Trynkiewicz i inni pedofile zostaną ulokowani niedaleko przedszkola

Mariusz T. / źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski
Mariusz Trynkiewicz. / źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski
Ośrodek w Gostyninie, w którym trzymanie są najgroźniejsi, niezresocjalizowani przestępcy – jest przepełniony. Ministerstwo Sprawiedliwości chce przenieść osadzonych do Czerska na Kaszubach. Nowa lokalizacja znajduje się bardzo blisko m.in. przedszkola.

Burmistrz miejscowości twierdzi, że nikt nie konsultował z nim tej decyzji. Władze samorządowe były zaskoczone.

Mieszkańcy Czerska również nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Przestępcy, a wśród nich m.in. Mariusz Trynkiewicz – morderca czterech chłopców z Piotrkowa Trybunalskiego i Leszek Pękalski – nazywany „wampirem z Bytowa”, mają zostać przewiezieni do byłego Zakładu Karnego dla kobiet.

Nowy ośrodek, do którego trafią mordercy, gwałciciele dzieci i psychopaci, mieści się w ścisłym centrum miasta, 50 metrów od osiedla mieszkaniowego, 100 metrów od przedszkola, 100 metrów od szkoły specjalnej i 250 metrów od szkoły podstawowej.

Mieszkańcom nie podoba się, że pedofile będą mogli oglądać ich dzieci z okien. Obawiają się także, że któraś z „bestii” ucieknie (ośrodek do którego trafiają po odbyciu kary, to nie więzienie w ścisłym tego słowa znaczeniu).

Wcześniej informacje o przeniesieniu więźniów do miasteczka na Kaszubach dementowano. Teraz oficjalnie wiadomo, że czarny sen mieszkańców się ziści.

Źródło: „Wirtualna Polska”, NCzas

8 KOMENTARZE

  1. No przecież nie przeniosą zwyrodnialców do pisiorskich mateczników,może wychodzą z założenia,że w razie jak ucierpi jakie pełofilskie dziecko to dużej straty nie będzie.

  2. A dlaczego maja uciekać?Założyć im obroże elektryczną na jaja,czytniki przy ogrodzeniu i niech spróbują się oddalić.

  3. Armia amerykańska aresztowała założyciela Microsoftu Billa Gatesa, oskarżając o handel dziećmi i inne przestępstwa…(?)

    „Military Arrests Bill Gates” – (01-08-2021)

  4. Dlaczego zamyka się ludzi którzy odsiedzieli swoje wyroki? Wiem że presja społeczna, ale skoro z nieznanych powodów nie wykonano na nich wyroków śmierci, to zgodnie z prawem powinni być wolni. Czy prawo nie obowiązuje wszystkich jednakowo?

  5. Co trybunal europejski na to , ze w Polsce siedza ludzie skazani za to , ze nie wykluczone iz w ptrzyszlosci popelnili by przestepstwo?

Comments are closed.