Jasnowidz Jackowski spotkał się z Lepperem tuż przed jego śmiercią. Teraz ujawnia szczegóły

Krzysztof Jackowski, Andrzej Lepper Źródło: YouTube, PAP, collage
Krzysztof Jackowski, Andrzej Lepper Źródło: YouTube, PAP, collage
Prenumerata NCZ! z prezentem
Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, wyznał, że widział się z Andrzejem Lepperem na niedługo przed jego śmiercią.

Andrzej Lepper zaszedł w polityce bardzo daleko – był wicepremierem, ministrem rolnictwa i przywódcą partii, która współrządziła Polską. Jednocześnie był wyszydzany, próbowano robić z niego wariata wierzącego w teorie spiskowe (wszystkie później okazały się prawdą, m.in. więzienia CIA na Mazurach).

Wedle oficjalnej wersji Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w 2011 roku. Wiele osób nie wierzy jednak, że polityk sam targnął się na swoje życie.

Na dwa tygodnie przed śmiercią Andrzej Lepper spotkał się z Krzysztofem Jackowskim – słynnym jasnowidzem z Człuchowa. Wieszcz postanowił wyjawić więcej szczegółów dot. tego spotkania.

– Nasza ostatnia rozmowa miała miejsce mniej więcej dwa tygodnie przed jego śmiercią. Nic nie wskazywało na to, że Andrzej Lepper jest załamany. Był wtedy optymistycznie nastawiony do życia, opowiadał, że prowadzi bardzo poważne rozmowy z dwójką polityków, którzy mogliby stworzyć z nim pewien sojusz. Cały czas wierzył, że się podniesie – mówi cytowany przez „Super Express” jasnowidz z Człuchowa.

Źródło: „Super Express”

6 KOMENTARZE

  1. Ale wyjawił szczegóły, kurna trudno je znaleźć. Coś ten jasnowidz już z tym widzeniem ma problemy. Raczej to już ciemnowidz.

  2. Bredzenie o tzw. miejskich mitach, ufo, chupacabrze, proroctwach itp. stało się dzisiaj domeną wszystkich mediów oraz ich autorów, które i których jeszcze wczoraj uważaliśmy za poważne.
    Dzisiaj, totalitarna globalna władza nie jest w stanie sobie pozwolić na fakty, prawdę i rzetelne dziennikarstwo. Dlatego karmią nas bajkami, których zadaniem jest relatywizacja wszystkiego w co jeszcze nasi ojcowie twardo wierzyli. Na Jackowskich jest zapotrzebowanie jak nigdy.

  3. No a teraz już wszystko jest jasne, Lepper nie żyje. Przypomina to filozowanie Ziemkiewicza co powinien zrobić Beck w 1939.

    Ale co ma zrobić Ziemkiewicz w 2021 to nie wie.

  4. Został zamordowany, bo Polacy byli gotowi głosować na wszystko, co nie jest PiS, PO, SLD, PSL, nie jest za gejowaniem i nie chce zabrać prawa do głosowania kobietom i nie chce zabronić pokazywania kalek w telewizji… :-))))))))))))

Comments are closed.