Koincydencja zbiera śmiertelne żniwo. Dwie osoby zmarły z powodu zanieczyszczonych szczepionek przeciw COVID-19

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Dwie osoby zmarły po otrzymaniu szczepionek Moderna przeciw COVID-19, które były wśród partii później zawieszonych po wykryciu zanieczyszczeń – poinformowało w sobotę japońskie ministerstwo zdrowia.

Dwóch mężczyzn, w wieku 30-kilku lat, zmarło w ciągu kilku dni od otrzymania drugiej dawki szczepionki Moderna, przekazało ministerstwo w komunikacie. Każdy z nich przyjął szprycę z jednej z trzech partii, które zawieszono w czwartek.

Oczywiście przyczyna zgonów jest nadal badana.

Ponad 1,5 miliona dawek szprycy wycofane

Przypomnijmy, iż ministerstwo zdrowia, pracy i opieki społecznej Japonii poinformowało, że z japońskiego rynku wycofano około 1,6 mln dawek szczepionki przeciw koronawirusowi koncernu Moderna z powodu zanieczyszczenia preparatu.

Kilka ośrodków szczepień poinformowało, że ampułki ze szczepionką zawierają obce substancje. Resort zdrowia obiecał, że postara się zminimalizować braki szczepionek na rynku spowodowane wycofaniem Moderny – podaje w środę na swym portalu japoński dziennik finansowy „Nikkei”.

Źródło: jpost.com/PAP

7 KOMENTARZE

  1. Wszystko przepowiedział 26 lat temu Phil Schneider: NWO, likwidacja państw narodowych, broń biologiczna, likwidacja 7/8 ludności, zniewolenie reszty.
    To jest inwazja obcych. Aby to zrozumieć trzeba zapoznać się z https://www.bitchute.com/video/fRZVw7lbc41H/
    Warto posłuchać przemówienia prezydenta USA – Ronalda Reagana w ONZ, historię admirała Byrd (antarktyda), film „They live” – reżyser twierdzi, że jest to film dokumentalny.

  2. Jutro minie 2 tygodnie od śmierci moje ciotki, do szpitala trafiła kilka dni po drugiej dawce, krwotok, rozległa sepsa, niewydolność nerek, 4 operacje, tydzień na OIOMie i do piachu, wcześniej zdrowa niepaląca, niepijąca osoba!

    • Ja też dziwnym trafem słyszę tylko o tych co umierają od szprycy, a ci co od „wirusa”, to ich bliscy i znajomi mówią, że byli ciężko chorzy wcześniej i Kowid został im przypisany, a do tego źle ich zdiagnozowano i de facto źle ich leczono i tym samym zabito.

  3. Skoro ktoś potrafi umrzeć kilka minut po zaszczepieniu nawet, to jaka jest gwarancja, że nie jest to trucizna, która zabije każdego ale każdego w swoim czasie, zależy od jego organizmu? Jakie są długofalowe skutki, skoro nawet zaraz po zaszczepieniu ktoś potrafi się przekręcić??

Comments are closed.