COVIDIAŃSKI TOTALITARYZM. Wejdą „z buta” i sprawdzą, czy wszyscy są zaszczepieni. Jeśli nie – zaczną przekonywać…

Niby to nie obowiązek, ale spróbuj się nie zaszczepić... Foto: Pexels.com
Niby to nie obowiązek, ale spróbuj się nie zaszczepić... Foto: Pexels.com
Prenumerata NCZ! z prezentem
Jeśli w bloku, kamienicy czy na osiedlu we włoskim regionie Wenecja Euganejska jest osoba zakażona koronawirusem, do akcji wkroczy tam służba zdrowia, by ustalić, kto nie jest zaszczepiony, i przekonać te osoby, by to zrobiły – to projekt tamtejszych władz.

Nowy, przedstawiony w niedzielę przez media projekt działań nazwano “Strategią wzmocnienia oferty szczepień w kontekście ognisk zakażeń spowodowanych przez warianty SARS-CoV-2″. Przewiduje ona, że wszystkie osoby, które w miejscu zamieszkania miały kontakt z osobą zakażoną, powinny być sprawdzone pod kątem szczepienia przeciw Covid-19.

W przypadku osób niezaszczepionych należy ustalić przyczyny odmowy i zaproponować im ewentualną poradę oraz szczepienie po zakończeniu kwarantanny. Procedura ta będzie odbywać się przy zachowaniu prywatności – zapewniono.

Wcześniej władze tego regionu na północy ogłosiły, że bardzo zaraźliwy wariant Delta stanowi tam 97 procent wykrywanych obecnie zakażeń.

Niedzielne dane z całych Włoch to pięć zgonów na Covid-19 i 5321 nowych zakażeń wykrytych w 167 tysiącach testów. Do szpitali trafiło 119 osób, w tym 16 na intensywną terapię, gdzie przebywa ogółem 230 najciężej chorych.

W kraju całkowicie zaszczepionych jest już ponad 60 procent ludności.

NCzas/PAP

22 KOMENTARZE

 1. Redakcyjo, znasz ty znaczenie pojęcia totalitaryzm? Totalitaryści nie przekonują lecz zmuszają. Dziś obejrzałem reklamę w TV. Ta reklama też była totalitaryzmem, bo przekonywała, a nie zmuszała?

  • Stylistyka „Redakcyjo, znasz ty…” jest niezgodna nawet ze staropolskim jezykiem. Ale Onufry wciaz sie wysila korygowac, uczyc i poprawiac. Slowem – intelektualnych konwulsji ciag dalszy.

 2. – Preparat eksperymentalny, w bez zakończonych nawet badań klinicznych i znanych skutków ubocznych, to nie „szczepionka”. Technlogia jest zupełnia inna
  – Skoro tzw. „szczepionki” są skuteczne, to zaszprycowani nie mają się czego obawiać od nieszprycowanych?
  – Skoro tzw. „szczepionki” są samym dobrem, to dlaczego trzeba do nich przymuszać groźbą i siłą aparatów państwowych?

  • – Zaszprycowani tzw. „szczepionką” mogą zarażać i chorować, a deklarowana „ochrona” spada w czasie.
   – Większość nieszprycowanych ozdrowieńców ma wysoki stopień ochrony do końca życia…
   – Tzw. „szczepionki” to terapie eksperymentalne (lecznicze), bez znanych skutków krótko, średnio i długofalowych
   – Producenci nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za tzw. „szczepionki”, podobnie państwo i medycy szprycujący tymi preparatami

   • Tylko pośmiać się z lewaka antyszczepionkowca można… Bredzi, że ozdrowieńcy po chorobie znanej dopiero 2 lata mają ochronę do końca życia. Skąd wie że do końca życia? A bo mu tak krasnoludki powiedziały :-)
    Macie się gnojki szczepić by nie zagrażać tym ludziom ciężko chorym którzy nie mogą się zaszczepić. Macie szczęście kandydaci na morderców że ja nie rządzę, bo ja bym bydlaków świadomie zagrażających życiu innych ludzi nie błagał by nie mordowali, tylko ich do pierdla wsadzał.

    • @Onufry Jestem pewien że szpryca wyżarła tobie resztę mózgu, bolszewicka prostytutko z NWO. *****zbrodniarzyPOPIS

    • Ten troll mafii szprycowej nie jeste godny rozmowy z cywilizowanym człowiekiem.Poziom rynsztoka.

     „Eksperymentalne” preparaty, z nieznanymi skutkami ubocznymi, interakcjami i skutecznością wcisnęli dotąd ciemnemu ludowi i zaczadzonym propagandą. Dlatego, żeby wykonać plan, resztę próbują przymuszać różnymi sposobami…

 3. Komunista Jarosław Kaczyński wprowadzi to samo w Polsce, najpierw odwiedziny z prośbą a później pod przymusem z paralizatorem i pistoletem w asyście zomowca, jak niezaszprycowanych będzie już mniejszość, plan totalitaryzmu sanitarnego w Wielkim Resecie został szczegółowo nakreślony 11lat temu przez fundację Rockefellera i jest dokładnie realizowany.

 4. Plan był taki, ale się sypie .Dlaczego sanitarni SSmani tak bardzo zaczęli się spieszyć. Po krótce:
  1.CDC kilka dni temu stwierdziło że zaszczepienie nie jest skuteczne na Deltę, więc zaszczepieni zarażają jak każdy.
  2.To samo CDC zaleca odstąpienie od testów PCR , jako że wykrywają grypę a wskazują że to kowid.

  • 3.Anglia zamówiła na listopad 30.6 mln doustnych dawek leków antyzakrzepowych. Widocznie Anglia już wie, że za kilka miesięcy nastąpi epidemia zakrzepic u zaszczepionych. Źródła są powszechnie dostępne.

   • Była też wiadomość , że eksperci SAGE uważają, że 1 na 3 osoby umrą i że szpryca przyśpiesza powstawanie mutacji.
    Osobiście uważam że każdy kto przyjął szprycę zejdzie z tego świata wkrótce.

  • „2.To samo CDC zaleca odstąpienie od testów PCR , jako że wykrywają grypę a wskazują że to kowid.”

   Jest jeszcze gorzej. Reakcja PCR nie wykrywa zadnej choroby, a wiec grypy tez nie.

   • Ale w sezonie przeziębień ma to dla laborantów tę niepodważalną zaletę, że aby uzyskać wynik fałszywie dodatni na kowida – nie trzeba kręcić cykli pod 50.

 5. Czy wy tam w tym nczasie, możecie zrobić to co do was należy i ustalić jaką śmiertelność ma wariant Delta? Bo na razie powtarzacie ogólniki o większej zakaźności. My to wiemy ale chcemy się dowiedzieć, czy wariant delta jest groźniejszy niż przeziębienie, czy nie?

 6. Są badania wskazujące na to, że szpryce Pfizera i Astry Z zawierają toksyczny graphene oxide.
  Są inne badania potwierdzające, że toksyczna szpryca w ciągu 30 minut rozchodzi się po ciele.
  Angielski lekarz zbadał jak wygląda pod mikroskopem krew osób po szprycy Moderny – zniekształcone i posklejane krwinki.
  Wstrzykiwanie trucizny daje oczywisty skutek – zatruta krew.

  • Oczywiście, że zawartość strzykawki ma jak najszybciej trafić do układ krwionośnego, a stamtąd do wszystkich narządów.

   Po to właśnie daje się zastrzyki domięśniowe,

Comments are closed.