Napór migrantów na Europę trwa. Włoski ośrodek przepełniony do granic możliwości

Flaga Włoch - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

550 migrantów przypłynęło w sobotę kutrem rybackim na włoską wyspę Lampedusa – podała agencja Ansa. Trafią oni do tamtejszego ośrodka recepcyjnego, który już jest przepełniony do granic możliwości.

Kuter pełen ludzi został dostrzeżony, a następnie eskortowany na wyspę przez łódź patrolową włoskiej Gwardii Finansowej.

Jak poinformowała agencja, kilka razy policzono wszystkich ludzi, by upewnić się co do ich dokładnej liczby. To jeden z rekordów w ostatnich latach.

Wśród przybyłych są migranci z Egiptu, Maroka i krajów Afryki subsaharyjskiej.

Wszyscy zostaną umieszczeni w ośrodku pobytu dla migrantów, gdzie już znajduje się 695 osób, podczas gdy miejsc jest 250. Tym samym w sumie w ośrodku będzie przebywać 1245 osób.

Od początku roku do Włoch przybyło drogą morską ponad 30 tysięcy migrantów.

Źródło: PAP

5 KOMENTARZE

  1. Czy nikt nie pomyślał, że przyjmują bo chcą przyjmować?? Każde państwo ma obowiązek chronić swoje granice przed nielegalną migracją. Po to straż graniczna jest wyposażona w broń. To rzekome zmartwienie rządzących i apele o pomoc sąsiednich krajów to teatr pod publiczkę. Chodzi o zlikwidowanie państw narodowych i wymieszanie nacji. I sprzedajne rządy czynią to zgodnie z programem NWO i rodzin żydowskich Ro*, którzy są w cieniu tej komunistycznej rewolucji światowej i stamtąd dyrygują tą mafią.

Comments are closed.