Sąd stwierdził, że pandemię wywołali Gates, Soros i Rockefellerowie

George Soros i Bill Gates. Foto: PAP
George Soros i Bill Gates. Foto: PAP

Sąd prowincji Chincha i Pisco w południowo-zachodnim Peru napisał w dokumencie, że pandemię Covid-19 wywołali jedni z najbardziej znanych biznesmenów na świecie – podały media w tym kraju. Wśród rzekomo odpowiedzialnych za wybuch pandemii wymienieni są m.in. Bill Gates oraz George Soros.

W cytowanym przez peruwiański portal LP dokumencie, który jest usprawiedliwieniem opóźnienia jednego z procesów, trzyosobowy skład sądu prowincji Chincha i Pisco stwierdził, że „Covid-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”.

Wśród rzekomo winnych powstania pandemii wymieniono w procesowym piśmie Gatesa, Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Zasugerowano też, że grono odpowiedzialnych za pandemię mogło być większe.

Peruwiańska rada sądownicza wszczęła procedurę sprawdzającą, czy deklaracja trzyosobowego gremium sędziowskiego jest zgodna z prawem – poinformował portal LP.

Hiszpańska agencja EFE podaje, że wydane pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie winiącym za pojawienie się Covid-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już w maju ub.r. poinformowała, że wirus przeniósł się na człowieka ze zwierząt. Podała także, że nie został on stworzony w laboratorium.

Źródło: PAP

37 KOMENTARZE

 1. Do tęczowych konfederatow nie dotrze że głosowali na wychowanka sorosa teczowego trzaskowskiego. Celem grona najbogatszych jest likwidacja białej cywilizacji, czyli tęczowi konfederaci strzelają sobie samoboja

  • 100/100. W USA szef Fedu [prywatnego gangu przebranych kontrolujących USA] po raz pierwszy odniósł się do inflacji Po raz pierwszy powiedział to tak że nic nie powiedział i po raz pierwszy zacinał i jąkał się podczas wypowiedzi.Czyli chyba już wiedza że są w impasie oraz będą próbować nakręcać kolejną wojnę by ukryć swoje przestępstwa.

   • Przychodzi Teddy do ojca z płaczem i mówi mu, że w nocy zgwałcił go kozioł. -Kozioł powiadasz? zapytał ojciec głaszcząc się po brodzie

    • Pytanie.Wedłu badań w Europie Środkowej dewianci seksualni stanowią 2-3%,Na Zachodzie UE 5-6%.A a jakim plemieniu stanowią 10-15%.?!

  • Teddy, Teddy , ty chyba masz kisiel zamiast mózgu. A kto zabroni człowiekowi wolnemu głosować choćby na psa Reksia ?

 2. Niech jeszcze peruwiański sąd na jakimś zapupiu twierdzi że za pandemię odpowiada Pierzasty Wąż i kosmici.

  • Zamiast wypisywać brednie to lepiej rozpocząć naukę historii, stosunków międzynarodowych polityki, wówczas może „okienko otworzy się i ujrzysz światło dzienne” przeczytaj książkę np Antoine-go Izambard-a „France-Chine: les liaisons dangereuses”. Nie żyjemy w średniowieczu i chyba czytać potrafisz? A może oprócz tego znasz kilka języków obcych? (np francuski?)

  • Podejrzane francuskie laboratorium w Wuhan Chiny dostały Lab na poziomie P4, którego chciały od Francji. a Świat dostał pandemię.

  • Takiego zapyziałego komunisty – czekisty, to nawet sam towarzysz Dzierżyński by nie stworzył. Akurat ćwoku jest odwrotnie. Wszystkie porąbane lewaki szczepią się masowo i terroryzują społeczeństwo swoimi głupimi wyborami. Szczep się i zdychaj ćwoku, ale nie narzucaj swojej głupoty zdrowo myślącym ludziom. Gdyby pandemia była naprawdę groźna, to firmy farmaceutyczne na całym świecie zostałyby zmilitaryzowane a szczepionki byłyby za darmo.

   • „Gdyby pandemia była naprawdę groźna, to szczepionki byłyby za darmo.” Słuszna uwaga, jutro mam się szczepić i nie wiem czy mi pieniędzy na szczepionkę wystarczy. Co prawda kilkanaście milionów zaszczepionych Polaków twierdzi że nie płaciło, ale im nie wierzę, są w spisku.

 3. Umowa została pospiesznie sklecona i podpisana przez obie strony w Pekinie 9 października 2004 r.; Francja oficjalnie skodyfikowała ją dekretem nr 2005-1181 z 14 września 2005 r. Na lokalizację laboratorium wybrano dzielnicę Zhengdian w Wuhan, tradycyjnie najbardziej francuskie miasto w Chinach. Siedziba francuskiej koncesji, która rządziła nim w latach 1886-1943, jest dziś domem dla 40 procent francuskich inwestycji w Chinach. cdn

  • Dziesiątki francuskich firm prowadzą tam działalność, od Peugeot do L’Oréal, Eurocopter do Pernod Ricard. Polityczny opór przed szybkim zawarciem umowy międzyrządowej wyjaśnia w dużej mierze późniejsze problemy z P4″ – opisuje francuski dziennikarz śledczy Antoine Izambard w swojej książce „France-Chine: les liaisons dangereuses”.

 4. ten sąd powiedział prawdę.Ale lewaki/masony /,zydy zaraz powiedzą że taki sąd się nie liczy,-bo to indianie z zadupia,kokę żują i gawno wiedzą.

  • Oczywiście masz rację, Peruwiańczycy to najmądrzejsi ludzie na świecie, dzięki swej mądrosci trzęsą światem. A najgłupsi to najbardziej wyszczepieni na kowida Żydzi, nic nie znaczące ciemniaki, biedaki i ofermy. Takie są fakty, a gdyby było inaczej, tym gorzej dla faktów. Bo doktryna naszej antyszczepionkowej sekty jest wyżej od faktów, gdy się doktryna nie zgadza z faktami, to fakty są spiskiem.

 5. Wniosek, że Peru i Chiny nie wzięły forsy od Sorosa i Pfizera na ogłoszenie zajoba.

  Ciekawe ile przygarnął Morawiecki, bo podejrzewam, że nawet dziadek Kaczyński może nie łapać o co w tym cyrku Wielkiego Resetu chodzi, no chyba że są jakieś genderowe materiały na naczelnika PIS i musi być grzeczny, bo to jest ostatnio podstawowe narzędzie nacisku politycznego w geopolityce, ha ha.

 6. Taka prawda ale zaraz agentura powie że nie że sąd się nie liczy
  podobnie jak Aleksander Łukaszenko i Białoruś, Baszar al Asad i Syria, Korea Północna, Rosja … które nie chcą otworzyć się na Zwid 19, Lockdowny, zachodnią demokracje, korporacje,
  LGBTQ i tym podobny syf :)

 7. Do Teddy – Pierzasty wąż i kosmici to nie są bajki. Może trochę poczytasz lub, skoro tego nie potrafisz – to pooglądaj trochę popularnonaukowych programów np. TV Fokus. Przerażający jest skrajny de-bilizm tych postpeerelowskich „łobywateli UE”.

 8. Pogonić zdrajców i cwaniaków rządu wszystkich krajów uczęstniczących w tej covidowej paranoji precz na czele z PIS i Matruszem i kociarzem posłowie senatorzy kler sprzedajny precz

 9. Warto znać znamienne fakty, żeby wiedzieć, że teoria tego sądu jest co najmniej prawdopodobna. 1. Hitler bez wsparcia bankierów nie zostałby kanclerzem 3Rzeczy i nie zbudowałby tak szybko armii, w zrujnowanym po 1WŚ kraju.

  • wystarczy sprawdzić kto czyli czyje banki kupowaly tzw. weksle Schachta czyli de facto finansowaly zbrojenia IIIRzeszy i IIW.Ś.

 10. 2. Anglicy, ew. prawdziwi władcy Anglii pchnęli Hitlera na Polskę. (czyt. raporty polskich ambasadorów sprzed 2WŚ, wszystko dostępne w necie) 3. Solidarnościowanie, taka sama rewolucja, jak te kolorowe w Afryce, za obce pieniądze, w obcym interesie.

  • Argument za
   1 rockefeler oprocz tego ze dorobil sie na oleju byl rowniez tworca wielkiej farmacji sam mówił ze jego reklamy maja na celu oglupianie ludzi ktorzy beda kupowac jego kosmetyki zeby byc jak gwiazdy filmowe a tak naprawde beda te kosmetyki ich zabijac
   2 bill gates mial juz od dawna technologie cloud ktora pozwala pracowac z domu bill gates mial tez problemy z pedofilia i pewnie to on zaplacil za zabicie epsteina w wiezieniu

 11. Nie podali na jakiej podstawie tak stwierdził skład sędziowski peruwiańskiego sądu. Dokumenty i dowody mogłyby być bardzo ciekawe.
  Nie mniej who to taka zakłamana i skorumpowana organizacja, że ślepiec, albo bandyta ich słucha.

 12. Nie ma sensu krytykować chętnych na tzw. szczepionki czy innych szczepionkowców.
  Ten wszczepiany syf ma za zadanie wykończyć naiwnych. Nie ma wojen to ciemnota wyginie w inny sposób. Zostaną mądrzejsi. Na tych komuna będzie szukać innego sposobu ale do tego czasu coś się antykomunofaszystowskiego wymyśli. Pozdro.

Comments are closed.