Prawdziwa pandemia, o której nikt nie mówi. Dziesiątkuje ludzkość – nawet w tym momencie

Karetka pogotowia ratunkowego.
Karetka pogotowia ratunkowego. (Fot. PAP)
Naukowcy alarmują, że od kilku dekad trwa pandemia, o której się nie mówi, a która postępuje i dziesiątkuje ludzkość. Jeśli chodzi o rozmiary i śmiertelne żniwo, które już zebrała – jest dużo groźniejsza niż tzw. „pandemia” koronawirusa.

Chodzi o nadciśnienie, czyli jedną z głównych przyczyn udarów mózgu, wszelkich chorób układu krążenia, a nawet problemów z nerkami. Naukowcy z londyńskiego Imperial College we współpracy z NCD Risk Factor Collaboration i Światową Organizacją Zdrowia.

Badano przypadki z całego świata z ostatnich 30 lat. Przebadano kartoteki pacjentów z 184 państw. Pod lupę wzięto ok. tysiąc kartotek z każdego kraju.

Wyniki napawają grozą, bo t cicha pandemia, o której nikt nie mówi i której nie zatrzyma żaden lockdown (a wręcz może tylko pogorszyć sprawę) – postępuje.

Przez ostatnie 30 lat liczba osób w wieku 30-79, które chorują na nadciśnienie wzrosła dwukrotnie. W 1990 roku 331 milionów kobiet cierpiało na na nadciśnienie, obecnie – 626 milionów. U mężczyzn wzrost jest jeszcze wyraźniejszy – z 317 do 652 milionów.

Za wzrostem nie stoi przyrost naturalny, bo liczna ludzi na świecie wzrosła od tego czasu o 30 proc., a nie dwukrotnie.

Choć nadciśnienie łatwo jest zdiagnozować, to w opinie naukowców ponad połowa chorych (53 proc. kobiet i 62 proc.mężczyzn) została zdiagnozowana zbyt późno.

Tymczasem rządy państw walczą z „pandemią” Covid-19 – wprowadzając obostrzenia, które wcale nie pomagają w walce z powszechnym w społeczeństwie nadciśnieniem.

Źródło: The Lancet

26 KOMENTARZE

  • Ponieważ antyszczepstwo notorycznie, manipulacyjnie puszcza fejk niusa że Izrael jest liderem zaszczepienia, prawdziłem. Liczby to % społeczeństwa w pełni zaszczepionego
   Izrael 62
   Bahrajn 66,2
   Kanada 67,3
   San Marino 67,7
   Irlandia 68,4
   Hiszpania 69,2
   Wyspy Owcze 70
   Belgia 70,5
   Dania 71,8
   Urugwaj 72,1
   Portugalia 72,8
   Jersey 73,4
   Islandia 73,8
   Katar 74
   ZEA 75,9
   Singapur 77,6

   • Najbardziej wyszczepieni są Singapurczycy, bo u nich od lat władza ma zawsze rację, pod każdym względem. To prawdziwie policyjne państwo. Na szczęście są przy tym ekologiczni, za tą eko poprawność ich lubię, szkoda, że wymrą od szprycy!

    • Artykulik z NCzas! 17 lipca 2019 13:12
     „Janusz Korwin-Mikke prezes partii KORWiN
     Najlepszy system ochrony zdrowia ma Singapur”
     Buaaachachacha :-) :-)

     • Super rozrywką jest wynajdywanie archiwalnych wypowiedzi obecnych antyszczepów. A to dziś grzmi przeciwko segregacji sanitarnej… niedawno segregacji sanitarnej się agresywnie domagając,
      a to niedawno twierdzi, że system opieki zdrowotnej Singapur ma najlepszy na świecie, a potem musi gębę rozdziawiać że ten Singapur jest najbardziej wyszczepiony na świecie, jaja nie do wytrzymania :-)

   • A ilu w tych krajach trafiło do szpitala i zmarło po zaszczepieniu i ponownym zarażeniu się? Są dane nt temat ale przecież ty jesteś opłacanym trollem i piszesz to co twoi panowie ci każą pisać. Wszyscy porządni ludzi brzydzą się takimi sługusami ja ty kolego polskojęzyczny.

   • No i czego to ma dowodzić, miernoto statystyczna ?! Wiesz czemu poświęcony jest ten artykuł ? Gwarantuję, że po tej akcji wyszczepiania, nastąpi 1000% obserwowany wzrost nadciśnienia u pacjentów, a raka będzie się diagnozować u każdego ! Zobaczycie za 10 lat, choć już nie wszyscy.

    • Zapomniałem dodać, że u niezaszczepionych nastąpi 10000% wzrost przypadków manii prześladowczej z paranoją, a schizofrenię będzie się diagnozować u każdego niezaszczepionego. Zobaczycie za 5 lat, choć już nie wszyscy.

 1. Widzę że lewacko socjalistyczny NCzas! po socjalistycznemu chce by państwa ingerowały w leczenie wolnych ludzi.
  Pamiętajcie lewaki, nadciśnienie nie jest chorobą zakaźną, to prywatna sprawa chorego, nie wasza.
  Co innego choroby zakaźne w tym Covid-19, tu państwo powinno ingerować by antyszczep socjopata nie zarażał innych

  • Szpryca od fajzery ani nie chroni przed zarażeniem ani nie zapoiega przenoszeniu kowidowego bakcyla.
   To ja już wolę z glukozy, odczuwam po niej błogostan ze wrzutu endorfiny i serotoniny

  • Ale to czy masz HIV, WZW A B C, syfilis, gruźlicę, gronkowca złocistego, brodawczaka, koklusz to moja sprawa. Bo możesz mi zagrażać. Masz?

   • Na WZW typu B, gruźlicę i koklusz jestem zaszczepiony.
    A syfilisem, HIV i brodawczakiem się od antyszczepa nie zarażę, bo homoseksualne igraszki antyszczepom zostawiam, ja nie reflektuję

 2. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), które forsuje „Wielki Reset”, ma problemy z identyfikacją nas poprzez rozpoznawanie twarzy z powodu masek Covid, więc teraz opowiada się za tym, aby ludzie byli identyfikowani na podstawie ich unikalnych uderzeń serca. Technologia opracowana przez NASA i Pentagon wystrzeliwuje lasery na ciała ludzi, aby wykryć ich unikalne sygnatury serca, które mogą być dopasowane do medycznej bazy danych, aby ujawnić ich tożsamość…

  • Technologia ta może być również wykorzystywana do identyfikacji kupujących wchodzących do sklepów. Klaus Schwab, założyciel WEF, pisał o zmuszaniu ludzi do poddawania się skanowaniu mózgu przed podróżą, egzekwowaniu prawa poprzez pobieranie wspomnień bezpośrednio z ludzkich mózgów, mikrochipach pod skórą do odczytywania myśli i wpływania na zachowanie.

   • Rada Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych jest najwyższym organem decyzyjnym w zakresie polityki zagranicznej w USA. 10 grudnia 1974 r. zakończyła ona prace nad ściśle tajnym dokumentem zatytułowanym National Security Study Memorandum lub NSSM-200, zwanym również Raportem Kissingera, ponieważ Henry Kissinger był w czasie jego powstawania sekretarzem stanu.

    • Henry Kissinger był członkiem-założycielem elitarnej Komisji Trójstronnej, która zapoczątkowała dzisiejsze dążenie do technokracji, aka Zrównoważony Rozwój ONZ. Kissinger wprowadził również do ONZ kontrolę populacji. Niesławny „Raport Kissingera” z 1974 r. położył podwaliny pod tę ideę. Jest to obowiązkowy artykuł dla każdego, kto zastanawia się nad aspektem kontroli populacji w histerii COVID-19. Jego współczesna geneza liczy sobie prawie 50 lat. Kissinger wciąż żyje w wieku 97 lat.

 3. Nad czym tu deliberować???!!! Pandemia mniemana przynosi większe zyski niż prawdziwa. Na dodatek można pod pozorem kryzysu pandemicznego zrobic nie jeden przewał i ukryć to, co już wcześniej zajumano….

 4. Zdaje się, że w tak zwanym międzyczasie zmieniono normę granicznego ciśnienia normalnego ze 140/90 na 130/80. W ten oto prosty sposób zwiększono liczbę „chorych na nadciśnienie” o jakieś kilkaset milionów.

 5. W Kanadzie lekarz po zbadaniu cisnienia zaraz, natychmiast przepisuje teblety na zycie. Nie robi testu z monitorem na 2 tygodnie w roznych sytuacjach ( chyba ze pacjent sie sam wypiekli o to). Ja zawsze mam podwyzszone u lekarza, w domu ksiazkowe. Tablety zapisane, ale nie biore.

  • Teraz sie wzielam na sposob i 2 dni przed wizyta biore po pol tabletki. To zwala cisnienie i na wizycie jest jak trzeba. Kiedy mam wolne jest supr, ale moja nerwowa praca powoduje podwyzszone cisnienie w ciagu dnia. To jeszcze nie powod do zarcia tabletek arsciami.

Comments are closed.