Jasnowidz Jackowski spotkał się z Lepperem tuż przed jego śmiercią. Teraz ujawnia szczegóły

Krzysztof Jackowski, Andrzej Lepper Źródło: YouTube, PAP, collage
Krzysztof Jackowski, Andrzej Lepper Źródło: YouTube, PAP, collage
REKLAMA
Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, wyznał, że widział się z Andrzejem Lepperem na niedługo przed jego śmiercią.

Andrzej Lepper zaszedł w polityce bardzo daleko – był wicepremierem, ministrem rolnictwa i przywódcą partii, która współrządziła Polską. Jednocześnie był wyszydzany, próbowano robić z niego wariata wierzącego w teorie spiskowe (wszystkie później okazały się prawdą, m.in. więzienia CIA na Mazurach).

Wedle oficjalnej wersji Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w 2011 roku. Wiele osób nie wierzy jednak, że polityk sam targnął się na swoje życie.

REKLAMA

Na dwa tygodnie przed śmiercią Andrzej Lepper spotkał się z Krzysztofem Jackowskim – słynnym jasnowidzem z Człuchowa. Wieszcz postanowił wyjawić więcej szczegółów dot. tego spotkania.

– Nasza ostatnia rozmowa miała miejsce mniej więcej dwa tygodnie przed jego śmiercią. Nic nie wskazywało na to, że Andrzej Lepper jest załamany. Był wtedy optymistycznie nastawiony do życia, opowiadał, że prowadzi bardzo poważne rozmowy z dwójką polityków, którzy mogliby stworzyć z nim pewien sojusz. Cały czas wierzył, że się podniesie – mówi cytowany przez „Super Express” jasnowidz z Człuchowa.

Źródło: „Super Express”

REKLAMA