Policja użyła gazu pieprzowego wobec dzieci. Nie miały masek [VIDEO]

Policja używa gazu pieprzowego wobec dzieci Źródło: Twitter
Policja używa gazu pieprzowego wobec dzieci Źródło: Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Australia bije kolejne rekordy w covidowym szaleństwie. Po wykryciu kilku przypadków zakażeń – przywrócono lockdown. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym policja atakuje dzieci gazem pieprzowym, bo te nie noszą masek.

Niedawno po raz pierwszy od wybuchu pandemii SARS-CoV-2 w stolicy kraju Canberze wprowadzono lockdown po tym, jak wykryto Covid-19 u jednej osoby oraz stwierdzono obecność koronawirusa w ściekach.

Zamknięto ludzi w domach z powodu jednego przypadku. Liczba absurdów wzrastała tam z każdym dniem. Np. niedawno władze zarekomendowały, by nie zdejmować masek nawet podczas picia.

Pisaliśmy o tym:

COVIDIOTYZM: NIE zdejmuj maski podczas picia na świeżym powietrzu [VIDEO]

Co do masek właśnie, to w sieci pojawiło się także nagranie, na którym widać jak australijska policja atakuje gazem pieprzowym… dziecko. Wszystko przez brak maski.

Na nagraniu widzimy jak policjanci podchodzą do grupy młody osób (dzieci i młodzieży), które nie noszą masek. Próba upomnienia kończy się szarpaniną, a funkcjonariusz używa gazu pieprzowego.

Źródło: NCzas

 

42 KOMENTARZE

 1. I dlatego właśnie władza nie chce uzbrojonych obywateli. Żeby nie mogli się bronić przed jej bezprawiem. Poliniacy popierają taki stan rzeczy.

  • Durne antyszczepstwo nie jest w stanie pojąć jak się pije piwo bez zdejmowania maski. Przesuwa się dolną część maski w górę by odsłonić usta, nos nadal zakryty. Piwo wypite, maska nie zdjęta. Taki antyszczep, gdy mu panienka zaproponuje seks w plenerze bez zdejmowania jej stringów, to nie wpadnie na pomysł by stringi w bok przesunąć🤪

   • Antyszczep to nawet swoich gaci do stosunku nie zdejmuje i próbuje się przebijać przez dwie warstwy tkanin. Dlatego antyszczepaków jest tak mało, bo się nie mogą rozmnożyć. Zniesmaczona i wkurzona kobieta antyszczepa idzie do sąsiada na damsko męskie igraszki😜

   • W życiu na oczy stringów nie widziałeś przegrywie, wyprany dzbanie. Pewnie jesteś koło 40 i mieszkasz z mamusią, a jedyną przyjemnością są tępe komentarze na forach.

   • Twoja mama wie jak się stringi w bok przesuwa, ale powiedz jej żeby więcej tego nie robiła, bo znowu na nią wymiotuję.

 2. W końcu ktoś powinien zrobić tym sk…..nom jesień średniowiecza. To nie władza , to uzbrojeni, umundurowani, zorganizowani bandyci.

 3. Gdyby nosili maski nic by się im nie stało. Ponieśli konsekwencje własnej nieodpowiedzialności.Trzeba uszanować ich wybór, i policja to zrobiła. Lewactwo tego nie zrozumie. Ja bym ich jeszcze na wszelki wypadek zaszczepił a potem spałował i zaszczepił.

   • a swoją drogą
    są przecież paragrafy na tego łotra
    a to że się ukrywa pod nieustannie zmieniającymi się pseudonimami
    niczego nie zmienia wręcz odwrotnie świadczy o jego premedytacji
    i tak na przykład
    nękanie psychiczne znęcanie się zakłócanie spokoju uporczywe i złośliwe oszczerstwa kłamstwa oszustwa szyderstwa utrudnianie wymiany myśli
    et cetera
    przecież paragrafów jest dosyć
    a internetowa kotara nie czyni go nietykalnym

  • Taaa, olbrzymie miłosierdzie przez ciebie przemawia i sto procent wolnościowca, na siłę zaszczepić, a jak nie chcą to zagazować, pobić i wtedy zaszczepić.
   Ty nie jesteś prawicowcem, bo cała prawica jest przeciwko przymusom jakimkolwiek, ty jesteś lewackim ścierwem.

  • Ale po co maseczki, skoro nic nie dają? Dla samego przymusu? Cieszy cię przyduszanie innych?
   Masz taki fetysz? Władza, nie ma całkowitej władzy nad nami. W tym przypadku odbiera wolność oddechu.

  • Nie wiem, może to nowi komentatorzy do nas napływają?
   W takim razie apeluję ponownie (choć już mi się to znudziło):

   Uprasza się olewać wszystkie wypowiedzi osobników onufropodobnych: Onufry, AntyszczepakiLewaki, NieCierpięLewactwa, itp. (Łatwo rozpoznać wypowiedź.) Dziękujemy.

 4. Takiego świata chcemy? Bicie dzieci za brak maski? To są normalni gestapowcy. I trzeba z nim robić to, to robili partyzanci w czasie wojny. To powoli się kończy możliwość negocjacji…
  Rządy są okupantami swoich narodów. To jest obłęd.

  • obłęd
   ale czyj
   ich czy nasz
   my ciągle żywimy przekonanie że oni są w amoku że otrzeźwieją że się zapędzili że nie umieją przyznać się do błędu
   a przecież tydzień po tygodniu pokazuje że oni idą dalej i to nie w jednym kraju
   wszędzie podejmują absurdalne decyzje bez refleksji
   to kto tu jest w obłędzie oni czy my
   przecież oni konsekwentnie realizują swój plan
   a my
   patrzymy z niedowierzaniem i myślimy
   nie to niemożliwe w końcu się mitygują
   lipa

 5. To nie jest żadne szaleństwo! Od kilku dni Amerykanie, według doniesień, na gwałt wysyłają do Australii masę samolotów z wojskiem i sprzętem. Jest to rodzaj mostu powietrznego. A ludzie mają siedzieć w domach i nie przeszkadzać w tej operacji wojskowej!!!

 6. No cóż, młodzież australijska musi wymyśleć swoje CHWDP. Policjanci durnie dają się zmuszać takich „akcji” i obniżają autorytet zawodu policjanta. Odbije się to czkawką w przyszłości.

 7. @Glina : Na filmie Twoi ziomkowie w mundurach pokazowo chodza bez masek. Swietny przyklad dajecie. Ile razy na bramie przypominalem takim ignorantom w mundurze, zeby zachowywali sie przykladnie i odpowiedzialnie, ale wy tylko drwic potraficie. Dlatego wlasnie was odbiera sie jak gestapowcow.

 8. Parenascie lat temu wladze australii apelowaly do obywateli o zdawanie broni ludzie ufajacy bandyta w garniturach wyzbawali sie broni i teraz sa efekty

 9. Milicjanci wszystkich krajów łączą się w wyrazach podziwu dla bohaterskiej milicji kangurlandu za sprawne spacyfikowanie grupy terrorystów. Im wcześniej zacznie się ich pałować i gazować tym szybciej się ich wytresuje.

 10. Durne antyszczepstwo nie jest w stanie pojąć jak się pije piwo bez zdejmowania maski. Przesuwa się dolną część maski w górę by odsłonić usta, nos nadal zakryty. Piwo wypite, maska nie zdjęta. Taki antyszczep, gdy mu panienka zaproponuje seks w plenerze bez zdejmowania jej stringów, to nie wpadnie na pomysł by stringi w bok przesunąć🤪

  • Namawiasz do przestępstwa, ty??? Pijąc w ten sposób piwo łamiesz prawo! Prawo wymaga nie żeby mieć maskę gdzieś tam na twarzy, ale żeby zasłaniać nią NOS I USTA. Czego nie rozumiesz w słowie USTA idioto??

 11. Ku..a mać co to się dzieje, ci kowidowi terroryści zachowują się jak sekta pokroju alkaidy.

  Nie wierzę w to co widzę, czy do policji zatrudnia się debili o intelekcie kretyna?

  Skur…syńska policja gazuje dzieci gazem jak niemiecki okupnt w Auschwitz za brak opaski SS na twarzy.

  Twuu !!!

  Kowidianizm na 100% jest sektą destrukcyjną, która jak islamski terroryzm rozlała się na cały świat.

  Co za KOWIDOWI DEBILE !!!

 12. Jak engelkini z innymi mogą pisać co chcą , to ja napiszę że gazował ich żyd bo widziałem chyba myckę na jego głowie.

 13. Rząd w Irlandii zmuszony do przyznania, że Covid-19 nie istnieje.
  Podobnie w Kanadzie / Alberta w sądzie adwokaci głównego szefa zdrowia przyznali, że nie mają dowodów.
  Domagajcie się dowodów: 1. badań potwierdzających istnienie wirusa cv19, 2. że lockdowny blokują rozprzestrzenianie CV, 3. że maski są bezpieczne i powstrzymują rozprzestrzenianie, 4. że testy wykrywają CV, 5. że szczepionki są bezpieczne i zapobiegają zakażeniom.
  Takie badania i dowody nie istnieją.

 14. OPĘTANIE JUDAIZMEM, MASONIZMEM, KATOLIZMEM TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA…. JAK ŚWIĘCI KOŚCIOŁA GOGOWO-MAGOGOWEGO (JEZUSOWO-MARYJNEGO) ZAMIAST CHRYSTUSA KIERUJĄ LUDZKIMI WYBORAMI. ;D

  ALE NIEDŁUGO BOZIA WAS „UWOLNI OD ZMARTWIEŃ” ZRZUCAJĄC W „PŁONĄCĄ PRZEPAŚĆ”. ;)

Comments are closed.