Dobromir Sośnierz nie przebiera w słowach: jakbym w jakąś klatkę z pawianami wpadł, w ogóle się zachowywali, jak durnie [WIDEO]

Dobromir Sośnierz w chwilę po zajściu pod Sejmem. Foto: Facebook/screen
Dobromir Sośnierz w chwilę po zajściu pod Sejmem. Foto: Facebook/screen
Dobromir Sośnierz, po „gorącej środzie” w Sejmie, wychodząc z parlamentu, został otoczony i zaatakowany przez protestującą grupę osób. Doszło do rękoczynów. Niedługo po zajściu poseł Konfederacji skomentował krótko to, co go spotkało.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Niedługo po „awanturze” Dobromir Sośnierz postanowił skomentować wydarzenia, w których uczestniczył.

– Zostałem napadnięty. (…) Policja musiała interweniować, zostałem oblany, jakimiś cieczami ciepłymi, nie wiem, herbatą, co tam mieli pod ręką. Tu muszę przyznać, że pani posłanka Zielińska, która tam się kręciła, z Platformy, się w porządku zachowała, bo próbowała opanować sytuację, jakoś tam zapobiec temu – opowiadał poseł w filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

– Jakbym w jakąś klatkę z pawianami wpadł, w ogóle się zachowywali, jak durnie. Był gościu, który chciał żebym wyskoczył z nim na solo, pytam go, czy on wie, jak ja głosowałem, czy wie, co się wydarzyło, a on mówi, że nie – dodał.

32 KOMENTARZE

 1. Mógł wyskoczyć na solo, jakby do****ał gościowi dopiero by było wesoło. W sumie został napadnięty, miał prawo się bronić. A sąd może mu skoczyć, ma immunitet.

  • Zaatakowali Sośnierza konserwatywni liberałowie za to że nie sprzeciwił się podczas głosowania niszczeniu przedsiębiorcy przez socjalistyczne państwo. Broniła go posłanka z PO

   • a jak glosował za oddaniem polskich złóż miedzi i srebra to już nikt nie pamięta, jacy wy tu jesteście biedni a jaką macie krótką pamięc

 2. Co to pan opowiada, panie Sośnierz? Rewolucja lepiej wie, kto jest jej wrogiem. A nie tam jakieś „wstrzymałem się”.

 3. Panie Dobromirze, dziękujemy!
  Proszę się trzymać, niestety dobrze nie jest, ale walczymy o słuszną sprawę.

  Mam obawy, że to dopiero przygrywka, że ta zgraja dostała zlecenie na Konfederację, bo szykują się jeszcze jakieś poważne działania albo zmiany prawne, a te łajdaki (ci to tylko wykonawcy, chodzi o sterujących) chcą zastraszyć.

 4. Zapewniam o modlitwie za Konfederację i Polskę. I zachęcam do tego wszystkich wierzących, którzy nie są zakażeni wirusem czerwonej zarazy, który przybiera różne postacie i kolory. A otumanionych zachęcam do pogłębionej modlitwy w ogóle – jak się wsłuchacie w głos Boga, to musicie usłyszeć prawdę.

 5. Bo to są pawiany, a raczej szympansy. Pokolenie patologicznie niedojrzałe, zatrzymane na etapie nabuzowanych 14- czy 16-latków, 38-letnie Dzieci.

 6. przecież to awangarda narodu!

  Dodać jakiego, czy sam wie?

  Wie, wie, tylko się boi wymienić tą nazwę głośno. A dlaczego się boi? Tego powiedzieć nie może.. bo też się boi.

  No ale chwała mu i za to co robi, bo w tzw. porównaniu z pozostałymi ‚posłami’, Sośnierz to niemal orzeł.

 7. Jeśli „lex TVN” traktować jak jakąś formę dekomunizacji, to jestem za.
  TVN założył dobry kumpel Urbana, Walter. Urban wstawiał się za nim np. u Kiszczaka.
  A czerwoni tak łatwo nie odpuszczą. Posuną się nawet do agresji, co było widać wczoraj.

 8. „Był gościu, który chciał żebym wyskoczył z nim na solo”
  Zobaczył chuderlaka z kitką jak u panienki, to sobie chciał podreperować ego. Podreperował, bo trzęsiportek z kitką nie odważył się.

  • Ty sobie podreperowałeś ego? Nie masz nic więcej do zarzucenia Sośnierzowi? Od kiedy to Sośnierz startuje w kategorii fizycznego fightera?
   Następnym razem udaj się pod sejm i poszukaj faceta o głowę wyższego, cięższej wagi i się sparuj.

 9. To jest ciekawe. Pisuar robi zadymę z aborcja, idzie atak na Kościoły, a w pierwszej linii obrony poseł Dobromir. Pisuar robi zadymę z repolonizacja mediów a w pierwszej linii frontu Dobromir.

 10. Spoko panie Sośnierz, trzeba być twardym nie dać się, te pawiany takie są to jest nie tyle tvn co tvn turbo xD i mogą być gorsze ale damy im radę, ja pana podziwiam, że pan im nie wypłacił bo prawdę mówiąc największą siłą jest opanować się a poza tym nie ma co z nimi z resztą ani gadać ani tym bardziej sie bić bo to zoo a nie ludzie.

 11. Zachował się Pan, tak jak Pan powinien zachować. Odważnie. Na drugi raz może lepiej wychodzić w parze z posłem Berkowitzem, we dwóch byłyby większe szanse na przepchnięcie realizatora polsatu.

 12. Akurat ta czosnkowo-lewacka widownia TVNu, która otoczyła Sośnierza, niczym nie różni się od agresywnych małp i zachowują się dokładnie tak, jak ich bolszewiccy przodkowie.

Comments are closed.