Prezydent Brazylii zachęca do kupowania broni. „Uzbrojeni ludzie nigdy nie zostaną zniewoleni”

Jair Bolsonaro. Foto: PAP/EPA
Jair Bolsonaro. Foto: PAP/EPA
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Uzbrojeni ludzie nigdy nie zostaną zniewoleni – powiedział prezydent Brazylii Jair Bolsonaro tłumowi swych zwolenników w stolicy kraju Brasilii. Jak dodał „każdy musi kupić karabin”.

Każdy musi kupić karabin, do cholery! Uzbrojeni ludzie nigdy nie zostaną zniewoleni – powiedział Bolsonaro. Prezydent Brazylii dodał, że wie, iż to dużo kosztuje.

Jednocześnie zaapelował do przeciwników broni. Bolsonaro podkreślił, że „jak nie chcesz to nie kupuj karabinu, ale nie przychodź przeszkadzać temu, kto chce go kupić”.

Brazylia się zbroi

Podczas swej kampanii wyborczej Jair Bolsonaro zapowiadał łagodzenie brazylijskiego prawa dotyczącego broni, aby obywatele mogli chronić się przed szerzącą się w kraju przestępczością i przemocą. Obietnicy dotrzymał.

W 2019 roku Bolsonaro zatwierdził dekret ułatwiający sprzedaż broni, podnosząc do sześciu liczbę sztuk broni, którą mogą posiadać cywile. Do 60 zwiększył się natomiast limit sztuk broni, które mogą posiadać strzelcy i myśliwi.

Chociaż Kongres zmodyfikował do tej pory niektóre przepisy, brazylijski Prezydent podpisał do tej pory 11 ustaw i osiem dekretów, które jeszcze bardziej rozszerzają rynek sprzedaży broni. Szacuje się, że od czasu wprowadzenia tych przepisów, co trzy minuty sprzedawana jest broń.

Według oficjalnych danych liczba sztuk broni palnej w rękach prywatnych wzrosła z około 700 tysięcy w 2018 roku do ponad 1,2 miliona  obecnie.

17 KOMENTARZE

 1. Jakże muszą nienawidzić prezydenta Brazylii antyszczepy! Skoro boją się mitycznych odległych skutków szczepienia, to jeszcze bardziej muszą się bać nie mitycznych skutków strzelanin.
  No chyba że antyszczepy są chore psychicznie, wtedy każda niekonsekwencja i nielogiczność w ich paranoicznych łbach może zaistnieć

  • Żeby wściekłe macice i wściekłe antyszczepy łudzi nie wystrzelały. Nie mając broni mogą tylko grozić śmiercią bezsilnie w internecie, jak dr Karaudzie i innym Normalnym

 2. Wszystko przepowiedział 26 lat temu Phil Schneider: NWO, likwidacja państw narodowych, broń biologiczna, likwidacja 7/8 ludności, zniewolenie reszty.
  To jest inwazja obcych. Aby to zrozumieć trzeba zapoznać się z https://www.bitchute.com/video/fRZVw7lbc41H/
  Warto posłuchać przemówienia prezydenta USA – Ronalda Reagana w ONZ, historię admirała Byrd (antarktyda), film „They live”

 3. Wg. danych wiki z 2019 Brazylia miala 210mln ludnosci. Powiedzmy, ze 1/3 to dorosli w sile wieku – 70mln. Powiedzmy, ze realnie/seksistowsko zaloze, ze tylko polowa z nich, glownie mezczyzni, sa bronia zainteresowani. To 15mln. A obecnie bron posiada 1.2mln. Pomimo duzej przestepczosci. Hmm, chyba faktycznie to kwestia braku pieniedzy.

 4. Pierwszy raz jak mnie prezes zaszczepił trochę mnie piekło, ale obiecał że na drugą dawkę weźmie wazeline o ile kot się zgodzi.

Comments are closed.