Segregacja sanitarna i zamordyzm. Sejm da pracodawcom możliwość weryfikacji szczepień pracowników?

Certyfikat szczepienia - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Pod koniec przyszłego tygodnia do Sejmu ma trafić projekt ustawy, który w założeniach ma umożliwić pracodawcom sprawdzanie, czy pracownicy zaszczepili się przeciwko koronawirusowi – podaje RMF FM.

Nad nowymi regulacjami pracują prawnicy, a posłowie mieliby zająć się tym projektem podczas najbliższego sejmowego posiedzenia, które odbędzie się 11. sierpnia.

W ustawie miałby się pojawić przepisy, które dawałby pracodawcom możliwość sprawdzenia czy pracownic przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19. Po weryfikacji czy osoba jest całkowicie zaszczepiona, podejmowana byłaby decyzja co do zlecania jej obowiązków.

Wedle rozpatrywanego wariantu, pracodawca ma mieć możliwość przesuwania pracownika na inne stanowisko, jeżeli nie zdecydował się na przyjęcie – dobrowolnego przecież – preparatu. Będzie to dotyczyć sytuacji, gdzie taka osoba ma bezpośredni kontakt ze współpracownikami albo klientami.

Takie zwiany wprowadzają nas w iście zamordystyczny klimat. To oczywiście element segregacji sanitarnej, gdzie decyzja o – rzekomo dobrowolnym zaszczepieniu – będzie miała swoje konsekwencje na niwie zawodowej.

„Proponowane zmiany są mocno kontrowersyjne, dlatego są analizowane przez prawników. Przepisy mają trafić do Sejmu przed 11 sierpnia jako inicjatywa poselska – tak by nie trzeba było przeprowadzać rządowych konsultacji i aby posłowie mogli zająć się przepisami przed nadejściem ewentualnej czwartej fali epidemii” – podaje RMF FM.

11 KOMENTARZE

  • I MASZ RACJĘ, cześć urządasów na prowicjach jest zbędna w swojej "pracy", precz z biurokracją i kumoterstwem i nepotyzmem

   a i tak jak była „pandemia” to „pracowali” :-)))) z domu !!! Za nasze pieniądze. Narybek wyborczy partyjnych działaczy prowincjonalnych, który gdzieś oni muszą przy sobie przechować miedzy wyborami.

 1. A póżniej wielka rada faszystowska Polski zajmie się zakazem małżeństw między zaszczepionymi i niezaszczepionymi . Następnie rozważy getta dla niezaszczepionych roznosicieli zarazy i krematoria . A następnie…

 2. Jeden przepis i mamy rzesze niewolników przedsiębiorców (policji sanitarnej). Ponownie „partyjne” osoby nie mające nic wspólnego z dana firmą zaczynają mieszać/ustanawiać przepisy w prywatnych interesach przedsiębiorców. Czy to Korea Północna? Chiny Ludowe? Czy faszystowski/nazistowski socjalizm w wykonaniu pispo? Z tego wynika każdy pracodawca dostanie etat jako inspektor sanitarny (pomijając RODO) i będzie to wykonywał za darmo!

 3. Nie piszcie ciągle o szczepionce,bo to nie są szczepionki, jest w polskim prawie definicja szczepionki i tym trzeba się poslugiwać, to co wciskają ludziom to produkt inżynierii genetycznej o nieznanym do końca działaniu.

 4. Vega, masz rację, bo to jest nanotechnologia, chcą jak najwięcej Mugoli wyszczepić, żeby dalej żyli jak hybrydowe ZOMBI.
  Człowiek myślący, wie, że jak nierządowi nawet poprzez dawanie bonusów, tak bardzo zależy na wyszczepieniu, to jest to mocno podejrzane.

 5. No cóz..będę mógł zatem wyrzucić ze swojej firmy wszystkich zaszczepionych.Bo zachowują się ordynarnie wobec reszty załogi i zarażają wszystkich białkiem Spike.

Comments are closed.