III wojna światowa rozpocznie się w Polsce? Potem stworzymy wspólne państwo z TYMI krajami

III wojna światowa Źródło: Pixabay
III wojna światowa Źródło: Pixabay
Trudna sytuacja w Afganistanie sprawia, że znów powraca temat ew. III wojny światowej. Wedle analityków i proroków to jednak nie na Bliskim Wschodzie zacznie się III wojna światowa. Bardzo często za kraj, w którym zacznie się konflikt, uważa się… Polskę.

Amerykański analityk ma pewność, że III Wojna Światowa rozpocznie się w Polsce. Jego scenariusz realizowany krok po kroku

Według byłego amerykańskiego analityka, Larrego Bonda, III Wojna Światowa wybuchnie w Polsce. Tak przynajmniej napisał 27 lat temu w stworzonym przez siebie scenariuszu. Czytając go można zauważyć, że część tej „przepowiedni” już się wypełniła.

Europę Zachodnią Bond zjednoczył w jedną Konfederację Europejską, zdominowaną przez Francję i Niemcy – brzmi znajomo? Konfederacja posługiwała się nawet jedną wspólna walutą.

W tym nowym tworze ponadpaństwowym dochodziło jednak do zgrzytów. Jeden był na tyle poważny, że Wielka Brytania postanowiła opuścić wspólnotę europejską.

Na wschodzie sytuacja również miała się nie najlepiej. W Rosji władzę objął niejaki marszałek Kaminow, który obalił demokrację.

Rosja czyhała na niepodległość Białorusi i Ukrainy. Kraje takie jak Polska i Czechy wiązały swoją bezpieczeństwo ze Stanami Zjednoczonymi. NATO przestało istnieć.

Przez wojnę celną pomiędzy Konfederacją Europejską, a Stanami Zjednoczonymi wybuchł ogromny kryzys.

Europę zalała fala emigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, a przez kryzys w społeczeństwie europejskich autochtonów wzrastał poziom rasizmu i niechęci do obcych.

Na Węgrzech, które stały się montownią samochodów z Niemiec i Francji dochodzi do ataków na arabskich pracowników. Do linczów dołącza się węgierska milicja. Interweniować na Węgrzech musi policja z Francji.

Wściekli Węgrzy chcą pójść w ślady Wielkiej Brytanii o opuścić Konfederację. Wspólnoty Europejskie nie chcą na to pozwolić i starają się zająć państwo Madziarów.

Po stronie Węgrów staje USA, a skoro USA to także i Polska. Polacy obdarowani przez Amerykanów super nowoczesnymi samolotami F-15 atakują Niemcy i tak rozpoczyna się III Wojna Światowa.

Trzeba przyznać, ze analityczny zmysł Larrego Bonda podpowiedział mu wiele rzeczy, które po latach zdążyły się wydarzyć. Scenariusz powstał prawie 30 lat temu!

Polska w czasie III wojny światowej. Przepowiednia

Nie tylko analitycy piszą o wybuchu III wojny światowej. Oczywiście najczęściej w tym temacie wypowiadają się wieszcze, prorocy i jasnowidzowie.

O III wojnie światowej pisał m.in. 19-wieczny wizjoner Skandynawii – Anton Johansen. Opisał on również co – według niego – działoby się z Polską w czasie takiego konfliktu.

W jego wizji III wojna światowa rozpocznie się w 2027 roku. Dla Polski potoczy się podobnie do II wojny światowej: niemieckie wojska mają zająć terytorium Polski.

Ciekawa jest jego wizja dot. tego, co będzie z naszym krajem po wojnie. Otóż przewidywał on, że Polska połączy się w jedno duże państwo federacyjne z Ukrainą, Węgrami, Czechami i Rumunią.

Mocno już nadinterpretując można by stwierdzić, że wieszcz przewidział powstanie V4 albo wspólnoty Trójmorza…

13 KOMENTARZE

 1. Jedna z tradycyjnie polskich przepowiedni na temat 3 WŚ powstała ponoć zaraz po Powstaniu Styczniowym. W końcowej partii głosi ona: po 2 wojnie, kiedy pozostanie jeszcze przy życiu bardzo niewielu biorących udział w tej wojnie, wybuchnie następna straszna wojna. Będzie to wojna o „wiarę”. Z narodów w Europie Polska ucierpi najmniej. Słyszałem tę przepowiednię w 10 lat po 2WŚ…

 2. Komentarz: jak wiadomo narracje polityczne mogą bardzo się różnić. Dla Rosjan 2 WŚ nie zaczęła się w 1939, tylko w 1941 a zajęcie części Polski w 39 było koniecznym manewrem strategicznym. Logiczne byłoby najpierw wywołanie poważnych zamieszek pomiędzy tubylcami a zamieszkałymi tam Rosjanami na Ukrainie lub na Litwie a dopiero potem interwencja zbrojna.

 3. Coś mało tych przepowiedni, brakło jasnowidzów? Np. moja babka wieszczy jeszcze inaczej. W dodatku jest zaszczepiona, więc można jej wierzyć. Tak że kupujcie sól, cukier i konserwy!!

  • A myślałem: cukier, drożdże i wodę. Wodę – zabezpieczać zapasy. Jak prądu nie będzie, to wody w mieście, i nie tylko, nie będzie.
   Ale ja nie zaszczepiony, więc mi nie musicie wierzyć.

 4. Zamiana Unii pod wodzą Niemiec na Trójmorze pod wodzą Polski. Przecież to się nie może udać! Nie w demokracji. Chyba, że szlacheckiej…

 5. Niezłe pierdy pociska ten NCzas. I pomyśleć, że jeszcze 15-20 lat temu to dzisiejsze pisemko dla płaskoziemców, anty-na wszystko pajaców nie tylko miało aspiracje do bycia poważnym pismem konserwatywno – liberalnym, to do tego jeszcze chciało kształtować opinię młodych liberałów i konserwatystów.

  • Jeśli to, co piszą w tym artykule, jest prawdą, to piiii…lisz jak potłuczony, bo taki wizjoner jest ciekawym przypadkiem. Nie, nie mam złudzeń, że wszystko się spełni, ale do tej pory wystarczająco wiele.

   Jeśli III wś ma wybuchnąć na terenie / z powodu Polski, to tylko dlatego, że agentura tak postanowi. Bo sami z siebie na pewno jej nie wywołamy.

Comments are closed.