaną przeniesione do zastosowania na Wyspach.

  • Ale to nie jest cajtung Agory ani pejsbuczek Cukiermana, żeby banował z miejsca za nieprawomyślne opinie. No taką mam w każdym razie nadzieję. Jeszcze.

  • Zakneblowanie prawaka Onufrego lewactwu się marzy? Kolejny dowód na lewackość antyszczepionkowych kowidian. Pozdrów kolesia lewaka Zuckerberga. Kneblowanie wolności wypowiedzi to kolejny znak rozpoznawczy zamordystów lewackich

   • ale paranoik…można poznać nawet po budowie zdań…gdzie ty masz tych lewaków? chyba u siebie w narodowo-sozialistische PIS?

    • Onufry jest tu zadaniowany. Nazywanie nas lewakami ma swój cel, choćby taki, że ktoś tu zajrzy w poszukiwaniu prawicy, a tu się dowie, że „lewaki panują”.
     Bo nie o nas tu chodzi, a o potencjalnych innych, którzy może myślą przerzucić swój głos na Konfederację. Pisu robota. Wrogiem nr 1 dla pisu jest nie PO-KO-LBGTQLOZ, a właśnie Konfederacja.

 6. Onufry to tftalniak. Gorzej niż lewak. Najęty klikasz, bo widać po godzinach, że zmiana była. Tylko jeden ma zniżkę formy ewidentnie. Drugi lepszy. Pewnie za wyższą stawkę. Typowe zagrywki propagandowe – pr-owskie. Nic więcej. Rzetelnych argumentów brak. Nie dokarmiać chuja (nie nazywam inaczej już troli – klikaczy z firemek pr-owskich, najętych to szerzenia propagandy).

 7. Widzę, że do Onufrego wciąż nie dociera fakt, że preparaty mRNA nie są szczepionką taką jaką znamy z dzieciństwa, ale eksperymentalną terapią genową stosowaną przez lewactwo wielkiego resetu, wykorzystywaną do depopulacji i transhumanistycznego modyfikowania przyszłych pokoleń, jest sporo oficjalnych filmów propagandowych o noworodkach GMO przygotowanych przez fundację Billa Gatesa, mogę podać link do oficjalnego kanału Youtube.

Comments are closed.