Kalifornia narzuca ideologię gender sklepom z zabawkami

Zabawki pluszowe Foto: Pixabay
Zabawki pluszowe/Obrazek ilustracyjny/Foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Sklepy z zabawkami mają zrezygnować z osobnych stoisk dla chłopców i dziewczynek. Senat Kalifornii właśnie uchwalił ustawę, która narzuca sklepom z zabawkami ekspozycje „genderowe”, bez podziału na płcie.

To już nie są uniwersyteckie zabawy w teorię gender, ale legislacyjny atak na dzieci, którym za wszelką cenę próbuje się utrudniać naturalną identyfikację płciową w okresie dojrzewania. Socjalistyczna Kalifornia jest przykładem tego, co nas czeka, bo ostatnio to Stany Zjednoczone są „eksporterem postępu”.

Szefowie supermarketów będą zobowiązani do instalowania w swoich sklepach „bezpłciowych” stoisk z zabawkami. Ustawę przeprowadził Demokrata Evan Low. W wydanym komunikacie napisał, że „musimy przestać stygmatyzować dzieci”. Efektem takich praktyk są jednak późniejsze zabawy w „zmienianie” płci nastolatków i ich nieszczęścia. Ostatnio kilka krajów europejskich, dostrzegając problem, zaczęło się z tego wycofywać.

Low jest z pochodzenia Chińczykiem, zadeklarowanym homoseksualistą i członkiem Kalifornijskiego Klubu Legislacyjnego LGBT. Jego pomysły można oceniać w kontekście troski o to, by ta społeczność zyskiwała nowych… adeptów.

W Kalifornii uznano, że osobne wystawianie samochodzików i plastikowych pistoletów, a osobne lalek i kuchenek, nie uchodzi i jest „dyskryminujące”. Zresztą zawsze można zrobić kolejny krok nad przepaścią postępu i zakazać zarówno zabawek imitujących broń, jak i „antywychowawczych” kuchenek. Plony zostaną zebrane w następnych pokoleniach.

Ustawa uchwalona przez Senat nakazuje na razie „mieszać” zabawki i nie rozdzielać ich na półkach według kryterium płci dzieci. Obowiązek dotyczy dużych sklepów, zatrudniających ponad 500 pracowników. Brak „genderowych” półek oznacza grzywnę.

Źródło: Le Figaro

3 KOMENTARZE

  • Antyszczepy nie chcą segregacji
   Tęczowi też nie chcą segregacji.
   A że jedni sanitarnej a drudzy płciowej, to tylko szczegóły, zasada ta sama, lewactwo różni się tylko szczegółami 🤪
   No i cechą lewactwa jest wybiórczość. Tęczowi chcą segregacji płciowej w sporcie, a legendarny segregator sanitarny Janusz Mikke chce segregacji sanitarnej dla HIVowców.

 1. Kalifornia to upadający stan upadającego USraela więc strata nie wielka
  mogło by w USraelu dojść do wojny ale lewusy Antify, BLM, LGBTQ to w większości pijacy, narkomani, pedofile … mogą robić zamieszki

Comments are closed.