Eric Clapton nagrał protest song przeciw obostrzeniom i przymusowi szczepień [VIDEO]

Fot. ilustr. screen z This Has Gotta Stop
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Legendarny rockman i gitarzysta Eric Clapton przedstawił w piątek 27 sierpnia swój najnowszy utwór „This Has Gotta Stop”. Utrzymany w stylu protest songów o „sprawiedliwości społecznej”, między wierszami protestuje przeciw przymusowi szczepień i obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa.

W refrenie słyszymy, że „To musi się skończyć, wystarczy/ Nie mogę dłużej tego znieść”. Jest o odbieraniu duszy i wyłamywaniu drzwi.

Rysuje też ciemny obraz czekającej nas i nasze dzieci przyszłości.

Ujawnione w utworze poglądy raczej nie dziwią. Clapton ponad miesiąc temu ogłosił, że nie będzie koncertował w miejscach, w których wymagane są paszporty szczepionkowe. Uznał to za „dyskryminowanie publiczności”.

Interesująca i dość jednoznaczna w wymowie jest też towarzysząca utworowi animacja:

Źródło: Rolling Stone

21 KOMENTARZE

 1. NWO morduje niewinnych ludzi przy pomocy skorumpowanych rodzimych polityków. NWO to największe ZŁO w historii ludzkości. POPIS to NWO.

  • W wypowiedzi dla „Classic Rock” gitarzysta Queen Brian May powiedział o Claptonie:
   „Antyszczepionkowcy to szaleńcy. Istnieje wiele dowodów na to, że szczepionki pomagają. Ogólnie są bardzo bezpieczne. Każdy lek może mieć jakieś działania niepożądane, ale mówienie, że szczepionki to spisek mający cię zabić… Przykro mi, ale dla mnie to objaw szaleństwa. (…).

   • Dwóch muzykantów wypowiada się na tematy medyczne. A Basiakowa powiedziała o Siabakowej że to kurwa i złodziejka. Wartość informacji ta sama.

    • Paul McCartney has made his feelings on the COVID-19 vaccine clear in a post to his social media accounts today showing him getting a dose of the vaccine.
     “Be cool. Get vax’d.”

    • Ale to antyszczepy dostają orgazmu słuchając utworku pod antyszczepską publiczkę Erica Claptona, nie rozumiejąc, że to tylko szołbiznes, a nie Wyznanie Antyszczepackiej Wiary 😁

     • „na początku lutego Ozzy Osbourne wprost stwierdził, że zakażenie koronawirusem może być dla niego śmiertelne. Apelował wtedy o przyśpieszanie szczepień.
      „Patrzę na to w ten sposób. Jeśli nie dostanę szczepionki, złapię wirusa. Wtedy jest duża szansa, że już mnie tu nie będzie” – mówił w radiu SiriusXM.

   • Widzę ssynku że już weterynarz zrobił lobotomie, niestety poprawy nie ma, czekam aż szczypawka zadziała, będę mógł w końcu nasrać na Twój grób.

  • To tępol. Nie ogarnie takiego subtelnego głosu. Albo zacznie bzdurzyć, że to „antyszczeparze łgarze” tak mamią ludzi.

  • Pan doktor Hałat w normalny kraju powinni być mistrem zdrowia i PLANDEMIA by się skończyła szybko. Bardzo porządny człowiek i bardzo merytorycznie wypowiedzie. Dla mnie osobiście inetligcja na wysokim poziomie

   • „Hałat twierdził, że nanocząsteczki grafenu mogą być wzbudzane z zewnątrz przez stacje nadawcze telefonii komórkowej 5G i w ten sposób mają one umożliwiać sterowanie naszym zachowaniem. Zdaniem Hałata grafen w szczepionkach znajduje się celowo by, poprzez edycję naszego genomu, stworzyć z ludzi super-żołnierzy, oraz kontrolować ich płodność. ” 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Szczerze, z muzycznego punku widzenia to jest co najmniej banalne co by nie powiedzieć kiepskie. Ale gest się liczy, choć wam wątpliwości czy to akurat jest anty czy może pro frekwencyjny „song”? I zupełną przypadką właśnie się dowiedziałem że szanowny pan Clapton właśnie jest w trasie koncertowej.

 3. nie wazne czy to dobry utwór, czy merytoryczny, kasa od YT leci na konto
  a jak by co można zawsze wytłumaczyć, że to przecie czemu innemu

Comments are closed.