47-latek zmarł 4 godziny po przyjęciu szczepionki Pfizera. Sprawę bada ministerstwo zdrowia

Szczepionka Foto: PAP
Szczepionk - zdjęcie ilustracyjne. / Foto: PAP
47-letni Ukrainiec zmarł zaledwie cztery godziny po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer. Sprawę bada tamtejsze ministerstwo zdrowia.

Jak podano śmierć może nie mieć żadnego związku z przyjętą chwilę wcześniej szczepionką. Pięć osób, które zostało zaszczepiono z tej samej fiolki co mężczyzna, który zmarł, było w dobrym stanie.

Ministerstwo stwierdziło, że zgodnie z prawem ukraińskim i międzynarodowymi standardami organizacji nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii w zakresie zdarzeń niepożądanych po szczepieniach, każdy zgon, który nastąpił w ciągu 30 dni od szczepienia musi zostać zbadany.

Oświadczenie Pfizera

W związku ze sprawą Pfizer wydał oświadczenie.

– Nasze myśli są z pogrążoną w żałobie rodziną. Bardzo poważnie podchodzimy do zdarzeń niepożądanych, które są potencjalnie związane z naszą szczepionką COVID-19, BNT162b2. W tej chwili zwracamy uwagę, że w tym przypadku nie ustalono żadnego związku przyczynowego – czytamy.

– Do tej pory ponad 400 milionów ludzi na całym świecie zostało zaszczepionych naszą szczepionką. Ważne jest, aby zauważyć, że poważne zdarzenia niepożądane, które nie są związane ze szczepionką, niestety mogą wystąpić z podobną częstotliwością, jak w populacji ogólnej – dodano.

Szczepienia na Ukrainie

Z danych ourworldindata.org wynika, iż do tej pory niespełna 5 procent Ukraińców jest w pełni zaszczepionych. Pierwszą dawkę preparatu przyjęło nieco ponad 8,5 procent obywateli.

Źródło: reuters.com/ourworldindata.org

16 KOMENTARZE

 1. W globalnej wojnie z narodową i indywidualną suwerennością – dla której COVID-19 służy jako bezprawne casus belli – dwie taktyki od dawna preferowane przez tyranów zostały zastosowane przez urzędników państwowych i media głównego nurtu z najwyższym skutkiem, skutecznie odwracając uwagę wielu obywateli od coraz bardziej agresywnych ataków na ich prawa obywatelskie i ludzkie oraz środki do życia.

 2. zmarł,bo był słaby psychicznie,w dodatku palił nałogowo i pił wielkie ilości bimbru.Tam ludzie odżywiają się byle czym,to również bardzo przyczyniło się do zgonu.Szczepionka zapewniała mu dalsze życie,ale wcześniej źle się prowadził.

  • Twój prowadzący oficer musi dać ci kopa w ryj i obniżyć honorarium…. Tutaj są ludzie myślący i musisz się bardziej intelektualnie wysilić żeby komuś sprzedać ten kit o zdrowych szczepionkach… Kombinuj dalej, ale bardziej się wysil głąbie.😁😁😁

  • Onufry wciaz przebiera w swoich hipotezach na temat zaleznosci smiercionosnych szczepionek od zdrowia ludzkiego. Nie uwzglednil tylko zabojczej dawki, ktora po przyjeciu roztopila resztki jego umyslu i wplynela na utworzeniu sie zwyklego siana.

  • Dalsze życie wieczne!
   To była ostatnia prosta, światełko w tunelu czyli reflektory nadjeżdżającego pociągu.
   A gdyby nie to pewnie mógłby się dalej źle prowadzić i pic długie lata.
   Zwykły brak kompatybilności organizmu z jadem.

 3. Prof. Palmer i prof. Bhakdi o szczepionkach Pfizer. Szczepionka powoduje: krzepnięcie krwi wkrótce po szczepieniu, potencjalnie prowadzące do zawału serca, udaru mózgu i zakrzepicy żylnej; poważną szkodę dla płodności kobiet; poważne szkody dla niemowląt karmionych piersią. Art. „The Pfizer mRNA Vaccine: Pharmacokinetics and Toxicity” z 23.07.2021.

 4. Wyrocznia Pfizer, bez sekcji zwłok, wie ze szklanej kuli, że wstrzyknięcie preparatu GMO nie ma nic wspólnego ze zgonem. Wyrocznia wypowiada się we własnej sprawie wartej miliardy dolarów..

  • cytuję: „w tym przypadku nie ustalono żadnego związku przyczynowego”.
   A co, może ustalono? Nie czają antyszczepionkowcy różnicy między „nie ustalono” a „nie ma”? Polszczyzna zbyt trudna?

 5. Mój sąsiad zmarł 4 godziny po tym jak zawiązał buty. Producent sznurowadeł twiedzi, że że nie było związku przyczynowo – skutkowego, ale my antysznurowadłowcy wiemy swoje. Zawiązaliśmy sektę antysznurowadłowców i będziemy zakładać stronę internetową Najniższy Okres! by zajadle zwalczać lobby będących w światowym spisku producentów sznurowadeł.

 6. Według założycieli nowego ładu jednostka się nie liczy.Twierdzą , jełopy że masa,ale na masę składa się jednostka.

 7. „W związku ze sprawą Pfizer wydał oświadczenie
  – Nasze myśli są z pogrążoną w żałobie rodziną. Bardzo poważnie podchodzimy do zdarzeń niepożądanych, które są potencjalnie związane z naszą szczepionką COVID-19, BNT162b2. W tej chwili zwracamy uwagę, że w tym przypadku nie ustalono żadnego związku przyczynowego – czytamy.”
  😁😁😁😁😁😁😁😁😁😉😁😁😁😁😁😁😁😁

Comments are closed.