COVIDIAŃSKI AMOK. Żyje w jaskini, ale zaszczepił się przeciw COVID-19. „Chcę otrzymać wszystkie trzy dawki”

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Zmęczony życiem w tłumie 70-letni obecnie Panta Petrović 20 lat przed pandemią koronawirusa wybrał życie w izolacji i mieszka w górskiej jaskinie w południowo-wschodniej Serbii, w lesie na zboczach Starej Płaniny.

Gdy w ubiegłym roku wybrał się do miasta, dowiedział się, że panuje pandemia koronawirusa; mimo rzadkiego kontaktu z ludźmi zaszczepił się i zaapelował do swoich rodaków, aby zrobili to samo.

Chcę otrzymać wszystkie trzy dawki szczepionki, w tym jedną dodatkową. Wzywam wszystkich obywateli, aby zrobili to samo – powiedział.

Panta zawsze cenił naturę i stopniowo odkrywał, że odosobnienie daje mu nieznaną dotąd wolność. – W mieście nie byłem wolny. Zawsze ktoś stał na mojej drodze. Albo kłócisz się z żoną, albo z sąsiadami lub policją. Nikt mi tu nie przeszkadza – opowiada dziennikarzowi AFP, przygotowując posiłek.

Żywi się głównie grzybami i rybami z miejscowych rzek; czasem schodzi do miasta, poszukując wyrzucanego przez mieszkańców jedzenia. Ostatnio chodzi tam częściej, gdyż wilki zabiły mu kilka zwierząt, które trzymał w pobliżu jaskini i postanowił przenieść ocalałe stworzenia do chatki zbudowanej na obrzeżach miasta.

Znalazło tam schronienie kilka kóz, kury, około 30 psów i kotów oraz jego ulubienica – locha, którą nazwał Mara. Znalazł ją osiem lat temu, jako małą samicę dzika i karmił butelką.

Dziś to 200-kilogramowe zwierzę, które kąpie się w strumieniu i zjada jabłka z rąk Panty. – Ona jest dla mnie wszystkim, kocham ją, a ona mnie słucha. Nie ma żadnych pieniędzy, aby kupić coś takiego – mówi.

Pomimo samotniczego trybu życia Panta nie jest mizantropem; uważany jest nawet za lokalną legendę. Zanim zdecydował się na odosobnienie, przekazał swoje pieniądze gminie, co pozwoliło na budowę w miasteczku trzech małych mostków, z których każdy nosi jego imię.

Pieniądze są przeklęte, psują ludzi. Nic tak nie korumpuje człowieka jak pieniądze – powiedział w rozmowie z AFP.

Źródło: PAP

16 KOMENTARZE

 1. No ale się zaszczepił a ktoś za to zapłacił. Rzeczywiście pienądze psują ludzi i kreują osobniki antyspołeczne kochające zwierzęta.

 2. Mądry człowiek. Żyje w odosobnieniu, czyli zdaje sobie sprawę że gdy podczas nielicznych kontaktów z ludźmi się zarazi i do jaskini wróci, to udusi się w tej jaskini samotnie, w cierpieniach, bez pomocy.

   • Nie chce być kolejną z ponad 4 milionów ofiar śmiertelnych zmarłych na Covid-19. Mądry człowiek, antyszczepy durne.

    • 4 miliony to padły na dragsy czy inne narki albo od dopalaczy czy zachlały się, w Polsce na kowZwida zmarło jakieś 6000 osób czyli jaki to procent z 30mln, ścieki medialne sterowane przez satanistyczną sektę masońską robią ludziom pranie mózgggów przez głupoVizję

     • W Polsce zmarło na Covid-19 ponad 75 tysięcy osób. Oficjalnie, bo większość zmarłych w domach nie miała wykonanego testu, w rzeczywistości było zgonów znacznie więcej.

 3. Zgadza się.Dla pieniędzy koncerny medyczne zdecydowały się na produkcję trucizny a rządy zmuszają ludzi ludzi do zastrzyków.

 4. Widać jak specjaliści od manipulacji potrafią omotać prawdziwego jaskiniowca!
  A ilu mamy dzisiaj jaskiniowców umysłowych w społeczeństwie?
  Poza tym czemu to pokazują i nagłaśniają? Czy jego wiedza medyczna pozwoliła świadomie wybrać szprycę? I czy w ogóle taki fakt miał miejsce, bo kto to potwierdzi;)

 5. ZRÓB TO SAM – ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ŻYWIENIOWĄ

  KAŻDA PARKA RAKÓW DAJE W SEZONIE OK. 36 MŁODYCH RACZKÓW.

  PROSTA HODOWLA – PRAKTYCZNIE HODUJĄ SIĘ SAME.

  ŻYWY RAK KONSUMPCYJNY STADO MATECZNE DO ZARACZANIA – Google

  „ZARACZAJĄ RZEKI – WODY POLSKIE”

 6. „Detoks Poszczepienny – Konferencja 4 Września Kraków – Jan Góral” – (Wideo NTV)

  A tutaj krótki filmik, gdzie dzięki Rosjanom możemy zobaczyć, jak „to” działa u ludzi zaszczepionych:
  “COVID-19 VACCINE GRAPHENE” – (Video)

 7. Słusznie. Akurat SARS-CoV2 przenosi się przez zwierzęta i m.in. dlatego niemożliwe będzie całkowite wyeliminowanie tego wirusa. A skoro kocha lochę to dba aby się nie zaraziła, Tyle tylko, że żadna szczepionka na CoV-19 nie gwarantuje tego. Locha i inne będą zawiedzione gdy się dowiedzą prawdy.

 8. Paradoksalnie dla antyszczepstwa durnego, a zrozumiałe dla Rozumnych, ten człowiek miał większe szanse na poważną infekcję Covid-19 niż jego rówieśnik w mieście. Nie ma częstych kontaktów z innymi, więc jego układ odpornościowy nie jest często trenowany. Gdy go w końcu wirus dopadnie, ma większą szansę na poważny przebieg choroby.

Comments are closed.