Pisiaki to jednak jajcarze! Była „przypadkowym widzem” w programie TVP. Teraz jest naczelną lokalnego radia

"Motel Polska" w TVP
„Motel Polska” to „reżimowa” podróbka programu „Gogglebox: przed telewizorami”, który leci na TTV. Od pierwszego odcinka program jest wyśmiewany przez telewidzów za sztuczność i ciągłe peany ku czci władzy. Okazuje się jednak, że uczestnicy tego widowiska mogą zrobić całką niezłą karierę.

Profil FB „Ruch Ośmiu Gwiazd” donosi, że Lidia Lasota, czyli pani, która była jednym z „widzów” na kanapie „Motelu Polska” właśnie „dostała stołek naczelnej Radia Łódź”. To ta pani na zdjęciu pod czerwoną strzałką.

Kto siedzi obok niej? Okazuje się, że reszta „przypadkowych widzów” też nie jest specjalnie przypadkowa. „Obok niej ‚zwykły widz’ Maria Witkowska, radna PiS oraz ‚zwykły widz’ Mieczysław Worach, były radny PiS” – czytamy.

W „Gogglebox: przed telewizorami”, czyli show, które jest bardzo podobne do „Motelu Polska” ale starsze, rzeczywiście występują przypadkowe osoby oraz celebryci. W programie TTV rzadziej komentowana jest też polityka, a częściej teleturnieje, filmy i programy telewizyjne.

Wersja „reżimówki” służy głównie kształtowaniu poglądów widzów zgodnie z wizją partii PiS.

5 KOMENTARZE

  • A co szkodzi lewakom antyszczepionkowym założyć własną TV?
   Lewusy tęczowe potrafiły zrobić gogleboksa
   Lewusy pińcetplusowe potrafiły znaleźć dojście do TV publicznej i zrobić podróbę
   A lewusy antyszczepackie nic nie potrafią…

   • Sobalszczyzna odpalona już na całego, a to już tak od 15 lat na tym portalu! Ale dupa musi boleć przez kopa od Mikkego.
    Co tam u Grzesia Ch.? Dalej goli?

Comments are closed.