[TYLKO U NAS] Ocenzurowany wpis Szczawińskiego. „Oni w końcu przestali już się kryć z tym o co im chodzi”

Krzysztof Szczawiński/Fot. Facebook
Krzysztof Szczawiński/Fot. Facebook
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Facebook postanowił ocenzurować najnowszy post Krzysztofa Szczawińskiego. My postanowiliśmy go opublikować.

Poniżej pełna treść wpisu matematyka i autora modelu nabywania odporności zbiorowej Krzysztofa Szczawińskiego.

„Oni w końcu przestali już się kryć z tym o co im chodzi…

Fajnie sobie czasem poironizować o tym, jak bardzo ich działania nie mają sensu, ale warto też sobie na poważnie powiedzieć co one oznaczają:

– dotychczas można było jeszcze myśleć, że to wszystko wynika z braku zrozumienia tego zjawiska i z działania wedle oczekiwań zmanipulowanych propagandą wyborców, ale teraz jest już jasne, że chodzi o co innego…

– tzn. niski poziom zrozumienia też jest faktem, ale stało się już jawnym, że ich działania nie mają na celu powstrzymywania żadnych fali epidemii, co i tak było niewykonalne, i które zresztą już przeszły przez społeczeństwo, dzięki czemu epidemia zaczęła wygasać z początkiem kwietnia, czyli wtedy kiedy to ogłaszałem – nie, te działania mają jako cel zaszcz*pienie większości społeczeństwa, żeby później móc ich skłócić z tymi, którzy mają wątpliwości i są za dobrowolnością szcz*pień, nazywając ich nieuczciwie „antyszcz*pionkowcami” – samo to, że ta narracja jest budowana na kłamstwie pokazuje, że intencje nie są tutaj uczciwe…

– i później z jednej strony mogą zarządzać tym konfliktem, co dla polityków zawsze jest korzystne, a jedynie dla ludzi tragiczne, z drugiej zaś strony mogą tą większość wykorzystywać, żeby doprowadzić do przymusu…

– a później to już „trzecia dawka” o której już przebąkują, dalej czwarta, piąta i dziesiąta – obowiązkowa szcz*pionka co pół roku, elektroniczne paszporty szcz*pionkowe żeby móc wejść do sklepu i już pełna kontrola nad nami… nie wspominając już nawet o konsekwencjach zdrowotnych takiego uzależnienia od szcz*pionek – ogólnie jedna wielka katastrofa naszego świata, naszego życia, naszej cywilizacji – no ale raj dla wszelkich rządzących z chorą manią kontroli… no i dla firm farmaceutycznych, ich lobbystów, mediów i inwestorów…

Przy okazji warto sobie wyjaśnić czym jest fala epidemiczna, gdyż obecnie jesteśmy w stadium fluktuacji liczby zakażeń na bardzo niskim poziomie, a pan ze zdjęcia poniżej już mówi o początku fali, gdyż ta liczba jest wyższa od minimalnej – liczba zawsze będzie wyższa od minimalnej, oprócz w dniu minimum… No więc o fali epidemicznej możemy mówić dopiero wtedy, gdy liczba zakażeń rośnie w sposób wykładniczy przez taki czas, że dochodzi do skutków znaczących na skalę społeczeństwa – np. gdy liczba zgonów związanych z epidemią dochodzi co najmniej do 10% normalnej liczby zgonów, czyli średnio powyżej 100 zgonów dziennie – obecnie ta liczba zgonów spadła do średnio trzech dziennie i jakkolwiek liczba zakażeń oczywiście urośnie w sezonie przeziębień, to według moich szacunków przeważające prawdopodobieństwo jest że do takiej fali epidemicznej już nie dojdzie…

Zresztą oni też wydają już się tego bać, że tej fali może nie być, gdyż lockdowny, żeby karać niezaszcz*pionych chcą wprowadzać już przy 1000 dodatnich wyników testów w skali kraju, co by było oczywiście kompletnie bez sensu, gdyby nie chodziło głównie o przymuszanie do tych szcz*pień…”.

Źródło: nczas.com

135 KOMENTARZE

 1. Profesor Simon, konsultant chorób zakaźnych ani żaden inny specjalista nie chce popierać antyszczepackich bredni, to matematyka z rękawa wyciągnęliście. Dobrze że nie sprzątaczkę. Facet może zna się na cyferkach, ale nie na epidemiologii. Przede wszystkim nie kuma, czemu teraz jest mało zakażeń. Wyjaśniam w następnym wpisie

  • A czy wiesz matole że ten preparat dla niepoznaki nazywany szczepionką zakończy badania kliniczne w 2023 roku?
   A jeśli chcesz to możesz posłuchać ludzi którzy się na tym znają jak prof. Luc Montagnier noblista za odkrycie wirusa HIV , czy dr Robert Malone autor terapii genowej czy nasz Polski prof Adam Zieliński ekspert genetyk
   Ale ty jako opłacony trol nie możesz pisać nic innego

   • Wiem że lewactwo antyszczepionkowe, które jak to lewactwo uwielbia biurokrację, oburza się że coś nie ma wszystkich badań i atestów. Taka lewacka natura. Również wiem, że konserwatywni liberałowie w Wielkiej Brytanii w połowie XIX wieku, gdy przymusowo szczepili na ospę, tych badań i atestów szczepionki nie mieli. Taka prawacka natura.
    Znam różnicę między prawicą a lewactwem przebrzydłym, nie musisz mi jej przypominać.

    • Nie ma ani jednej zarejestrowanej szczepionki przeciw Covid-19 na całym świecie. Ani wg WHO, ani FDA ani Ema. Są dopuszczone warunkowo preparaty w trakcie badań klinicznych do 2023 roku. Za udział w badaniach nie jest przewidziana dla uczestników ani gratyfikacja ani odpowiedzialność podmiotów produkujących preparaty i je testujące. Nie można zatem mówić o szczepieniach i antyszczepionkowcach.

  • Szanowny Pan jest najwyraźniej wyjątkowo inteligentny i w wirusach szkolony. Niewątpliwie będzie mógł nam, niedouczonym i mało bystrym, wyjaśnić czemu w Indiach, pomimo braku szczypania, ilość zakażeń gwałtownie spada. Natomiast w Narodzie Wybranym, pomimo powszechnego wyszczypania wirusy „szaleją, się śmieją”?

 2. Wyjaśniam: największą stabilność ma ten wirus przy temp. 4 st. C., nie ulega zniszczeniu wtedy przez kilka tygodni. Do tego wiatr i wysoką wilgotność ułatwiają zakażanie. Takie warunki są jesienią, na przedwiośniu i podczas łagodnej zimy. A dziś jest wysoka temperatura w słońcu, słaby wiatr i sucho, realna zakaźność drastycznie spada. Pan matematyk nie może w swoich modelach uwzględnić nieprzewidywalnej pogody, więc niech sobie liczy diabły na szpilce, wyniki wyjdą równie wiarygodne.

  • Oczywiste jest, że ludzie chorują. Na wiele chorób. I nic tego nie zmieni. Żadne szpryce, kody qr czy blokady gospodarki. Twojego taniego bełkotu nie chcemy czytać. Jesteś żałosny. Pomyliłeś portale.

   • Nic nie zmieni? Żadne szpryce? Szkoda że historia twych bredni nie chce potwierdzić. Konserwatywno liberalny, prawicowy rząd Wielkiej Brytanii w połowie XIX wieku szczepił przymusowo plus izolacja i zlikwidował całkowicie ospę prawdziwą. Potem tym konserwatywno liberalnym sposobem całkowicie zlikwidowano ospę na całym świecie

  • @onufry dtsx etc
   Ty to możesz wyjaśniać takim baranom jak Simon…. Specjaliście od wirusa na szpilce. O modelach matematycznych używanych do opisu rzeczywistości ma takie pojęcie ze ostatnio bredził o 0,1 % zaczepionych w szpitalach ( ma z 30 pacjentów ).

  • Tylko że tak się składa, że to jego prognozy się sprawdziły. Zespół „ekspertów” zatrudnionych w tym celu za duże pieniądze przez rząd pomylił się o kilkaset procent. Ale skoro dla Ciebie matematyka to cyferki, to nie zrozumiałbyś tego nawet gdybyś nie był zaślepiony albo opłacony.

  • Duża wilgotność = duża szansa na większe krople wody = szybsze opadanie pod wpływem grawitacji = mniejszy zasięg.

   Mała wilgotność = mikrokrople – aerozole = wielogodzinne utrzymywanie się w powietrzu = transmisja na dziesiątki metrów.

   Dlatego maski są dodatkowym „boosterem” zakażeń: kichanie/kasłanie przez materiał rozbija duże krople na aerozol, który wisi w atmosferze w nieskończoność i przemieszcza się na duże odległości oraz może być wchłaniany bez najmniejszych przeszkód.

   • Bzdureczki. Duże krople deszczu są latem. Wyschnięty wirus prędzej ginie.
    Gdybyś miał pojęcie o biologii, to byś nie był antyszczepem.

    • Hehehe, nie chodzi o krople deszczu, osiołku. Para wodna w powietrzu skrapla się w momencie obniżania temperatury tym bardziej, im wyższa jest wilgotność powietrza (patrz np. wieczorne mgły).

     Zdecydowanie mam większe pojęcie o biologii od ciebie, o fizyce czy matematyce nie wspominając.

     • Najbardziej suche powietrze jest zimą i w ogrzewanych pomieszczeniach gdzie są ludzie. Trafiony antyszczepak i zatopiony

   • Wiatr pozwala przenieść wirusa na większe odległości. Były przypadki infekcji u ludzi którzy siedzieli w domu i z nikim się nie spotykali, wirus dostał się przez szpary w oknie z ulicy. Wietrzenie to przesąd.

    • Tak ponoć nawet z Afryki potrafi się przemieścić wraz z frontami atmosferycznymi, mało tego, przenoszą go wszystkie mikroby, owady, zwierzęta itd. itp, ogólnie przerąbane, no nie ma wyjścia! Nie da się tego leczyć, tylko teleporada ! Więc moi drodzy, pozostaje nam wyłącznie comiesięczna szpryca, najlepiej w czoło !

    • Mówisz, że były przypadki zakażenia u ludzi, którzy się z nikim nie spotykali? I co się stało? Zachorowali „bezobjawowo”?
     Tylko ludzie kompletnie pozbawieni rozumu mogą powtarzać brednie o „bezobjawowo” chorych na chorobę infekcyjną wirusową.
     Tak to jest jak telewizor zrobił wam wyzna vom srowida kisiel z mózgu.

  • Stabilność wirusa przede wszystkim zależy od trwałości jego osłonki białkowej. Pozbawiony jej ginie bardzo szybko, bo w środowisku roi się od miliardów innych patogenów, które bardzo chętnie spożyją posiłek ze smakowitego kąska, jakim jest RNA wiruska.

    • Akurat drobnoustrojów jest więcej, gdy jest zimno, bo przy niskich temperaturach otoczenia łatwiej o infekcje dróg oddechowych u ludzi, ergo źródła drobnoustrojów w powietrzu.

     Widziałeś gdzieś krzywą tych zachorowań z maksimum w okresie lata?

     • Pisałeś o drobnoustrojami zjadających smakowite kąski, w tym wiruska, nie o chorobotworczych dla człowieka. Te pierwsze są są bardziej aktywne gdy jest ciepło. Po co ci lodówka?

  • Przecież z grypą zawsze tak było, występowała sezonowo i nic się pod tym względem nie zmieniło oprócz nazwy.

    • Nie liczymy 4 milionów zgonów, bo to kreatywna księgowość. Liczymy – JAK ZAWSZE – tylko zgony na kowida. A tych jest max. 800 tysięcy, i to przy założeniu, że tzw. test PCR się nie myli.

     Tak jak nie liczyliśmy zgonów „z grypą”.

     • kreatywna księgowość to zgony w okresie po szczepieniu przypisywane zawsze szczepieniu przez głupich lub zakłamanych antyszczepów. 4 miliony zgonów z powodu kowida to fakt. Nagła masowa duszność prowadząca do śmierci nie jest cechą zgonów że starości.

  • Pierdzielisz głupoty. Temperatura nie ma znaczenia tylko promieniowanie UV. Nie ma i nie było żadnej pandemii koronoświrusa. To jest zwykła sezonowa grypa i nic więcej. Liczba chorych jest za mała aby mówić nawet o epidemii.

    • No debil. Promieniowanie UV jest cały czas a w zimie nawet jest większe bo jest mniejsza wilgotność powietrza. Temperatura nie ma żadnego znaczenia tylko to czy ludzie są wystawieni na promieniowanie słoneczne. To zmiany temperatury mają wpływ na odporność człowieka.

  • To jak wytłumaczysz fakt, że kiedy u nas epidemia wygasła w kwietniu (zgodnie z modelem matematycznym Szczawińskiego) w dużo bardziej „wyszczepionych” Niemczech trwała w najlepsze?
   Ta sama strefa klimatyczna.

   • To oznacza że ten wasz guru matołmatyk przewiduje na zasadzie wróżki. W Polsce trafił przypadkiem, w Niemczech nie trafił.

  • Ale bzdury piszesz człowieku wg twoich bredni Np w Dubaju gdzie temp nie spada poniżej 20 stopni nigdy nie byłoby virusa . Większych bzdur nie słyszałem ale to oznacza ze nie masz pojęcia !

  • Już wyjaśniam twoje kwalifikacje w moim poście: fachowiec od trzepania owiec, profesor z d…. , nawet nie z rękawa. Specjalista internetowy.

  • Biedny niedouku, jest wręcz odwrotnie, to niska wilgotność, jak z resztą przy wszystkich chorobach wirusowych, sprzyja zakażeniom.
   Przy tym nigdy jeden czynnik nie decyduje o zmienności zjawiska.

   • Gdyby twoje antyszczepackie bredzenie było prawdą, to sezonowe zachorowania by nie były jesienią i na przedwiośniu gdy jest wilgotne powietrze, tylko latem gdy jest sucho. Znowu fakty nie potwierdzają antyszczepackich bzdur.

  • Święta racja ! poczekajcie wszyscy niech spadnie deszcz i temperatura sie obniży popamiętacie wtedy nasze słowa. Szczególnie jak pojdziecie na grzyby do lasui złapiecie kappe albo lambde i dostaniecie rozwolnienia wspomnicie nasze słowa. Nawet wiadro węgla WAM nie pomoże! :> :> :>

  • to dlaczego w izraelu odnotowano nowe ogniska zakażeń w domach pomocy społ? Tam jest 4 stopnie? Coś ta teoria się nie trzyma kupy.

  • Hmm, a lawinowa ilość zarażeń na Karaibach czy obecnie w Hiszpanii jakoś nie przeszkadza ci w wygłaszaniu takich bredni ?

  • Jak ostatnio Prezydent Duda tak sobie rozmyślał, czy spadek zakażeń to zasługa szczepień czy może pogody, to mało nie chcieli go zjeść, mówiąc, że to tylko dzięki szczepieniom! Zdecydujcie się, bo zwariować idzie.

  • Jakaż to urocza pseudo argumentacja pana Dtsxgrtn i innych co to nie maja nicka tylko na chybił trafił parę literek. Argument jest jeden – a leży w GUS- ie 490 tys zgonów – z czego na covid – 35 tys ….. I co jeszcze napiszesz o szczepionce ?? czy o stabilności wirusa ? Natomiast piszesz że – znasz i – wiesz że … Otóż ani nie znasz ani nie wiesz – a tylko piszesz że – bo klawiatura przyjmie wszystko … Oni płacą wam chyba, żebyście dzieci przekonywali … a i tak przepłacają …

  • A propos pana matematyka – to mu sie sprawdziło …. w przeciwieństwie do twoich założeń, że wpadniesz tu z niczym – ubierzesz to nic w krasomównictwo – i stworzysz pozór – ze coś obalasz … tylko ja widzę tą waszą grę ? Bo wy nie wiem czy widzicie, że widać …

  • W Japonii, Tajlandii, Indiach, Brazylii i setce podobnych krajów. Temperatura nie spada poniżej 10 stopni. Chyba że wysoko w górach. Zatem to się kupy nie trzyma panie D…

 3. Dziwne, do tej pory się mu sprawdzało. A tobie się nie sprawdza (te sto tyś zmarlych na kowid o których kiedyś pisałeś to nieprawda). Wychodzi na to że” pan matematyk” jest jednak mądrzejszy od ciebie.

   • Człowieku jesteś obłąkany. W USA zmarło prawdopodobnie tylko 5% z podawanej oficjalnie liczby i to są dane CDC. W Polsce z powodu koronoświrusa zmarło może kilka tysięcy osób ale to i tak zawyżona liczba bo była radosna twórczość statystyczna. Z tych mitycznych 4 mln zostaje max 200 tys na całym świecie.

    • Ty jesteś obłąkany antyszczepie. Negujesz fakty gdy ci nie pasują do dogmatu. Ja widziałem wielu tych umierających duszących się ludzi, nie widziałem w latach poprzednich. Zabiłjała ich masowo nowa choroba, nie krasnoludki.

     • Nie ma wirusa , zabijają tlenkiem grafenu w szczepionkach i falami milimetrowymi 5g . Badania na nauczycielce pokazały , że wystarczą 3 dni pod masztem 5 g aby z jej krwi zrobiło się brązowe zageszczone mazidło. Zobaczcie jak dachach szkół waszych dzieci zamontowali technologię wojskową

     • Masz rację u mnie na oddziale obecnie rządzi kappa, pielęgniarki nie wyrabiają z basenami, zamówiłem cały węgiel z województwa, zwożą z innych szpitali!, sytuacja jest dramatyczna!, na każdym kroku kał! sprzątaczki nie wyrabiają! Wprowadzamy nowe zalecenia dla pacjentów, jak podopieczny zapełni basen, zaklada pieluche i sam idzie opróżnić stolec. Innego wyjścia nie ma ! a WY się dalej śmiejcie !

   • No i znowu… Nie NA kowida, tylko Z kowidem + NA kowida. Samego kowida mogłeś mieć w Polsce najwyżej 15 tysięcy rocznie i to przy traktowaniu jako nieomylne tych tak zwanych testów PCR.

   • Fakt, ta grypa była wredniejsza niż zwykle.
    4mln Zmarło i już drugi raz nie umrze.
    Mamy odporność stadną i 4tej fali nie będzie.

    • Nie grypa antyszczepie, tylko nowa choroba wirusowa, o której nie wiesz czy da już teraz odporność stadną, czy będzie zabijała przez tysiąclecia jak ospa prawdziwa. Ludzie mądrzy czyli nie będący antyszczepami też nie wiedzą, ale widząc skuteczność szczepionek (99% zgonów to nie zaszczepieni) wolą zapobiegać niż grzebać znowu trupy.

     • Ci którzy pracowali nad nim, to wiedzą! To Ty mało wiesz ! Podajesz statystyki przygotowane przez system, informacje, które są przewalane codziennie przez media i „ekspertów”, wieszczysz pożogę, a tymczasem, życie toczy się dalej. Gdyby było faktycznie tak jak bredzisz, to nikt nikomu nie musiałby niczego na siłę udowadniać! A wiesz Przeszczepie, co to jest dobrowolność ?!

     • Przepraszam, ile płacą za takie wpisy bo chętnie bym sobie dorobił? Możesz dać mi jakieś namiary na swojego zleceniodawcę?

 4. Jeśli fakty nie zgadzają się z propagandą, tym gorzej dla faktów. Analizując dane wyciąga wnioski, które nie zgadzają się z propagandą. W Australi wierzą, że wyeliminują wirusa do zera. Każdy inteligentny człowiek wie że to niemożliwe. Wszyscy muszą to przechować. W Izraelu i Wielkiej Brytanii chorują zaszczepieni i niezaszczepieni. Wirus nie rozróżnia obostrzeń izraelskich i braku obostrzeń brytyjskich.

  • Antyszczepy o ospie prawdziwej też mówiły, że wyeliminowanie jest niemożliwe. Ale przymusem szczepień i izolacją się udało. Niemożliwa jest eliminacja wirusa błaganiem, by antyszczep raczył nie mordować. Zbyt wielu jest gnojków mających w nosie życie innych ludzi. Skuteczna eliminacja to przymus, jak to robili konserwatywni liberałowie w Wielkiej Brytanii w połowie XIX wieku.

   • To co mówisz ma sens,ale niestety tylko w odniesieniu do wirusa,który nie mutuje,albo przynajmniej mutuje bardzo wolno.W przypadku wirusa szybko mutującego szczepionki nie są w stanie go wyeliminować ,bo on jest zawsze o pól kroku do przodu.A jaki mam na to dowód? Bardzo prosty-szczepionki na grypę są dostępne od lat i są naprawdę bezpieczne w przeciwieństwie do covidowych i co? Grypa zniknęła? Nie.Bo jest wirusem szybko mutującym.I podobnie będzie z covidem

    • Dowody pośrednie przez analogię do innej choroby są mniej wiarygodne od dowodów bezpośrednich, np. fakt że 99% zgonów na Covid-19 to nie zaszczepieni. Gdyby antyszczepy nie były małpoludami lecz ludźmi rozumnymi, te 99% by ostatecznie ich odwiodło od antyszczepackiego bredzenia.

     • A co ty się tak martwisz o antyszczepów? Poumierają i będzie po kłopocie. W końcu zaszczepieni będą bezpieczni, czy nie?

 5. a modernizacji instalacji tlenowych w naszych szpitalach nikt przez te letnie miesiące nie zrobił. HFNOT-ów też nie zakupiono. A więc te 2 podstawowe przyczyny wysokiej śmiertelności szpitalnej nadal są i nikomu nie przeszkadza, że śmiertelność mogła być kilka razy mniejsza gdyby to było (oprócz fatalnej organizacji pracy skutkującej brakiem właściwej opieki)

  • Za to można było kupić lub wynająć koncentrator tlenu. Jechałem 600 km łamiąc przepisy na drodze by taki koncentrator przywieźć i ratować życie duszącego się człowieka, a teraz antyszczepy bezmózgie mi pierniczą że to przeziębienie albo że wirusa nie ma. Obyście się dusili i o tlen błagali, może wtedy rozumu nabierzecie degeneraci

   • Pierdzielisz jełopie głupoty. Liczba pacjentów była znikomo mała. Liczba hospitalizacji po ogłoszeniu plandemii spadła o 45% w porównaniu do 2019 roku.

    • Jełopie antyszczepaku, spadła ilość hospitalizacji ogółem, by chorych na inne choroby nie zarażać w szpitalach wirusem. Zbyt trudne do pojęcia?

     • nie narażać w szpitalu na śmierć i odsyłając do domu na śmierć. Współczuje tobie, pogrążony jesteś całkowicie w odmętach bredni.

     • Ty jełopie jakie zarażanie jak tych mitycznych chorych na davida było po kilka tysięcy miesięcznie w całej Polsce. Covididici mają problemy z rozumieniem statystyk. W żadnym innym państwie na świecie nie zamknięto szpitali tylko tu w Polin zasrańcy z PIS, PO i inni lewacy to zrobili.

   • Mogłeś przy okazji przywieźć trochę amantadyny. Wiesz, ile można byłoby za tę kwotę jej kup… aaa, zapomniałem, w szpitalu nie wolno leczyć amantadyną. Ani iwermektyną. Ani hydroksychlorochiną.

    • Dziwne te antyszczepy, nagabują do eksperymentalnego leczenia lekami które nie zostały wg standardowych procedur przebadane u chorych na Covid-19, jednocześnie agresywnie deprecjonując szczepionki za to, że… też zostały wg standardowych procedur przebadane. Durna sekta czy cyniczni mordercy?

     • A wstrzykiwane naiwniakom preparaty genowe zostały gruntownie przebadane? Kilku moich znajomych miało silne NOP-y, jeden zmarł, jednego ledwo uratowali. W wyszczepionym Izraelu panoszy się zaraza. Płacą ci pewnie za dilerkę tych świństw.

   • Gdybyś napisał tak:
    Wirus jest faktem. Wirus znany wcześniej, ale w nieznany nam sposób zmutowany i niebezpieczniejszy niż przedtem. I gdybyś napisał tak: szczepienia zmniejszają śmiertelność. To wtedy zgodził bym się.
    Ale pisząc o słuszności obowiązku szczepień eksperymentalnymi szczepionkami, bredzisz. A poza tym walka z covidem okazuje się równie zabójcza dla populacji jak covid!

    • Prawda bowiem jest taka, że z wyjątkiem 2 grup ludzi, czyli osób 70+ oraz mających choroby współistniejące, ryzyko zgonu z powodu infekcji koronawirusem jest podobne do ryzyka zgonu na grypę. A dzieci i młodzież przechodzą covid najczęściej bezobjawowo. Takie są fakty i ich się trzymajmy. Zamiast lockdownów, izolacja i szczepienia ludzi ludzi z grup ryzyka!

 6. Wolnoamerykanka jest dobra na etapie wzrostu, na etapie likwidacji, dobry jest tylko przymus a jeszcze lepszy gdy jest akceptowany przez skołowanych durni, beneficjentów przyjmujących na siebie orgię przemocy.
  Wirus, świetnie działa jako zasłona dymna i straszak na głupców.
  Europa jest w podobnej/takiej samej sytuacji, skoro narodom można założyć chomąto i orać nimi poletko niemieckie jednocześnie wysługując się ruskim to się to zrobi, szybciej i sprawniej niż 80 lat temu, tyle

 7. Prof. Horban: „Szczepionki są skuteczne i bezpieczne”. I nie zadawaj pytań foliarzu. To jedyna obowiązująca prawda.
  Tak towarzyszu Onufry?

  • Trochę aktualnych faktów….
   Zakażenia wśród osób do 40 lat to ponad 56 proc. zakażeń. Osoby, powyżej 60 lat – które są najszerzej zaszczepioną grupą – to jedynie niecałe 20 proc. zakażeń. 99% zgonów na Covid-19 w USA, Polsce i Wielkiej Brytanii to osoby nie zaszczepione.
   Wnioski dla rozumnych oczywiste, bredzenie antyszczepów coraz bardziej żałosne.

   • bo ci do lat 40 chcieli si etestować bo chcieli wyjechać na wakacje, nikt inny sie nie testował. zakażenia czy wynik testu pozytywny? Trzeba liczyć hospitalizacje wg wieku. Masz takie dane?

  • Daj spokój, nie ma sensu dyskutować z idiotą. W Azji władcy kazali wycinać i palić całe wsie, a tamten gada bzdury o szczepionkach w Anglii, ze były rozwiązaniem na całym świecie.

   • Idioto antyszczepie, pojedyncze przypadki morderców w Azji nie zaprzeczają faktowi, że cały świat (poza drobnymi wyjątkami) przyjął rozwiązanie konserwatywno liberalne – przymus szczepień plus izolacja – i to ono zlikwidowało ospę na świecie.

 8. 1. Wirus covid-SARS-2 pochodzi z laboratorium.
  2.Test PCR nie jest testem specyficznym. „Wykrywa” każdego wirusa z klasy koronawirusów lub jego fragmenty – z katarem włącznie.
  3. „Szczepionki” z mRNA zawierają białko kolczaste. Dla około 40% zaszczepionych oznacza to śmierć od kilku minut do około 3 lat. Dla innych sterylizację.
  4. Cel całego przedsięwzięcia – depopulacja!

  • Test PCR jest wysoce specyficzny. Gdyby nie był jak bredzisz, to faktyczny odsetek umierających na Covid-19 byłby drastycznie wyższy od podawanego, a to stoi w sprzeczności z innym dogmatem antyszczepów że Covid-19 to katarek.
   Szczepionki są stosowanie od mniej niż roku, zatem twierdzenie że zabijają po trzech latach jest życzeniowym bredzeniem porypów nie opartym na żadnych faktach

   • Onufry ty przez świnię dymany imbecylu…nikogo nie obchodzą twoje chore wywody, bo nie mają sensu i są na bakier z logiką.

   • Widzę, że oczytany z pana covido-fanatyk. To proszę jeszcze podpowiedzieć jaki jest sens szczepienia się przez ozdrowieńców. Sens medyczny i biologiczny. Według danych WHO ozdrowieńcy chorują rzadziej niż „użądleni”. Zatem po co?

   • Panu zdrowia życzę i mniej stresu, bo jeśli pan taki obeznany to powinien wiedzieć ze stres zabija
    A tak na marginesie 😆 jesli pan ma dostęp do tlwnu(wie jak go zslatwic) i dodatkowo zaszczepiony to czemu sie pan tak przejmuje „antyszczep,,,” . Przeciez szczepionka pana zabezpiecza
    Życzę zdrowia i pogody ducha 👍

 9. Chłopaki, nie szkoda wam czasu na jałową i agresywną dyskusję, która nic nie wnosi w wasze życie, oprócz niszczącej Was złej energii.
  Lepiej wyjść do lasu, do Natury, przytulić się do miłej Sercu osoby, albo nawet do drzewa w lesie?
  Pandemii nie było i nie ma, a na grypę chorowali , chorują i chorować będą, tylko ci co mają słabą odporność organizmu, i o to trzeba zadbać.

  • Pandemii nie było i nie ma, to konsekwentnie nie było i nie ma grypy, gruźlicy, raka jelita grubego, cukrzycy i zapalenia płuc. Drogie antyszczepy, jak bredzić to z fantazją, nie ograniczać się tylko do jednej choroby 🤣

   • Biedny i żałosny głąbie, niezdolny do innego zarabiania, jak tylko pisaniem swoich objawień na forum NCz, prof. Łysenko, to przy tobie geniusz.

   • Pandemia jelita grubego i cukrzycy? Koleś, jesteś taki niemądry czy tylko udajesz. Były epidemie dżumy, cholery, potów angielskich, w których ludzie umierali gremialnie, padali jak muchy. Śmiertelność tych chorób przekraczała 50% wśród populacji, czasami nawet 90%. Zatem nie waz się nadużywać słowa ”epidemia”. Epidemii covid raczej nie ma, a liczby są mocno naciągane. Jeśli pacjent umarł na przykład na nowotwór, a miał dodatni test covidowy to ujmowano go w statystykach jako zgon na covid.

 10. Apel do internautów.Nie „karmić” sorosowych ,szprycowych trolli .Ich taktyka to mieszanie i zamiana dyskusji na bezwladny i agresywny bełkot plus zniechęcanie internatów do for internetowych.

 11. Pfizer wynajął firmy PR i farmy troli do ośmieszania przeciwników szczepień , mają z czego im płacić to widać na wielu forach m.in tutaj

 12. No właśnie. Ja nie mam zamiaru przyjmowania eksperymentalnych szczepionek bo uważam ze są niebezpieczne. Nie ważne czy to będzie Covid czy cokolwiek. Ale te sprawdzone na gruźlicę i inne choroby zakaźne, przyjąłem. I dowiaduję się raptem że ja jestem antyszczepionkowcem, sam bym na to nie wpadł.

 13. No i co że zmarło 4 mln. ludzi! Tak to już jest z chorobami, że na niektóre z nich się umiera ! Powiedz Ty Cwany gapo ilu ludzi od lat umiera z powodu raka i chorób serca?! Dlaczego nad tym problemem nikt się nie spuszcza, dlaczego przez tyle lat nie opracowano super „szczepionki” na wszystkie odmiany raka ?! Jesteście tacy zaje.iści, „nowego” wirusa rozpykaliście w pól roku, tworząc coś co działa na wszystkie mutacje, te które były, są i będą!!!

  • Można jeszcze dodać, że 4 mln ludzi zmarło na covid, ale 45 mln ludzi umiera w ciągu roku w wyniku aborcji. Aż dziw bierze, że światowi przywódcy jeszcze nie wprowadzili całkowitego zakazu aborcji, tylko to promują na siłę.

 14. Ta skorumpowana banda trzepie kasę na głupkach i napuszcza jednych na drugich, żeby obronić własną dupę za dziesiątki tysięcy zgonów niekowidowych, a światowa finansjera wprowadza nowy komunistyczny ład, przy użyciu lock downów, terroru sanitarnego, paszportów uległości i tresury wakcynacyjnej pod przyszłą depopulację i modyfikację GMO nowych pokoleń, i tyle w temacie.

 15. uważajcie na żydka somera – z niego taki wolnościowiec jak z TVN-U
  TYLKO WAS OSTRZEGAM – jeśli coś piszecie i jest to kasowane to wiecie w czym rzecz

 16. Bzdura , prof. Püschel robil autopsje wszystkich zmarlych na covid. Zmarli w wiekszosci byli powaznie chorzy , rak , cukrzyca itd . To , ze mieli pozytywny wynik testu PCR nie znaczy , ze to zejscie nastapilo w wyniku covida. Statystycznie zmarlych umieszczano w rubryce „smierc na covid” co bylo znacznym zafalszowaniem , Rowniez nasze ministerstwo na zapytanie o czysto covidowe zejscia odpowiedzialo cyfra o wiele nizsza .

Comments are closed.