Covidowe media. Kto i ile kasy wziął od rządu za promocję szczepień [LISTA MEDIÓW]

Covid 1984 - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Facebook
Covid 1984 - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Facebook

Rzetelne informacje w mediach głównego nurtu na temat Covid-19? Marzenie. Ciężko jest być rzetelnym kiedy bierze się pieniądze od rządu na promocje szczepień.

Niestety lista opłacanych przez rząd mediów jest długa.

Ciężko też nie oprzeć się wrażeniu, że media te – delikatnie mówiąc – niezbyt chętnie będą przedstawiały informacje sprzeczne z rządową propagandą proszczepionkową, kiedy biorą pieniądze od rządu za propagowanie szczepień.

Gdyby mówili coś innego niż rząd, to rząd mógłby się zdenerwować i przestać płacić…

Dlatego oglądając kolejne wiadomości o tym, jaka to korona jest straszna, należy pamiętać, kto, od kogo, za co i ile wziął.

Poniżej lista opłacanych mediów potwierdzona przez panią Agnieszkę Kowalską, radcę szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

20 KOMENTARZE

 1. Dostali na zasadzie: nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? I tabliczka: za rzeczy pozostawione w szatni szatniaż nie odpowiada…

 2. Do kowidiotów takie argumenty nie trafiają, oni dla sekty są w stanie donieść do policji na swoją matkę, że nie ma kagańca.

  Niestety do mendów głównego ścieku przyłączyła się TV Trwam i tygodnik Niedziela, którzy powinni stać na straży moralności i obrony życia nienarodzonych, a nie przyłączać się do globalnego przemysłu aborcyjnego.

  Wstydu nie mają płynąc z diabelskim nurtem dla parszywych Judaszowych srebrników, ale kiedyś odpowiedzą przed Bogiem za szerzenie ideologii ładu antychrysta.

   • Drodzy paranoicy antyszczepionkowi! Jeszcze poproszę o listę osób, które brały kasę za promocję trzeźwości. Wraz z wygibasami mentalnymi twierdzącymi, że to światowy spisek, bo od chlania nikt nie umarł, nikt nie uszkodził sobie wątroby, nikt nie dostał padaczki poalkoholowej, a delirium tremens to diabelski wymysł masonów, iluminatów, koncernów farmaceutycznych i kosmitów. Jak bredzić, to na całego!!🤪

   • Jak natrętne głosy w twojej głowie zmuszają cię do podszywania się pode mnie, a ty nie potrafisz się powstrzymać, to proszę, rób to bardziej inteligentnie… Nie za dużo wymagam? Może nie potrafisz?

    • Onufracie – Jestem przekonany, ze zaszczepiles sie trucizna o niewiadomym skladzie i dlatego wybaczamy ci ze majaczysz bez sensu i logiki.

   • „Onufry” będziesz jako ZOMBI czyścił kuwety po kocie. Tobie już wszczepiono „grafen”. Głupota nie boli, ale brak na nią szczepionki.

 3. Do kowidiotów takie argumenty nie trafiają, oni dla sekty są w stanie donieść do policji na swoją matkę, że nie ma kagańca.

  Niestety do mendów głównego ścieku przyłączyła się TV Trwam i tygodnik Niedziela, którzy powinni stać na straży moralności i obrony życia nienarodzonych, a nie przyłączać się do globalnego przemysłu aborcyjnego.

  Wstydu nie mają płynąc z diabelskim nurtem dla parszywych Judaszowych srebrników, ale kiedyś odpowiedzą przed Bogiem za szerzenie ideologii ładu antychrysta.

 4. Wojskowe Zakłady Kartograficzne? „Przedmiotem działalności jest szeroko pojęty druk różnego rodzaju materiałów, ulotek, kalendarzy, gazet, plakatów”. No to dostali 1,5 mln na ulotki i różnego rodzaju materiały. Fakt że mniej niż Sasin na wybory kopertowe.
  Kolejny dowód na podpieranie „potrzebujących” paczkami banknotów wykorzystując „pandemię*.

 5. Jakim prawem rząd wydaje nasze pieniądze bez uzgadniania z narodem, zamiast przeznaczyć na spłatę długów publicznego.

 6. Pfizerleak – afera 1000-lecia. Ujawniony tajny kontrakt o zakup szprycy covid19 pomiędzy Pfizer, a brazylijskim rządem.
  Pfizer jest zwolniony z odpowiedzialności i ma swobodę w wywiązaniu się z harmonogramów.
  Kupujący ma same obowiązki i żadnych praw reklamacyjnych nawet jeśli produkt okaże się zabójczy. Co ważne kupujący ma świadomość i akceptuje, że nieznane są długoterminowe skutki i skuteczność szczepionki!!! To jest dowód na to, że jest to eksperyment i oszukano ludzi.

  • Wyciekły także kontrakty Pfizera z innymi państwami i choć pisane są specjalnie zawile, tak aby przeciętny obywatel nie wiedział o co chodzi w szczegółach, to szokuje kilka punktów. M.in. w umowach jest podkreślone, że jeśli pojawi się lekarstwo na SARS-CoV2 to i tak klienci muszą wykupić ustaloną ilość szczepionek. Ja pier… Ż. to mają łby do ynteresu!

Comments are closed.