Minister zaszprycował się AstrąZenecą. Dostał paraliżu twarzy podczas konferencji na żywo [FOTO]

Victor Dominello/Fot. Instagram
Victor Dominello podczas konferencji prasowej/Fot. Instagram
Prenumerata NCZ! z prezentem
Podczas konferencji prasowej na żywo u australijskiego ministra ds. obsługi klienta w Nowej Południowej Walii Victora Dominello zauważono „opadające oko”. Polityk doznał paraliżu twarzy. Wcześniej zaszprycował się specyfikiem AstraZeneca.

U Dominello zdiagnozowano tymczasowe porażenie nerwu twarzowego, tzw. porażenie Bella. Polityk relacjonował na Instagramie, że zgłosił się do lekarza po tym, jak dostał sygnały o „opadającym oku” po konferencji prasowej na żywo. Wcześniej miał już inne objawy, jednak je bagatelizował.

„Na dzisiejszej porannej konferencji prasowej wiele osób skomentowało moje opadające oko. Niektórzy myśleli, że mrugałem do kamerzysty. Niektórzy myśleli, że mam udar. Właściwie zdiagnozowano u mnie porażenie Bella.

Około 48 godzin temu – poczułem ból w czaszce za prawym uchem. Dziś rano obudziłem się ze szpilkami i igłami po prawej stronie języka. Ale nie zauważyłem żadnego opadania wokół oka.

Tego popołudnia potraktowałem to bardziej poważnie – po tym, jak kilka osób przysłało mi zrzut ekranu z konferencji prasowej, a inni skontaktowali się z moim biurem, prosząc mnie o pilną pomoc medyczną” – relacjonował w mediach społecznościowych.

Dominello przyjął pierwszą dawkę szprycy AstraZeneca 27 maja. Według portalu greatgameindia.com porażenie nerwu twarzowego może być z tym powiązane.

Wcześniej na Instagramie Dominello ogłaszał, że przyjmie drugą dawkę szprycy 19 sierpnia, czyli w dniu konferencji prasowej.

Z doniesień kanadyjskich mediów wynika, że tamtejszy departament rządowy odpowiedzialny za krajową politykę zdrowotną dodał ostrzeżenie przed porażeniem Bella na etykietach szczepionki Pfizera, po tym jak zdiagnozowano 206 takich przypadków.

Etykieta szczepionki Moderny zawiera już informacje o zgłoszonych przypadkach porażenia Bella, kanadyjskie media poinformowały i dodały, że Health Canada zapewniło w oświadczeniu, że „kontynuuje ocenę tego problemu dla wszystkich zatwierdzonych szczepionek COVID-19”.
Według wcześniejszego raportu Great Game India, we wrześniu 2020 r. próby szczepionki przeciwko koronawirusowi AstraZeneca zostały wstrzymane z powodu pojawienia się przypadków zespołu zapalnego zwanego poprzecznym zapaleniem rdzenia, który może również powodować paraliż.

Mimo to Dominello oświadczył na Instagramie, że jego lekarz zalecił mu przyjęcie drugiej dawki szprycy za dwa tygodnie, co zresztą zrobi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Victor Dominello MP (@victordominello)

Źródło: thebl.com

74 KOMENTARZE

 1. Paranoja antyszczepstwa szczytuje
  Czy antyszczepy uważają, że szczepionka na Covid-19 zapobiega wszystkim chorobom świata na wieki wieków?
  Minęły już prawie 3 miesiące od zaszczepienia. Paranoiczne antyszczepy chyba zaczną twierdzić że wszystkie szczepienia dają odległy NOP, bo wszyscy kiedyś umrą. Co za banda idiotów

  • A sam się zaszczepiłeś dzieciaku?Nieeee? To zamknij twarz.Ja to przyjąłem świadomie i od kilku miesięcy jestem chronicznie zmęczony,zasypiam na stojąco,u moich znajomych pojawiła się spastyczność,nie chce mi się rozpisywać,ale powtarzam,przyjąłem to licząc się z konsekwencjami.
   Dobrze ci płacą za te gnioty które wyskrobujesz?

   • Ja się zaszczepiłem i czuję się doskonale, wszyscy moi znajomi też. Ile ci płaci Pfizer za antyszczepionkową propagandę, by zyski ze szczepionek miał co roku a nie tylko teraz?
    W długoczasowym interesie Pfizera jest utrzymywanie puli wirusa u części niezaszczepionych.

    • Już ci wiele razy mówiłem trolliku, że sofizmatyka i posługiwanie się zręcznie ukrytymi błędami logicznymi ci nie wychodzi. Boś marny troll. Te nachalnie wciskane (nawet pod przymusem) preparaty genetyczne nie chronią przed zarażeniem i zakażaniem innych. Twój (fałszywy) argument jest z czapki.

     • @wieszcz,
      Rustikulusie,😄Witaj.
      Starzejesz się,lub zaniedbujesz krzyżówki,( zauważyłem to od ok.2 mcy.) Mam nadzieję ,że nie ,,wyszczepiłeś ” się,bo z kim będę się droczyl.😊

     • Nie miotaj się antyszczepie. Niezaszczepieni są najlepszym i najpewniejszym rezerwuarem zarazy, więc w interesie Pfizera jest by ten niewielki ale istotny dla wieloletnich interesów Pfizera antyszczepski rezerwuar hodować.

    • Nie ma szans, by pozbyć się wirusa z populacji ludzkiej. Żadne szpryce tego nie załatwią. Odporność populacyjna, ale naturalna jest tu potrzebna. Big Farma nie może do tego dopuścić, bo ile kasy by nie zarobili. Może nawet mieliby roszczenia, wzorem niektórych. Wszystko jedno, co się dzieje z ludźmi po szprycy, my chcemy kasy.

  • Nie chodzi o czas jaki minął od zaszczepienia, a oto czy to było przyczyną. Od tego są lekarze, a nie redaktorzy czy komentatorzy. Zamiast skrajnej krytyki, polecam cierpliwość.

  • Już samo wyzywanie od „antyszczepa” pokazuje coś ty za jeden. Dobrze ci płacą chociaż? Bo jak nie to nie rozumiem tego jadu. A może sam się zaszczepiłeś, teraz masz z tego tytułu problemy ale dysonans poznawczy i ego muszą się jakoś bronić, na kimś wyładować i dlatego jedziesz po tych, którzy się nie dali nabrać na telewizyjną papkę.

  • Już samo wyzywanie od „antyszczepa” pokazuje coś ty za jeden. Dobrze ci płacą chociaż? Bo jak nie to nie rozumiem tego jadu. A może sam się zaszczepiłeś, teraz masz z tego tytułu problemy ale dysonans poznawczy i ego muszą się jakoś bronić, na kimś wyładować i dlatego jedziesz po tych, którzy się nie dali nabrać na telewizyjną papkę.

  • Wiem, że nas oswajasz z tematem UFO, to dalsza część układanki.
   Zdziwiłem się tylko, że już wam to polecili.

   • @larum prawdziwy
    😀człowieku,wpisy na forum nie sa żadna układanką,każdy pisze co mu przychodzi aktualnie,lub z przemyśleniem ( tych jest skąpo )do łba.A o jakichś ,,poleceniach”-to mocne przegięcie,ja tak myślę.Przecież ok.80% ,pożal się Panie Boże ,,komentatorów”,nie potrafi zrozumieć kilku linijek prostego tekstu,ale UMI skomentować na podstawie samego tytyłu.

 2. Astra od Zenka nie zawiedzie, można na nią liczyć.

  Swoją drogą, szczery chłop, trzeba to docenić – przyjął prawdziwy preparat.

  • 👹👹👹 👹👹👹Zwyczajnie instynkt samozachowawczy zawodzi cię „larum prawdziwy”. Nie zajarzyłeś iż ostentacja dziarskiego kalkulowania przez tego frędzla ministra plus i minusów JEST SPONSOROWANA…!!! 👹👹👹 👹👹👹

     • „Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.”

   • Bęcyk jakiś ty poeta szkoda tylko że od siebie nie umiesz nic normalnego napisać tylko robisz kopiuj wklej. Jednak ty debil jesteś ze brak słów i do tego nie kumaty 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Prozą. Może ci żyłka pęknie, gdy małe pieski „kochać” cię będą. Nie wagaruj w tej swojej przedpołudniowej podstawówce wieczorowej dla pracujących po południu…[komedia „Dzięcioł”].

 3. Nigdy nikomu nie życzyłam złego ale w tym przypadku powiem że ‚Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy’. Co się w Australii dzieje to nie jestem w stanie tego ogarnąć. Można to wysłuchać na P1.TV.

 4. Na jedno oko za dobrze widzi to chce żeby mu się drugie zamknęło 🤣🤣🤣🤣🤣. A swoją drogą to niezły debil żeby się szprycować oryginałem🤣🤣🤣Zapomnieli mu powiedzieć że dla nich są inne kody

 5. Głupich nie sieją, sami się rodzą. A jeszcze jak beton, tzn, że nie ma go co żałować. Takiemu nikt nie jest w stanie pomóc. Musi wyrżnąć o glebę, czyli upaść mordą na twarz.

 6. MINISTER STANOWI ZNAK OSTRZEŻENIA PRZED COVIDIAŃSKIM TERROREM UPRAWIANYM POPRZEZ JEGO KOLEGÓW z RZĄDU…

  CIEKAWE CZY TO ICH „OTRZEŹWI’ CZY TEŻ PANBUCEK PONOWNIE ZATOPI IM RESZTKI PRADAWNEGO MADAGASKARU LEMURIĄ (MU, też LABIRYNTEM MINOTAURA) ZWANEGO ?

 7. Minister który nie słucha ostrzeżeń i o zgrozo, też tych co doświadcza na własnej skórze nie nadaje się na piastowanie odpowiedzialnego urzędu.

 8. Widziałem kiedyś mema o takiej treści.

  Szczepionki należy testować na politykach. Jeśli przeżyją to szczepionka jest bezpieczna. Jeśli poumierają to naród jest bezpieczny.

 9. Kiedyś modne były tatuaże, pirsing, blizny, teraz moda nadchodzi na szpecionki, czym cie bardziej wykrzywi tym lepszy efekt łał. Powstaną studia szpecionkowe he he

 10. Prawdziwy ideowiec -uwierzyl w propagande , ktora glosil innym i dal przyklad do nienasladowania
  cytat:” Oczko mu sie oderwalo panie kierowniku , temu misiu….”Bareja pokazal syndrom opadajacego oczka w swoim filmie-symbol wielkiego kretactwa.

Comments are closed.