Uzupełnienie szczepionki? Pfizer ogłasza, że jest bliski wynalezienia tabletek na COVID-19

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Pfizer - zdj. ilustracyjne. (Fot. Pixabay)
Leku na COVID-19 oficjalnie jeszcze nie wynaleziono, ale Pfizer ogłosił, że jest bliski wprowadzenia na rynek leku, który miałby być przyjmowany i działać w pakiecie ze szczepionką. Być może tabletki trafią do pacjentów jeszcze w 2021 roku.

Dyrektor koncernu Pfizer Albert Bourla ogłosił, że firma jest bliska wynalezienia tabletek na COVID-19.

Doustny środek miałyby przyjmować niehospitalizowane osoby dorosłe, które zaliczają się do tzw. grupy „niskiego ryzyka”.

Tabletka miałaby być przyjmowana dwa razy dziennie. Bourla ogłosił, że rozpoczęła się druga faza badań tabletek (z trzech).

„Sukces w walce z COVID-19 prawdopodobnie będzie wymagał zarówno szczepionek, jak i leczenia” – ogłosił Bourla.

W drugiej fazie badania udział ma wziąć 1140 ochotników, którym podawane będą albo produkowane przez Pfizer tabletki, albo placebo co 12 godzin przez pięć dni.

17 KOMENTARZE

  1. Pracują dopiero nad lekiem ale już wiedzą jak dawkować. Oni wiedzą, że większość ludzi to debile więc spokojnie sprzedają takie farmazony.

  2. Podejrzewam, że żydzi jak zwykle przegną pałę z tą chciwością. Taka patologiczna chciwość to ciekawe zagadnienie.

  3. Fauci rozpoczął całe to szaleństwo dziesiątki lat temu Według Martina, to szaleństwo zaczęło się w 1999 roku. Wtedy to dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) Anthony Fauci wpadł na pomysł stworzenia zakaźnej formy koronawirusa z defektem replikacji. Fauci zapłacił naukowcom z Uniwersytetu Karoliny Północnej w Chapel Hill za wynalezienie patogenu, który nie istniał, powiedział Martin…

    • Fauci zasadniczo poprosił badaczy o stworzenie broni biologicznej. „Nie można wyprodukować broni biologicznej i nie powiedzieć, że próbuje się zabijać ludzi. Do tego właśnie służy broń biologiczna” – powiedział Martin.

  4. Czerwony Krzyż ostrzega wszystkich Amerykanów, że ludzie szczepieni Covid’em NIE są proszeni do oddawania osocza… czy to oznacza, że ich krew i organy są również skażone białkami kolca? Innymi słowy, szczepionki Covid-19, jak przyznał sam Czerwony Krzyż, wymazują wszelkie naturalne przeciwciała, które organizm każdej osoby wytworzył do walki z Covid-19 lub jego wariantami, więc ci ludzie nie mogą pomóc innym walczącym i/lub umierającym na C-19 grypę.

  5. ..ale ale, w moim mieście jedyną apteką gdzie szczepią jest GEMINI.

    Szalom szczepany, szalom.

Comments are closed.