Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA: „Dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności” [VIDEO]

Dr Zbigniew Martyka. / foto: Prt Sc YouTube
Dr Zbigniew Martyka. / foto: Prt Sc YouTube
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Dr Zbigniew Martyka wziął udział w konferencji Ordo Medicus. Lekarz mówił m.in. o powikłaniach po szczepieniu. Jak zaznaczył, niektóre z nich mogą się ujawnić nawet po kilku latach, z czego firmy farmaceutyczne doskonale mają sobie zdawać sprawę.

– Jeżeli byśmy zastanawiali się nad badaniami skutków szczepień, to absolutnie nie można pozostawić tego tematu w kwestii obserwacji kilku- czy kilkunastodniowej czy do miesiąca, ponieważ mówiliśmy o tym, było to powiedziane, ale również przedstawiciele firm farmaceutycznych, które produkują szczepionki, jak np. Ruud Dobber, członek zarządu firmy AstraZeneca, powiedział wyraźnie, że dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności, ponieważ prawdziwe powikłania mogą wystąpić po kilku latach – ujawnił dr Zbigniew Martyka.

– Jeżeli po kilku latach, to nie chodzi tutaj o wczesne odczyny poszczepienne typu gorączka, bolesność, zaczerwienienie. Tu chodzi o to, co ta szczepionka może zrobić w naszym organizmie – zaznaczył lekarz.

Jak mówił, z badań naukowych wynika, że „białko kolca w całości, czy w tych komponentach S1, S2 może być znajdowane w każdym organie naszego organizmu”.

– I teraz – ono samo w sobie jest patologiczne, więc firmy zdają sobie sprawę z tego, że mogą być następstwa odległe – zaznaczył.

Lekarz podkreślił również, że z jednej strony „naciągane” są rozpoznania zachorowań na Covid-19, a z drugiej bagatelizuje się powikłania mogące mieć związek ze szczepieniem. Jak przyznał, spotykał się z przypadkami zgonu „w krótkim czasie po podaniu szczepionki”. Ale były też inne powikłania.

– Osobiście, jako lekarz, spotykałem się z sytuacjami bardzo wysokiego ciśnienia przez wiele tygodni u osób, które w ogóle nie chorowały na nadciśnienie, właśnie te bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności, być może właśnie to było to zapalenie mięśnia sercowego. Spotykałem się z przypadkiem zapalenia nerwu wzrokowego i postępującej utarty wzroku, z przypadkiem niedowładu kończyn dolnych. I za każdym razem ci pacjenci mówili, że nikt nie zgłosił tego, że lekarze mówili: „nie, nie, to na pewno nie ma związku ze szczepieniem” – ujawnił.

– Pytanie, w jaki sposób wykluczono taki związek i na podstawie jakich badań? Bo jeżeli obserwujemy zależność między lekiem, czy między w tym przypadku szczepionką, to powinny to być obserwacje długofalowe i wszystkie zdarzenia powinniśmy notować. Nawet te, które pozornie nie mają żadnego związku – wskazał.

Lekarz podkreślił, że należy te zdarzenia badać. Jak zaznaczył, jeżeli na samym początku „a priori powiemy: „nie stwierdzono związku ze szczepieniem”, to wiadomo, że zafałszujemy tę rzeczywistość”.

– I to jest bardzo przykre, ponieważ potwierdza to to, co usłyszeliśmy przed chwilą, że nie ma prawdziwych badań. Natomiast, jeżeli my się opieramy na badaniach zachodnich naukowców, to słyszymy, że nie przedstawiamy żadnych wiarygodnych badań – mówił.

– Pytanie, jakie badania przedstawia strona rządowa? – zakończył dr Zbigniew Martyka.

67 KOMENTARZE

 1. „Osobiście, jako lekarz, spotykałem się z sytuacjami (…) te bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności, być może właśnie to było to zapalenie mięśnia sercowego.”
  Osobiście? Być może? Gdy profesor chce za uszy wyciągnąć na egzaminie studenta niedouka, to daje mu EKG pacjenta z zapaleniem mięśnia sercowego, jest tak oczywiste że małpa to rozpozna. A ten „lekarz” nie potrafi? Jakim cudem dostał dyplom?

   • To nie jest normalny człowiek,rżnie „naukowca”.Ma zlecone zadanie,aby przeczyć wszystkiemu co nie zgadza się z linią partyjno-farmaceutyczną.Kiedy już opadnie kurz zmieni po raz setny nick i będzie „rżnął głupa”.Wszyscy covidianie będą pie……ć,że to nie oni,że mieli co innego na myśli.Tak jest zawsze.Najnowszy przykład to Afganistan.Już wielu popierających awanturę,zadaje pytanie-po co myśmy tak byli?

   • W szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, gdzie pobiera wypłatę ten pan, nie mają ani jednego aparatu EKG? Ma go każdy lekarz rodzinny w Polsce. I każdy z nich rozpozna zapalenie mięśnia sercowego na EKG z pięciu metrów w ciągu jednej sekundy.

    • Faktycznie, masz problemy ze zrozumieniem najprostszych rzeczy. Więc napiszę jak dla dziecka: skoro nie zostałob przeprowadzone EKG, to nic z niego nie wyczyta.
     Ale ty jesteś ciężki mentalnie…

     • Ciężki mentalnie jesteś ty antyszczepie.
      Osoba z dyplomem lekarza, która podejrzewa jako lekarz zapalenie mięśnia sercowego i nie skieruje takiego pacjenta na EKG powinna stracić prawo wykonywania zawodu

     • Dawny Onufry teraz już występuje w trzech osobach
      Antyszczepaki duraki / yossarian / Antyszczepiuki nieuki
      to już płacą tobie za kilka nicków? niedługo to już tylko sam ze sobą będziesz pisał.

     • QWERTY. Zmieniam nick za każdym razem gdy się jakiś antyszczep pode mnie podszywa plotąc brednie. Podziękuj kolesiom antyszczepom

  • Bredzi. Naukowcy opierają się na faktach, a nie na tendencyjnym straszeniu nie udowodnionymi mniemanymi powikłaniami odległymi.

   • Dlatego mądrzy ludzie wymyślili 2-letni okres obserwacji. Żeby nie było słowa przeciwko słowu. Negujesz tryb dopuszczania szczepionki? Obojętne, ile było zasczepień – tu chodzi ile minęło czasu.

    • A jeszcze mądrzejsi ludzie wymyślili odejście od biurokratycznych procedur w sytuacjach nadzwyczajnych. Moi (nie wasi) Rodacy, gdy jako pierwsi na świecie zastosowali po bitwie pod Monte Cassino nie mającą badań penicylinę, nie bzdurzyli o mniemanych odległych powikłaniach. Ale to byli Mężczyźni, a nie tchórzliwe kłamliwe kreatury antyszczepskie

 2. Ciąg dalszy. Co robi organizm z tym „straszliwym” „białkiem kolca”? Po prostu niestety go niszczy, o czym świadczy spadająca odporność pół roku po szczepieniu. Ale antyszczepy muszą konfabulować niesprawdzalnym bajdurzeniem o mniemanych powikłaniach odległych, skoro sprawdzalne poważne powikłania są rzadkie, co potwierdziło zastosowanie już 4 miliardów szczepionek.

   • Jak może moją wątrobę obciążyć odrobineczka białka, które jest produkowane przez chwilkę po wstrzyknięciu mikroskopijnej ilości RNA, a potem moja wątroba ze smakiem je zjada i nowe się nie pojawia? Moja wątroba pięknie sobie radzi z ogromem białka z dzisiejszego steku który zjadłem na obiad. To takie straszenie że utopię się w kropli wody😋

 3. Niejaki Wakefield, oszust z dyplomem lekarza, sfałszował wyniki badań nad szczepionką MMR, by straszyć ludzi odległym powikłaniem w postaci autyzmu. Dziś antyszczepy są jeszcze bardziej bezczelne, nawet badań nie fałszują by straszyć odległymi powikłaniami po szczepionce, sama konfabulacja bez żadnych badań im wystarczy.

  • Dr Anthony Fauci i dr Peter Daszak obalili moratorium na badania nad wirusami o podwyższonej funkcji w USA, aby opracować linie komórkowe do szczepionek w Wuhan w Chinach. Dostarczanie szczepionek jest najrozsądniejszą metodą wdrażania infekcji, które świat widzi dzisiaj.

  • ekscelencjo pozwolisz że ci zejdziem z drogi
   nim cię obejdę ostrzegę zbłąkane nogi
   pan martyka mówi o odległych nieznanych skutkach szczepionki
   w sytuacji gdy już na starcie zbałamucono personel medyczny
   by stwierdzał że nie ma związku ze szczepieniem
   podczas gdy pan doktor zauważa że jest to nieznana metodzie naukowej praktyka
   chętnie natomiast stosowana przez szarlatanów różnej maści
   tylko tyle i aż tyle
   zatem twój artykulik jest nie na temat

   • Mój artykulik pięknie demaskuje jedno z ważniejszych kłamstw antyszczepów o białku kolca, a te antyszczepskie bzdury o białku ten wasz Martyka też powiela

  • Dr. Thomas Cowan, Dr. Andrew Kaufman i Sally Fallon Morell wyjaśniają szokującą prawdę o SARS-CoV-2. Wyjaśniają oni, że wirus ten nigdy nie został wyizolowany, oczyszczony ani nie wykazano, że wywołuje jakiekolwiek choroby u ludzi. W rzeczywistości niemożliwe jest uzyskanie laboratoryjnych materiałów referencyjnych dla SARS-CoV-2. …

   • Nanocząsteczki wirusa nie zostały wyizolowane i określone ilościowo. Jeżeli nie ma potwierdzenia istnienia wirusa i nie można poznać jego sekwencji genetycznej, to czym jest COVID-19? Czy „COVID-19” jest rzeczywiście pandemią, czy tylko przykrywką dla globalnego eksperymentu naukowego, który się nie powiódł?

    • Podszywający się pode mnie po esbecku antyszczepak łże. SARS Cov-2 jest wirusem wyizolowanym i poznanym co do jednej cząsteczki w wielu laboratoriach już 2 lata temu, nawet w Polsce zrobił to dr Łukasz Rębalski z gdańskiego uniwersytetu

     • Przeszczepy nie rozróżniają wyizolowania i oczyszczenia wirusa zgodnie z postulatami Kocha od sekwencjonowania, czyli tworzenia modelu komputerowego fragmentu wirusa na podstawie niepełnego fragmentu mrna, które może być równie dobrze fragmentem innego patogenu.

     • Zooloo, antyszczepy niedorozwoje bredzą że wirus nie został wyizolowany, a był. Tyle w temacie.

 4. To nie jest prawdziwy lekarz, a te badania są fałszywe! Nie wierzcie mu, wierzcie mnie, choć w przeciwieństwie do doktora Martyki nie podpisuję się własnym nazwiskiem! Szczepionka to samo dobro!

  • Czynnik wywołujący chorobę, oznaczony jako SARS-CoV-2, okazał się replikować tylko w linii komórkowej małp vero, a nie w ludzkich liniach komórkowych. Choroba dzisiaj pochodzi ze skażonej krwi zwierząt i małpiej linii komórkowej używanej w światowych dostawach szczepionek MMR, polio i grypy. Ten zakaźny czynnik, zwany SARS-CoV-2, NIGDY nie został udowodniony, ..

   • że pochodzi od ludzi lub rozprzestrzenia się z osoby na osobę, zwłaszcza od zdrowych ludzi. Te utajone wirusy zwierzęce będą przechodzić proces rekombinacji podczas replikacji w celu wytworzenia szczepionki. Po wstrzyknięciu ludziom na całym świecie, te zwierzęce wirusy będą wywoływać u nich choroby. ..

    • Nowe szczepy są nieuniknione, ponieważ szczepionki jeszcze bardziej osłabiają ludzkie komórki odpornościowe i zatruwają organizm. Ludzie są zarażani i przygotowywani do ciężkich chorób poprzez brudną podaż szczepionek.

 5. Przez takich debili jak tyszczeparzu mordercy pokroju Mengele mieli prawo bytu… Tobie się należy bilet do ”arbeit macht frei” żeby zgłębić swoją prawdę….Czego Ci serdecznie życzę

  • To przez takich jak ty debili antyszczeparzu mordercy tacy jak Hitler mogli mordować milionami.
   A gdyby ktoś się pytał o sens tego twierdzenia odpowiadam: jest taki sam sens jak w wypowiedzi antyszczepa na którą odpowiadam 🤣

 6. Dr Charles Hoffe, który od 28 lat praktykuje medycynę w małym, wiejskim miasteczku w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, udzielił ostatnio długiego wywiadu. Podał on swoim pacjentom około 900 dawek eksperymentalnej szczepionki Moderna z mRNA. Tak więc, w przeciwieństwie do niektórych krytyków, nie jest on lekarzem antyszczepionkowym. Głównym problemem, który zaobserwował, są mikroskopijne zakrzepy w najdrobniejszych naczyniach włosowatych jego pacjentów.

  • Powiedział: „Skrzepy krwi występujące na poziomie kapilarnym. To nigdy wcześniej nie było widziane. To nie jest rzadka choroba. To jest absolutnie nowe zjawisko.” Co najważniejsze, podkreślił, że te mikrokrzepy są zbyt małe, aby pokazać się na tomografii komputerowej, rezonansie magnetycznym i innych konwencjonalnych badaniach, takich jak angiogramy, i mogą być wykryte tylko przy użyciu testu krwi D-dimer, standardowego testu,

   • który wskazuje, czy skrzepy krwi są aktywnie tworzone gdzieś w obrębie układu naczyniowego danej osoby. Używając tego ostatniego, odkrył, że 62 procent jego pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyk z mRNA, miało pozytywny wynik na krzepnięcie, a nie jest to mały ułamek, który można łatwo odrzucić.

   • Brednię z powyższego fake newsa obali każdy student medycyny. Nie ma możliwości tworzenia się istotnych dla zdrowia skrzepów w najdrobniejszych naczyniach krwionośnych bez tworzenia się ich w większych. Małe skrzepy są łatwo „rozpuszczane”.

 7. Antyszczeparzu łgarzu, dziwnie się podpisujesz, jakbyś sam siebie postponował. Czy jest to wynikiem tego samego wzburzenia emocjonalnego, które każe ci tu przytaczać te wszystkie propagandowe bzdury, opierając się na tak wątpliwych autorytetach jak Fauci i Daszak? Pisz dalej, nic tak ludzi nie motywuje do poszukiwania prawdy, jak tacy protekcjonalni czarodzieje jak ty.

 8. Szkoda czasu na takiego odmieńca, jak antycośtam. Pozostałości mózgu zostały mu wyprane poprzez oglądania tvnowskiej propagandy. Już jest stracony i stał się bezużyteczny dla społeczeństwa. Jeszcze liczy naiwnie, że ktoś poświęci mu więcej czasu na czytanie jego wypocin, ale większość z tego portalu ma większy iloraz inteligencji, więc olewa tego osobnika.
  Dla większości autorytetem jest ktoś taki, jak Dr Martyka i jemu podobni.

  • Drogie antyszczepidło, już tu pisałem że prędzej przekonam taliba że Allach to wytwór ludzkiej wyobraźni, niż paranoika antyszczepa by nie bredził.
   Ale co mam radości z waszego bredzenia to moje. Takiego pure nonsensu jak antyszczepskie bzdury to komicy Monthy Pytona by nie wymyślili

  • czasu szkoda racja
   natomiast nie jest to absztyfikant owładnięty propagandą tvn i innych autoramentów
   to bez wątpienia delikwent opłacony
   zasób słów wskazuje na emeryta dorabiającego po ciężkiej służbie
   dla starszych i mądrzejszych
   a jego cele
   odwrócić uwagę związać w dyskusji poduraczyć wprowadzić chaos sprowokować do wpisów dyskredytujących portal itp itd
   nikt rozsądny jego mocodawcy a i on sam
   nie wierzą że może sprowadzić na drogę prawdy objawionej kogokolwiek
   z tzw antyszczepów

   • Antyszczepuchy komuchy nie mogą się odzwyczaić od stalinowskiego przypisywania wrażych mocodawców i deprecjonowania.

 9. Stara ludowa mądrość „nie karmić trolla” ma swoje uzasadnienie. Nakarmiliście go, Szanowni Państwo, a on dostał sraczki i co chwilę jakieś bzdury pisze.

 10. Cd. What the paper is describing is classic ADE, meaning a hyperinflammatory reaction can kill the person as their “primed” immune system overreacts to new infections.

  The study concludes, “ADE of delta variants is a potential risk for current vaccines,” and it goes on to explain the mechanism by which this ADE is emerging.
  Wujek Google przetłumaczy.

 11. Twój antyszczepski wujek tłumaczy kiepsko. ADE występuje po infekcji wirusem SARS Cov-2, a szczepionka zapobiegająca infekcji lub osłabiająca jej przebieg zmniejsza potencjalne ryzyko wystąpienia ADE. Cytowanie fake newsów lub bredzeń antyszczepackich bredniopisów tego nie zmieni.

 12. ilu tutaj amplifierów, obrażających anonimowo normalnych ludzi
  :))) :

  ” Antyszczepury szury , Antyszczeparze łgarze, Antyszczepiry świry, Antyszczepacze podszywacze, Antyszczepiory manipulatory, Antyszczepaki duraki,Antyszczepiuki nieuki
  Antyszczepuchy kłamczuchy… ”

  te prostytutki są z tej samej jamy z której wypełzło urzędnicze bydło

 13. Big Pharma wynajęła firmy od PR aby ośmieszać przeciwników szczepień nieznanym i nie przebadanym preparatem co z resztą widać po komentarzach

Comments are closed.