Rosyjski siatkarz cieszy się z porażki Polaków. Nazwał Polskę „ku**ą”

Katowice, 14.09.2014. Rosjanin Alexey Spiridonov podczas meczu grupy F mistrzostw świata siatkarzy z Brazylią w Katowicach, 14 bm. (dw) PAP/Andrzej Grygiel
Katowice, 14.09.2014. Rosjanin Alexey Spiridonov podczas meczu grupy F mistrzostw świata siatkarzy z Brazylią w Katowicach, 14 bm. (dw) PAP/Andrzej Grygiel
Prenumerata NCZ! z prezentem

Były rosyjski siatkarz, Aleksiej Spiridonow, wulgarnie zaatakował Polskę i Bartosza Kurka. Rosjanina ucieszyła porażka Polaków.

Spiridonow trzykrotnie zaatakował Polaków w ostatnich dniach. Najpierw, gdy biało-czerwoni wygrali 3:0 z Kanadyjczykami, a dziennikarz Polsatu Jerzy Mielewski napisał na Instagramie „grupa wygrana”, to Rosjanin odpisał mu wulgarnie „ku**a”.

Następnie, gdy po wygranej Francuzów w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Tokio Spiridonow opublikował zdjęcie Polaków i podpisał je „Poland k**a”. Do wpisu dodał jeszcze parę słów po francusku, dziękując Francuzom za zwycięstwo nad biało-czerwonymi.

To jednak wciąż było za mało dla byłego rosyjskiego siatkarza. Po kilku minutach dodał jeszcze zdjęcie Bartosza Kurka i napisał po rosyjsku: „Nie martw się, musisz żyć, żeby być beznadziejnym”.

W przeszłości Spiridonow wielokrotnie obrażał Polaków, a raz nawet opluł posła Marka Matuszewskiego.

Źródło: NCzas

26 KOMENTARZE

 1. Oj tam, psi wytrysk jakiegoś Kałmuka w stepie na burą sukę… Kto by się takim durnym pacanem przejmował. Hałkajet kak durnyj sobak swołocz.

  • Aleksiej jest wzorem odpowiedzialności dla pisowskiego rządu ponieważ jest solidnie wyszprycowany i być może zostanie odznaczony przez ministerstwo śmierci strzykawką zasłużonych.

 2. gdybym był prezydentem Polski, to odgrodziłbym się od ruskich murem wysokim na 100m… od zarazy trzeba się trzymać z daleka…

 3. Da, gawariat, ale znają tylko 5 słów, które w kółko powtarzają i od tego stają się rude. A na wiewiórę mówią белка. Udają, że rude nie istnieje.

 4. Musi mieć jakiś uraz z przeszłości z kontaktów z Polakami. Ktoś go pewno nieźle sprowokował,a jak jeszcze dodamy wieloletnią nagonkę polskojęzycznych władz na Rosje to mamy efekty. Ale rzeczywiście Polacy zagrali beznadziejnie. Pięć razy tylko ćwierćfinał na IO to raczej nie przypadek.

 5. Nikogo nie zastanawia Dlaczego? Dlaczego hejtuja nas Iranczycy, Rosjanie, może ktoś inny o czym nie mówią media? A może nasi zawodnicy coś zrobili takiego czym sobie na to zasłużyli na obelgi?

 6. Nikogo nie zastanawia Dlaczego? Dlaczego hejtuja nas Iranczycy, Rosjanie, może ktoś inny o czym nie mówią media? A może nasi zawodnicy coś zrobili takiego czym sobie na to zasłużyli na obelgi?

  • I oczywiście, po dziesięcioleciach ‚dumania’ wciąż nie kumają dlaczego.

   No ale to nacja, która huiawye o ornitologii ale ma przysłowie o kuricach. Nacja, której symbolem jest dwugłowy kurczak. Nie ptica!

Comments are closed.