Atak koronawirusa w wyszczepionym Izraelu. Statystyki najwyższe od marca. Prawdopodobny lockdown. Syjoniści winią gejów

COVID-19 Źródło: Pixabay
COVID-19 Źródło: Pixabay
Drugi dzień z rzędu liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem w dobrze wyszczepionym Izraelu przekroczyła 3 tysiące. Władze zastanawiają się nad zaostrzeniem restrykcji, nakazów i zakazów.

Izrael podawany jest jako wzór w kwestii wyszczepiania społeczeństwa. Zaczął jako jeden z pierwszych krajów na świecie i legitymuje się jednym z najwyższych odsetków szczepień.

Wraz z początkiem sierpnia w Izraelu zadecydowano też o rozpoczęciu podawania trzeciej dawki szczepionki przeciw koronawirusowi. Na początku osobom powyżej 60. roku życia. Podano już 182 444 trzecich dawek.

Liczba zakażeń w ostatnim czasie jednak stale rośnie. Drugi dzień z rzędu przekroczyła 3 tysiące wyników dodatnich testów na koronawirusa. Minionej doby było to dokładnie 3260 przypadków – najwięcej od marca.

Dzienna liczba zakażeń w Izraelu do 4 sierpnia 2021r.
Dzienna liczba zakażeń w Izraelu do 4 sierpnia 2021r.

Przywódca partii religijnych syjonistów Bezalel Yoel Smotrich obwinił o wybuch epidemii gejowską paradę.

„Nikt tego nie powie, ponieważ nie jest to poprawne politycznie, ale parada dumy w Tel Awiwie… rozpoczęła całą epidemię” – stwierdził Smotrich.

Izrael już ogłosił, że od 8 sierpnia przywraca niektóre obostrzenia, restrykcje, nakazy i zakazy. Maski znów będą obowiązkowe dla uczestników zgromadzeń liczących ponad 100 osób, a urzędnicy publiczni będą pracować w systemie hybrydowym (połowa etatu za biurkiem, połowa zdalnie).

Jednocześnie w kraju zostanie przeprowadzona kampania zachęcająca do przejścia na pracę zdalną w branżach mogących sobie na to pozwolić, a samych Izraelczyków będzie się uczulać, by zrezygnowali ze ściskania dłoni czy przytulania się na przywitanie oraz by unikali wszelkich zbędnych zgromadzeń w pomieszczeniach.

Zaapelowano także do niezaszczepionych (szacuje się, że jest ich ok. 1 mln), by zdecydowali się na przyjęcie preparatu przeciwko covid-19 i zagrożono, że jeśli tego nie zrobią, to w najbliższym czasie rząd może wprowadzić znacznie poważniejsze restrykcje.

Premier Izraela Naftali Bennett wprost powiedział, że jeśli będzie musiał wybierać między wielkimi ogniskami koronawirusa a lockdownem, to postawi na to drugie. A pośrednio winni takiemu stanowi rzeczy będą niezaszczepieni.

W środę wieczorem obradował tzw. gabinet covidowy rządu. Izraelska prasa podała, ze omawiano przyspieszenie lockdownu, który zdaniem niektórych przedstawicieli rządu, i tak będzie konieczny od września.

W Izraelu w pełni zaszczepionych jest ponad 62 proc. populacji, a przynajmniej jedną dawkę przyjęło 67 proc.

Zaszczepieni zarażają deltą w Izraelu

Źródło: timesofisrael.com/ jerusalem post

93 KOMENTARZE

  • No i co z niezaszprycowanymi Białorusinami. Czy Białoruś jeszcze istnieje czy prezydent Łukaszenka rządzi cmentarzem?

 1. Czy… chcesz poznać bezpieczeństwo samochodu przed jego zakupem? Musisz być anty-kierowcą!
  Czy… czytasz składniki żywności zanim ją kupisz? Musisz być anty-żywieniowcem?
  Czy… pytasz o niepożądane skutki zażywania tabletek na receptę? Musisz być anty-medykiem?
  Czy… badasz bezpieczeństwo, składniki i skutki uboczne szczepionek? Musisz być antyszczepionkowcem!

 2. Gibraltar, gdzie zaszprycowano 99%, też notuje silną zwyżkę od 2 tygodni. Podobnież Islandia ze wskaźnikiem ponad 90%.

  Z powyższych przykładów jasno widać, że na pewno winni są niezaszczepieni…

  • Ciekawe kogo lub co teraz jeszcze zaszczepią w Gibraltarze. Najpierw wszystkie zwierzęta, a potem rośliny?
   Więcej szczepień, więcej, więcej. Skutek będzie wiadomy. A gdzie się zwrócą jak już zaszczepią absolutnie wszystko?

 3. Mają się dobrze,tak jak w kurdowie ( ok.miliona ) zamieszkujący w prowincji irackiej,można znaleśc info.w tamtejszych gazetach internetowych.

 4. Ludobójstwo XXI wieku: dowody sugerują, że lek midazolam został użyty do przedwczesnego zakończenia życia tysięcy seniorów w Wielkiej Brytanii, którym powiedziano, że zmarł na C-19, a to można wyraźnie zobaczyć z danych ze szpitali przepisywania na midazolam w korelacji z falami wszystkich przyczyn zgonów i C-19 zgonów w Wielkiej Brytanii, jak również raporty Amnesty i CQC, które znalazły powszechne stosowanie „nie ratować” zleceń stosowanych w domach opieki bez informowania ich rodzin.

  • Midazolam podaje się często osobom terminalnie chorym w ostatnich dniach czy godzinach życia, żeby się nie męczyły. Podobnie jak morfinę.

   • Po co im ta morfina i mizadolam, po co te szczepionki, najlepsze były szpitale średniowieczne bez szatańskich wymysłów. Średnia wieku ma być 25 lat jak w średniowieczu

  • 👹👹👹Zmarłeś, mówię, „Marek.. T” ! I ADHD klawiaturowy zupełnie nie pomógł ci…👹👹👹

  • Najlepiej najpierw odejdź z tego forum, żeby nikt nie musiał czytać Twoich teorii na poziomie wypowiedzi posłanki Witek podczas wystąpienia w Otyniu.

 5. No proszę, „wyszczepieni” Żydzi z Izraela, których różne lewackie TVN-y, Polsaty czy inne gazety koszerne stawiały nam za wzór do naśladowania, znowu zapadają na wirusa z Wuhan… Czyżby „wyszczepione bydło” musi zostać zaszczepione kolejny raz? I następny?

  • 👹👹👹Nie kumasz, że jeżeli zaszczepieni zarażają niezaszczepioinych, to dopóki nie zastosuje się szczepionki dla zaszczepionych przeciw zmutowanym wirusom i nie wymrą rzeczeni, prawdziwa pandemia będzie zbierać coraz większe żniwo…!👹👹👹

  • Trzeba też zlikwidować szczepionki na grypę i WZW „B”, bo jedna szczepionka nie wystarcza na całe życie, również zakazać podawanej codziennie insuliny, leków kardiologicznych otp. dopóki nie wymyślą leków które podaje się raz i pacjent żyje po nim wiecznie.

 6. APOKALIPSA mówi iż OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI…

  więc NIEZASZYPAWKOWANI wyprzedzą tych drugich a GNĘBIENI poprzez ŻYDOSTWO Polacy nadrasę PANÓW a.hitlera w dostępie do 144 tysięcy miejsc premiowanych ZABRANIEM do NIEBA ;D

  Poza tym ta magiczna liczba 666 też nie jest „ŻYDOWSKA” w wyniku. ;D

  • Wiadomo że 6+6+6 == trzech żydowskich pedałów z biblii jafem ham i sem

   (też JUBEL, JUBELLO i JUBELLUM, JEZUS (IHS) ATENA, AMON AMEN… THOR z BRAĆMI, GORGONY itd)

   ale 666 nie jest wynikiem SUMOWANIA CYFEREK a FUNKCJI opisanej u Nostradamusa :D

   • 👹👹👹Nie kumasz, że jeżeli zaszczepieni zarażają niezaszczepionych, to dopóki nie zastosuje się szczepionki dla zaszczepionych przeciw zmutowanym wirusom i nie wymrą rzeczeni, prawdziwa pandemia będzie zbierać coraz większe żniwo…!👹👹👹

    • Powiem tak „TO CO WYLECZYŁO chińczyków stojących na krawędzi ZAGŁADY EPIDEMIOLOGICZNEJ LECZY też (na poziomie komórkowym) SZCZERZE WIERZĄCYCH w CHRYSTUSA”. Cała reszta nikogo na Niebie nie OBCHODZI. Czas GRZESZNIKÓW na tej planecie się WYCZERPAŁ… SAMI WYBRALI… SWÓJ KONIEC… stąd w Apokalipsie słowa takie a nie inne.

 7. Autor z NCzas wreszcie zajrzal do danych. Bo mu sie wydaja wygodne. W rzeczywistosci od 3 dni akurat sa spadki i ostatniego dnia (czyli 4 VIII) bylo ponizej 3tys. Ale to oczywiscie moze byc tylko lokalny spadek. Zobaczymy. Nie to jest jednak istotne. Istotne jest ze obecny pik (ktorym tak sie ekscytuje autor) to zaledwie 25-30% zachorowan w porownaniu do poprzednich fal. A smiertelnosc jest mniejsza o 90-95%.

  • Czyli dane dowodza, ze szczepionki dzialaja. Przypomne po raz n-ty piszacym tu TLUKOM (bo juz nie wiem jak nazwac osobe, ktora nie potrafi zrozumiec prostej prawdy) – glownym celem szczepionek jest OCHRONA PRZED CIEZKIMI STANAMI, nie zapobieganie infekcji. Od poczatku bylo to mowione, ale nie potraficie tego zrozumiec i sie jaracie iloscia zakarzen, a na zgony „zapominacie” spojrzec.

   • Ciekawe tez, ze tak bardzo patrzycie na te ilosci zakazen. W „epoce” przed szczepionkami te same osoby negowaly te wszystkie zachorowania. To mial byc spisek i klamstwo. A teraz nagle cudownie nawrociliscie sie i wierzycie. Prosze jaka piekna hipokryzja z waszej strony.

    • „Nawróciliśmy się”, bo CDC (i pokrewne organizacje w innych krajach) wydały polecenie, aby w przypadku badań PCR-em próbek od zaszczepionych RYGORYSTYCZNIE PRZESTRZEGAĆ czystości próbki oraz ilości cykli. Jakoś nadal nie ma o tym mowy przy próbkach od innych osób.

     • I dlatego ze AMERYKANSKIE CDC cos tam wydalo, zaczales wierzyc w IZRAELSKIE statystyki? Zawsze tak luzacko podchodzisz do zasad logiki?

   • Na początku mówili, że ochroni i zapobiegnie transmisji, potem, że jedynie transmisji, a potem, że łagodzi przjście…także bazyli sam jesteś TŁUK i ciekawe gdzie to słyszałeś? Bo w Kongresie USA przesłuchując Fauci’ego wyszły takie kwiatki, a nasi powtarzają jak małpy co im zachód powie.

    • No to przeczytaj sobie jak klamiesz.
     Wpisz w google fraze „BBC Moderna: Covid vaccine shows nearly 95% protection”. Dostaniesz link do artykulu BBC z 16 XI 2020, gdzie czarno na bialym napisane jest ze szczepienie chroni przed rozwojem choroby i ciezkimi stanami.
     Powodzenia, TLUKU.

     • Artykuł z listopada 2020? Buahahahahaha, nie żartuj. Od tego czasu minęła cała covidiańska epoka w ciągu której szczepionki stały się nieskuteczne na deltę i sam wirus zmutował w kierunku niegroźnego a tylko mocnej zakaźnego. Co za tym idzie szczepionki są niepotrzebne i stanowią większe ryzyko niż sam katar.

     • @IB
      Umiesz czytac? Rozumiesz co czytasz? Tluk o nicku @prawy klamal, ze na poczatku twierdzono jakoby szczepionki mialy zapobiegac infekcji. Pokazalem mu link, ze klamie i ze od poczatku byla mowa o zapobieganiu ciezkiemu przebiegowi choroby.

   • bazyli, jestem tłukiem, więc wyjaśnij mi, w jaki magiczny sposób wywnioskowałeś, że: „dane dowodzą, że szczepionki działają” – skoro szczepi się jak leci, a po roku obecności sars-cov-2 w społeczeństwie jest tak, że szprycę dostają głównie ci już odporni.

    • Szczepionki maja chronic przed ciezkim przejsciem Covida. Dane z dobrze wyszczepionych krajow (jak UK czy Izreal, gdzie akurat jest wzrost zachorowan w zwiazku z nowym wariantem, nieznanym podczas tworzenie szczepionek) mimo iz zachorowalnosc rosnie, to smiertelnosc jest minimalna. Podobnie liczba hospitalizacji.

     • Człowieku,jest lato.Rok temu było tak samo pomimo braku szczepień.tak się dziwnie składa,że liczba osobodni hospitalizacji była w roku 2019 znacznie większa niż w 2020(dane są powszechnie dostępne).Nie było żadnych zatkanych szpitali.Ale nic nie można poradzić na strach i pranie mózgu.

     • @yossarian
      Nie, nie bylo to samo. Dotad wraz ze wzrostem zachorowan rosla liczba zgonow i hospitalizacji. Statstyka pokazuje to doslownie w kazdym przypadku. Teraz jednak w UK i Izraelu, mimo wzrostu zachorowan (mimo iz jest lato!) liczba zgonow i hopsitalizacji prawie nie rosnie.

     • Widzisz bo tym się różnimy ze ja nie czytam żadnych wiadomości głównego ścieku a tym bardziej jak BBC coś publikuje na swoim portalu to tak jakbym miał czytać gówno wyborcze i wierzyć co tam piszą. A ty czytasz oglądasz i wierzysz w propagandę a do tego myślisz że tylko ty masz rację i nikt inny. Zostawiam cię z twoją nieświadomością

     • @Fuck the System
      Widzisz. Wiedze i informacje mozna czerpac z roznych zrodel. Do tego czlowiek ma mozg, by wyciagac potem wnioski. Ty chyba nie potrafisz samodzielnie analizowac informacji. Najwyrazniej potrafisz tylko przyswajac wnioski serwowane ci w artykulach, bez ich krytycznej analizy. I tutaj sie roznimy.

   • Jeżeli te szczepionki działają i są takie nadzwyczajnie skuteczne,to dlaczego tak boją się tzw.czwartej fali?Przecież już połowę „wyszczepili”,a do tego 80% ludzi już się zetknęło z C19.Fali,która nie wiadomo dlaczego ma się pojawić na jesień.Dlaczego na jesień będzie więcej przypadków?To wtedy szczepionki przestaną być takie skuteczne?Ja przewiduje,że na jesień będzie też krótszy dzień i będzie dłużej ciemno.

    • „dlaczego tak boją się tzw.czwartej fali?”
     Bo caly czas polowa ludzi sie nie zaszczepila. Wiec znow beda problemy, choc mozna miec nadzieje ze mniejsze.

   • Ty „yossarian” jesteś orzeniony, czy ożeniony. Chyba że jest trzeci wariant – żeś ani taki, ani taki vel pedał, który nie skończył nawet przedpołudniowej podstawówki wieczorowej dla pracujcych po południu [„Dzięcioł” – scena w SUPER-SAMie].

   • 1) To jest korelacja, a nie dowód. Przypominam, że jesteśmy poza sezonem grypowym.
    2) Jaka była średnia, pięcioletnia śmiertelność na choroby układu oddechowego w Izraelu w poprzednich latach o tej samej porze roku?

    • A jaka byla zachorowalnosc na takie uklady w Izraelu w lecie zeszlego roku? Ja nie wiem, ale czuje ze niewielka. A covid jednak „daje rade” zakazac. Danych jednak nie mam i przyznam nie chce mi sie szukac. Chcesz cos udowodnic, to Ty znajdz dane. Nie oczekuj, ze bede udowadnial Twoja teze.

   • Nie kłam. Od samego początku była narracja, że szczepionki zahamuja transmisję wirusa i zakażenia. Później narracja zaczęła się zmieniać, jak okazało się że jednak zaszczepieni nadal chorują i zakażają. Jednak brzmi ona tak jak wcześniej, gdy przychodzi do uzasadnienia dyskryminacji niezaszczepionych, którzy to ponoć mają rozsiewać wszędzie wirusa. Wtedy to już nie wspomina się o tym, że zaszczepieni też go rozsiewają,tylko jest mowa że są oni „bezpieczni”.

    • Powyzej odpisalem @prawemu o tym jak klamie (tak jak ty teraz) w sprawie tej narracji. Nie bede powtarzal. Przeczytaj wpis powyzej.

   • Bazyli to pisowski troll farmaceutyczny, sorosowy, bezbożnik. Ma łapy we krwi, poprzez propagowanie handlu ”szczepionkami.”
    To wasze homo-parady są powodem kowidowej hekatomby w Izraelu.

   • Tłuki antyszczepionkowe nie rozumieją że szczepionki uratowały zycie tym, którzy masowo zaszczepili się pierwsi, czyli starym, schorowanym. Nie zaszczepieni to młodzi zdrowi więc zgonów mniej, ale stanowią oni rezerwuar zarazy. Bo zarazy nie wolno zwalczyć jak ospy, ma być problemem na zawsze.

  • Mutacje wirusa prowadzą w kierunku większej zakaźności, a mniejszej zjadliwości – dlatego wskaźnik śmiertelności jest niższy.

    • To nie jest innowacyjna teza tylko kanon biologii wirusów. Wirusy dążą do jak największego rozprzestrzenienie swoich genów i namnożenia się a wysoka śmiertelność im w tym przeszkadza. Nie robią tego świadomie ale presja ewolucyjna działa w tym kierunku. Oczywiście głównie te wirusy, które szybko mutują a do takich należy ten o którym mowa. SARS-Cov-1 dlatego tak szybko zniknął bo był zbyt śmiertelny.

     • Chyba nie rozumiesz do konca tego kanonu. Na dluzsza mete bardziej zjadliwy i szybko rozprzestrzeniajacy sie wirus szybko wyginie, bo skoncza mu sie nosiciele. Ale to nie znaczy ze sie nie pojawi. I to nie znaczy, ze kazda nowa mutacja bedzie mniej zjadliwa i bardziej zarazliwa. Nic nie wyklucza pojawienia sie mutacji ktora bedzie sie szybko rozwijac i tez szybciej zabijac. Takze teza @joe bazuje po prostu na niezrozumieniu zasad ewolucji.

     • @bazyli. „Ale to nie znaczy ze sie nie pojawi”. Oczywiście, ale najpierw musi opracować strategię i następnie demokratycznie (a jakże inaczej) przegłosować.

     • I dlatego wirus wścieklizny zabija bez zaszczepienia prawie wszystkich. Zmutował w kierunku mniejszej śmiertelności. Nieważne że głupoty piszę i w realnym świecie nasz dogmat antyszczepionkowców nie chce się sprawdzić, dogmat w naszej sekcie jest ważniejszy od faktów

    • To nie jest wiedza tajemna,że tak jest.Ale jak się ma w głowie strach,to trudno.Nie słyszałeś,że na jesień więcej ludzi choruje z powodu różnych wirusów i mikrobów?Dlaczego „czwarta fala” nie przychodzi teraz?Bredzą w tv,że ten gwałtowny spadek zakażeń jest z powodu szczepionek.Czy szczepionki za miesiąc przestaną działać?Może jednak pora roku ma wpływ na nasze zdrowie?Jestem pewien,ze gdyby była możliwość przedłużenia lata np.do wiosny nic by się nie wydarzyło.

     • Ja tam slysze, ze w TV narzekaja na zbyt maly stopien wyszczepienia zeby zapobiec kolejnej fali. A opoznienie wynika stad ze jeszcze nie dotarla ta fala Delty do nas. Poprzednia fala (ktora zreszta przyszla do nas tez z UK) tez byla opozniona o ok 3-4 miesiace.

    • Skąd te opóźnienia?Przecież wirus jest już na całym świecie, a ty twierdzisz,że przychodzi z opóźnieniem jak te wszystkie inne nowinki z tzw.Zachodu.Dlaczego nie ma wersji polskiej(np.sigma albo digamma)?Mogłaby zakażać/zarażać Małą Brytanię lub inną Palestynę.Mam wrażenie,że ludzie tacy jak ty b muszą się czegoś bać.Może nawet żyć.

   • Nie znam oficjalnych danych. Nie szukalem ostatnio. SMiertelnosc dla UK dla ostatnich dwoch tygodni (liczac sumarycznie liczbe przypadkow i liczbe zgonow) to 0.2%. To sprzed roku bylo, o ile pamietam, 2-5%. Choc oczywiscie wtedy nie wierzyliscie w statystyke liczby przypadkow i zgonow.

    • Statystyka z ostatnich prawie dwóch lat jest taka,że na prawie 8 tysięcy milionów populacji tzw.globu(a podobno jestem tzw.płaskoziemcą) zmarło lekko ponad 4 miliony(razem z rakami,zawałami stwardnieniami i innymi glutami,czyli nie przez C19 tylko z C19).To daje nam 0.05% na dwa lata.Trzeba przyznać,że jest to poważny problem.Ten problem to postępująca eunochoidalność populacji.Może to te plastykowe żarcie plus telewizor.

     • Statystyke smiertelnosci liczy sie na osoby zainfekowane, nie na calosc populacji. A tych bylo 201 mln. Wiec smiertelnosc calosciowa wynosi obecnie 2%, przy czym na poczatku byla wieksza, a teraz dzieki szczepieniom spadla. Problemem nie jest „eunochoidalnosc tylko ze statystyka probuja poslugiwac sie osoby, ktore statystyki nie rozumieja. Czylil mowiac krotko wyjdzie tluki rzuci: „nie znam sie, to sie wypowiem”. Internety daly wlasnie mozliowsc wypowiadania sie roznym glupkom.

     • @bazyli, a statystyczną ilość „osób zainfekowanych” ustala się na podstawie fake-testów przeprowadzanych pod bieżące zapotrzebowanie polityczno-ideologiczne globalnych strategów „nowej normalności”.

     • @cw
      O! To testy (i statystyki) znow sa niewiarygodne dla spiskowcow widze. Pamietaj prosze o tym, gdy nastepnym razem przyjdzie ci ochota pisac ze w Izraelu (wg. statystyk) rosnie liczba zachorowan mimo duzego poziomu wyszczepienia. Przeciez ty nie wierzysz w te statystyki.

    • My płaskoziemcy i antyszczepionkowi sekciarze wierzymy tylko w te statystyki które nam pasują do dogmatu. Jak nie pasują to muszą być spiskiem.

  • Jak to, jaka? Białorusinów została zaledwie garstka. Nie widziałeś w telewizji? Trupy walają się po ulicach, szpitale odmawiają leczenia, ludzie zbrojnie walczą o łóżko, karetki stoją w kilometrowych kolejkach, a sprzedawcy nie mogą otworzyć drzwi od sklepu, bo przeszkadzają ciała.

   • Zajrzałem do wikipedii, Lista państw świata według oczekiwanej długości życia. Białoruś na pozycji 109. Takich wzorów trzeba antyszczepionkowcom! Po co żyją ci starcy psujący statystyki? Jak wymrą to kowid mniej straszny będzie, statystyki lepsze. Najmniej zgonów na kowida jest w Afryce, Murzyni że średnią życia 28 lat są wzorem!

 8. To, że nadal stosują testy PCR jest dowodem na to, że ta przestępcza hucpa ma za zadanie eksterminację ludności poprzez szprycę, pozbawienie praw, wolności, majątku, śmierć przez doprowadzenie do rozpaczy.

 9. Jaki znowu atak? Z siekiera po ulicach biega czy bombarduje? Przestańcie używać języka mediów siejących panike covidową i powielać ich narracje. Mówimy tu o + wynikach testów, które nigdy nie powinny być wykorzystywane do diagnostyki. To właśnie te testy są największym problemem i to je trzeba jak najszybciej zdyskredytować, bo służą do manipulacji.

  • Właśnie, testy są problemem. Gdyby nie było testów ani żadnych innych diabelskich wynalazków, to by na kowid umarli ludzi nie strasząc. Tak samo z alkomatami, gdyby ich nie było to by ludzi nie straszono że pijani zabijają, pogrzeby zabitych przez pijanych bez rozgłosu i problemu nie ma.

Comments are closed.