Zawieszona za wypowiedzi o COVID-19 dr Martynowska wygrała przed sądem! Może wrócić do wykonywania zawodu

Doktor Anna Martynowska.
Doktor Anna Martynowska. (Zdj. screen/YT/Media Narodowe)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Dr Anna Martynowska wygrała przed sądem. Może wrócić do wykonywania zawodu. Wcześniej została zawieszona przez Naczelną Izbę Lekarską za swoje wypowiedzi na temat COVID-19.

O decyzji sądu poinformował na Twitterze dziennikarz Marcin Rola.

„PILNE! Dr Anna Martynowska prześladowana przez izbę lekarską i lobbystów koncernów farmaceutycznych wygrała w sądzie i przywrócono jej możliwość wykonywania zawodu! A nie mówiłem, że PRAWDA zwycięży! BRAWO Pani doktor! W imieniu swoim i całej redakcji wRealu24 DZIĘKUJĘ PANI!” – napisał.

Za co zawieszono dr Martynowską?

Dr Martynowska została zawieszona w prawach do wykonywania zawodu pod koniec lipca 2020 roku. Krytykowała podejście państwa polskiego do walki z COVID-19, krytykowała straszenie wirusem, wskazywała, że pandemia to kwestia nazewnictwa i mówiła o nieefektywności testów diagnostycznych.

Pompowanie balonika pt. „pandemia” porównała do legendarnej audycji radiowej Orsona Wellsa o inwazji Marsjan na Ziemię. W Stanach Zjednoczonych masa ludzi uwierzyła w prowokację. Doktor poinformowała też o zawiadomieniu prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez ministra Łukasza Szumowskiego w związku z wprowadzaniem szeregu epidemicznych zasad i wprowadzeniu społeczeństwa w błąd.

Pisma z Urzędu Wojewódzkiego wprowadzające regulacje, obostrzenia, nakazy i zakazy nazywała „kabaretem”, a o ratownikach powiedziała: „biedaki w tych kombinezonach trudzili się bez sensu”.

Dolnośląska Naczelna Izba Lekarska uznała, że dr Martynowska stanowi zagrożenie dla pacjentów. Sąd nie podtrzymał tej narracji.

Dr Martynowska: Orwell tego nie przewidział

Orwell nie przewidział tego, co dzieje się dookoła – mówiła w rozmowie z „Najwyższym Czasem!” dr Martynowska.

Są wśród nas lekarze, którzy poszli w narrację covidową bezrefleksyjnie i bez końca. (…) Ale większość to są ludzie trzeźwo myślący. Po cichu mnie popierają. Nie mam do nich pretensji, że nie mówią tego głośno – wyznała dr Martynowska.

Cały wywiad do przeczytania poniżej.

Orwell tego nie przewidział. Zawieszona dr Martynowska SPECJALNIE dla „NCz!”

 

78 KOMENTARZE

 1. Mam pytanie do wiejskiego głupka wielu imion(szczepaki duraki,lewaki itd).Czy”szczepoosoba”,która przyjęła „tylko” dwie dawki,ale nie chce trzeciej,będzie uważana za zaszczepioną czy jak Übermensch,czyli jak np.ja?Co sądzisz o wypowiedzi premiera Izraela,że z 79 osób,które zmarły(na C19) w zeszłym tygodniu 78 nie przyjęły trzeciej dawki?”Male gó…..e państewko na Bliskim Wschodzie” to kompletna porażka.85% hospitalizacji to w”pełni zaszczepieni”.Zgony zaliczają nawet po trzeciej dawce.

  • Antyszczepy załgane uczepiły się Izraela, jak zwykle głupio. Porównajmy:
   Izrael 9 mln ludzi, 6908 zgonów na Covid-19
   Polska 38 mln ludzi, 75 329 zgonów na Covid-19.
   Czyli w Izraelu zmarło w przeliczeniu na liczbę obywateli 2x mniej ludzi niż w Polsce
   Różnice w zaszepieniu pełna dawką Izrael 60,3%, Polska 48,8%
   Izrael więcej %zaszczepionych, mniej %zgonów niż w Polsce

   • Antyszczepstwo oczywiście czepiło się obecnych zgonów w Izraelu, nie pojmując (jak to wredne duractwo), że umierają w dziś w Izraelu tacy ludzie, którzy umarli w Polsce wcześniej. Z tą różnicą, że w Izraelu per saldo w przeliczeniu na liczbę mieszkańców umarło ponad 2x mniej ludzi niż w Polsce.
    Szczepienie jest skuteczne, Izrael to udowodnił.

   • Nikt Ci się szczypać nie broni… jak masz ochotę to nawet co miesiąc.

    Może powinieneś się przenieść do Izraela?

 2. Martynowska zapytana przez dziennikarkę czy Szczęść Boże-Braun jest oszustem w sprawie amantadyny, odparła, że nie jest on fachowcem i mógł dać się nabrać na skuteczność amantadyny.
  Biedne te antyszczepy, nawet ich wzory za głupców antyszczepstwo mają, hehehehehe :-)

  • Gdzieś wcześniej w tym wątku obszerniej o tym napisałem, ale to p. Martynowska nie miała racji. Errare humanum est.

   • Antyszczep twierdzi że Martynowska nie ma racji, jednocześnie tę Martynowską za eksperta i wzór antyszczepów przedstawiając 🤣🤣🤣
    Chyba obraziłem PT Idiotów, kiedy twierdziłem że antyszczepstwo💉🧟 to banda idiotów

 3. BIEDNE TE COVIDIOTY, DAJA SOBĄ PONIEWIERAĆ I ŁYKAJĄ PROPAGANDĘ JAK PELIKAN KUPE. A DILERZY SZPRYCY TO CHYBA WŚCIEKU (_._) DOSTAJA PO TAKIM WYROKU SĄDU. A tak na marginesie- jakim wujem istnieje taki nowotwór jak izba lekarska czy izba adwokacka???!!! Skoro ktoś zrobił studia, napisał pracę magisterska i zdał elegancko egzaminy- to czemu jeszcze ma być zależny od widzimisię jakichś leśnych dziadów, którzy tylko pociotkami-beztalenciami obsadzają miejsca??!!!

 4. Uwaga!!!! moja żona nauczycielka dostała wytyczne od dyrektora że mają organizować spotkania z rodzicami i zachęcać do szczepień i szczepienia będą się odbywać w trakcie lekcji !!

 5. UWAGA !!
  Ministerstwo Edukacji zleciło obowiązkowe propagowanie szczepień przez nauczycieli!!
  W pierwszym tygodniu września mają się odbyć OBOWIĄZKOWE spotkania z rodzicami na których nauczyciel (sic!) ma przekazać że „nie jest to eksperyment medyczny”, w drugim tygodniu maja być zebrane zgody od rodziców a w trzecim ma się odbyć szczepienie dzieci podczas lekcji !!!! Dzieci po szczepieniu mają odczekać 15 min , mordercy ….

Comments are closed.