Australia. Lockdown po wykryciu OŚMIU przypadków covida. Ludzie mają dość i wyszli na ulice. Policja stłumiła protesty [VIDEO]

Australia. Protest w Melbourne przeciwko lockdownowi.
Protest w Melbourne przeciwko lockdownowi. (Fot. Twitter)
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Australijczycy ponownie wyszli na ulice, by protestować przeciwko ograniczaniu ich wolności pod pretekstem zdrowia publicznego. Tłumy ludzi w Melbourne spotkały się z ostrą postawą policji.

Protesty wybuchły po tym, jak premier stanu Wiktoria Daniel Andrews zdecydował się po raz szósty wprowadzić twardy lockdown. Na początek – na najbliższe 7 dni.

Lockdown wprowadzono po wykryciu… ośmiu nowych przypadków koronawirusa ostatniej doby. Premier ogłosił zamknięcie całego stanu o godzinie 16 i zapowiedział, że lockdown zacznie obowiązywać tego samego dnia od godziny 20. Poprzedni lockdown zniesiono ledwie tydzień temu.

Nie ma innej alternatywy niż lockdown. Jeśli będziemy zwlekać, wirus rozprzestrzeni się. Wariant Delta porusza się z prędkością błyskawicy. Nie możemy dopuścić do jego rozprzestrzenia się, bo będziemy zamknięci do Bożego Narodzenia – uważa premier stanu Wiktoria.

Lockdown w stanie Wiktoria oznacza, że mieszkańcy mogą opuszczać swoje mieszkanie tylko w pięciu przypadkach:

 • uprawianie sportu
 • zapewnienie lub otrzymanie opieki
 • wykonanie niezbędnych zakupów (żywność, leki)
 • praca, jeśli nie można jej wykonywać zdalnie
 • udanie się do punktu szczepień lub do lekarza

Wszystkie pozostałe branże będą zamknięte. Wracają także obowiązkowe maski w pomieszczeniach zamkniętych (ale podkreślono, że masek nie trzeba nosić w domu, ludzcy panowie) oraz na zewnątrz, jeśli nie można zachować dystansu 1,5 metra od drugiej osoby.

Australia. Protesty w Melbourne po ogłoszeniu lockdownu

Wkurzeni Australijczycy masowo wyszli na ulice. Protesty rozpoczęły się tuż przed wprowadzeniem lockdownu i kontynuowane były po godzinie 20 czasu miejscowego, gdy formalnie zaczął obowiązywać.

Na demonstracji pojawiło się mnóstwo osób, większość bez masek. Skandowali trzy główne hasła: „Uwolnić Wiktorię”, „Zwolnić Dana Andrewsa” i „Nigdy więcej lockdownu”.

Policja po 20 siłą stłumiła protesty. Na nagraniach widać, jak używa gazu łzawiącego, jak aresztuje kilka osób. Na razie australijska policja nie wydała żadnego komunikatu w tej sprawie, nie poinformowała ilu ludzi zakuto w kajdanki za walkę o wolność.

Protesty w Melbourne wyglądały tak:

24 KOMENTARZE

  • mam nadzieje,ze mamy przynajmniej kilakset tysiecy niewykastrowanych, a to powinno wystarczyc do zmiecenia bolszewickiej holoty od oblakanej kaczki!

 1. „Nie ma innej alternatywy niż lockdown. Poprzednie lockdowny nic nie zmieniły, więc wprowadźmy lockdown JESZCZE RAZ”. No to powtórzę: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” – i to samo tyczy się metod stosowanych przez rządowych wariatów w Polsce.

  • Ta pseudo–pandemia to sposób, na pogwałcenie wszystkich praw obywatelskich wynikających z konstytucji. W ten sposób byle kacyk może ogłaszać pod pretekstem dobra społecznego, co mu się tylko spodoba. Także ustawy niezgodne z konstytucją są w ten sposób możliwe.
   Ci bandyci sami z tych możliwości nie zrezygnują.

 2. „Australia. Lockdown po wykryciu OŚMIU przypadków covida”

  …po osmiu pozytywnych wynikach testow, do k…y nedzy.

  Wy sie boicie wlascych cieni, pisarczyki. Jak sloiszcze extraordinaire wasz naczelny.

 3. Brawo Australia, dość już tych kowidowych wygłupów za pieniądze korporacji powiązanych z fundacjami sekty Georgea Sorosa i Billa Gatesa.

 4. Bylo duzo informacji, ze Australia/NZ szykowane sa na oazy dla bogoli, dlatego pilnuja, zeby nie bylo jednego przypadku. Ludzie ida po nich z widlami, wiec niedlugo beda sie tam masowo katapultowac. Maja tylko problem z mieszkancami.

 5. widac,ze potomkowie wiezniow zostali wyhodowani przez tv jak wlasciciele chcieli.milicja psikajaca ludzi jakims badziewiem bez broni,a oni uciekaja zamiast podac kilka koktajli molotowa na poczatek lub kilka plytek chodnikowych???

 6. praktycznie wszystkie rządy opanowane przez satanistów masońskich, w ojro-komunie nie ma ani jednego suwerennego rządu wszystko marionetki satanistów, w Europie tylko Białoruś reszta to dno no może Rosja jeszcze nie dała się wciągnąć w tą bajkę dla frajerów pt. epydemia, pandemyia, zarassa

  • Miękkie, na razie miękkie, ale zaraz zobaczymy jak bardzo. Na pewno będą chcieli mocno tłumić, bo każde większe państwo, które się wyswobodzi z tego obłędu, będzie wyłomem w murze i oni o tym świetnie wiedzą.

   A jak jest u nich z bronią? Wiem, że jakiś czas temu była akcja oddawania broni, ale chodziło o amnestię na broń nielegalną. Akcja zakończyła się sporym sukcesem, niestety.

 7. To jest EWIDENTNIE światowy spisek. Jeżeli „ulica” jest wszystkim, co możemy zrobić, to jest bardzo źle. W USA poszczególne stany mogą się bronić. U nas jest inaczej. Mateusz M. trzyma za gardło cały naród, bo ma wojsko, policję i inne służby.

 8. Rozmawiałem z moim kolegą Tomaszem S. (S. bo RODO) jakie państwo dać za wzór, skoro białe jak Australia nam nie pasują. Okazało się, że w murzyńskim Burkina Faso 2 dawkami zaszczepiło się poniżej 1 promila. Postanowiliśmy klękać przed Murzynami z podziwu przed każdym naszym spotkaniem. Będziemy lobbować by Polska wzorowała się we wszystkim na Burkina Faso.

  • Im więcej czytam (klęcząc z podziwu przed Murzynami) o Burkina Faso, tym mój podziw jest większy. PKB całkowite na jedną czarną głowę to oszałamiające 664 dolary na rok, średnia prognozowana długość życia poniżej 50 lat. Tomasz S. prosił bym nie pisał że klęcząc słuchamy Murzynki Elli Fitzgerald śpiewającej Summertime, bo nazwisko ktoś skojarzy. Jak skojarzy angielskie słowo z niemieckim lub jidysz?

   • Gdy nie sprawdzają się krakania o nieszczęściach tuż po szczepionce, to manipulatorzy teraz straszą co będzie w bardziej odległym terminie. Gdy i to się nie sprawdzi, będą krakać o straszliwym wpływie na przyszłe pokolenia. Gdy i to się nie sprawdzi, to kraczący już od stu lat będa trupami i nawet pośmiać się z brednioszczeków nie będzie można, bo ze zmarłych nie wypada robić sobie podśmiechujek.

 9. Czyli wirus, jako obiekt zawierający masę, porusza się z prędkością światła?

  No, no, ciekawe, rewolucyjne powiedziałbym. Jako że, broń Boże, nie zarzucam tamtemu szanownemu panu kłamstwa, to zdaje się, że już nie istniejemy, podobnie jak cały wszechświat.

  Dziwne, nie bolało.

 10. Dawniej bunt społeczeństwa był groźny, bo ludzie sięgali po prostu po broń. Obecnie ludzie ida pokrzyczeć z gołymi rękami, wierząc, ze zostaną wysłuchani. Oddziały aparatu przymusu państwa realizują rozkazy rządzących, nie idee dla jakiej były tworzone.
  Trzeba przestać wierzyć, ze rzadzacy szanują prawa obywateli, a policja jest dla naszego dobra. Jedni i drudzy, to nasi wrogowie. I taka optykę trzeba przyjąć. I dopiero według tej optyki należy podjąć kolejne kroki.

 11. Infowars:
  „Global Bombshell! Israel & Australia Report All Covid Hospitalizations Are Vaccinated”

  All of the scientific evidence is overwhelmingly clear that the surge in Covid illnesses is being caused by the poisonous GMO injections.

Comments are closed.