Ustawa „bioetyczna” wchodzi w życie i spełnia kolejny postulat LGBT

Protest przeciwko legalizacji in vitro dla kobiet LGBT. 41 tys. osób na ulicach Paryża. Foto: print screen z YouTube/AP Archive
Protest przeciwko legalizacji in vitro dla kobiet LGBT. 41 tys. osób na ulicach Paryża. Foto: print screen z YouTube/AP Archive

Tzw. ustawa bioetyczne, pomimo protestów społecznych została przegłosowana i 3 sierpnia ogłoszona we francuskim dzienniku urzędowym. Przewiduje m.in. dostęp do in vitro dla par lesbijskich i kobiet samotnych, czyli odebranie dzieciom z góry prawa do ojca.

Legalne stają się również badania nad embrionami i daleko idące eksperymenty genetyczne nad ludzkimi komórkami. Parlament przyjął nowe prawo, które było postulatem środowisk LGBT, 29 czerwca pod naciskiem rządu i prezydenta. Nie uwzględnił poprawek Senatu, w którym większość ma centroprawica.

80 deputowanych z Partii Republikanie i UDI złożyło odwołania do Rady Konstytucyjnej. Ta jednak 29 lipca zastrzeżenia odrzuciła. „Nowe prawo otwiera epokę genetycznie modyfikowanych ludzi” – ostrzegali centrowi deputowani.

Krytykuje się nie tylko wyposażanie par lesbijskich w dzieci, co otworzy zapewne także drogę dla par gejowskich do stawiania postulatu legalnego wykorzystywania surogacji, ale badania na ludzkich embrionach i embrionalnych komórkach macierzystych, a przede wszystkim możliwość krzyżowania ludzkiego i zwierzęcego DNA.

Źródło: Valeurs

8 KOMENTARZE

  1. Francuzi są i tak na wymarciu bo w roku 2015 41% populacji do 18 roku życia było pochodzenie afro-azjatyckiego.Co rok % udział tej populacji zwiększa się o 1% więc za 4 lata bedą większością,Wg oficjalnych danych z 2015r. obecnie ukrywanych.

  2. Może wreszcie niektóre kowidowe barany przejrzą na oczy i zaczną cokolwiek kojarzyć w swoim pustym łbie, że ideologia LGBT, aborcja, eko-terroryzm, plandemia, wyszczepianie GMO to lewackie narzędzie Wielkiego Resetu w celu zaprowadzenia globalnego komunizmu sanitarnego, depopulacji i modyfikacji genetycznej przyszłych ludzi jako posłusznych niewolników dla korporacyjnych niewyszczepionych elit.

    Fundacja Gatesa sponsoruje wszelkie formy propagandy transhumanizmu GMO nawet na Youtube.

  3. Dlatego skuteczne leki na kowidową grypę, są systemowo zwalczane, a sumienni lekarze prześladowani przez skorumpowaną mafię izby lekarskiej, ponieważ pieniądze są skutecznym środkiem zachęcającym agenturę wpływu do manipulacji i szerzenia się kowidiańskiej sekty rządu światowego przy użyciu terroru sanitarnego, certyfikatów waluacyjnych z punktami za grzeczność niewolników wobec reżimu z docelowym chipowaniem kowidowych baranów wpieprzających sztuczne mięso.

Comments are closed.