Sprostowanie. Dr Martynowska nie wygrała przed sądem? Tak twierdzi Dolnośląska Izba Lekarska

Doktor Anna Martynowska.
Doktor Anna Martynowska. (Zdj. screen/YT/Media Narodowe)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

W odpowiedzi na nasz tekst z 25 sierpnia, o tym że dr Anna Martynowska została przywrócona do zawodu, otrzymaliśmy następujące sprostowanie z Okręgowego Sądu Lekarskiego przy Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej.

Posiedzenie OSL DIL w dn. 24 sierpnia 2021 r. dotyczyło wyłącznie instytucji stosowania tymczasowego zawieszenia prawa wykonywania zawodu lekarza wobec lek. Anny Prześlicy-Martynowskiej.

Decyzja OSL DIL uprawnia ww. lekarza do powrotu do wykonywania zawodu, jednakże podkreślenia wymaga, że postępowanie dotyczące popełnienia zarzucanego obwinionemu lekarzowi czynu nadal pozostaje w toku i nie zapadło orzeczenie uniewinniające ww. lekarza.

Przewodniczący OSL DIL dr n.med. Jan Spodzieja

19 KOMENTARZE

 1. Nomen omen DIL ma szansę na karierę taką, jaką po wojnie zrobiło SS.

  Norymberga 2.0 beta uzna ją za organizację zbrodniczą a wszyscy jej członkowie otrzymają wyroki śmierci en masse.

 2. Pani Prześlica – Martynowska to ta, która sprowadziła posła Barauna do poziomu z panabraunowymi opowieściami o amantadynie?

   • Dajcie mu spokój.Najpierw matka chciała go wyskrobać ale zapomniała.Poród był kleszczowy wièc główka mocno się sppaszczyła.Jako niedorozwoja ojciec alkoholik walił go włeb czym popadło coprawda tylko wtedy gdy miał zły humor a dobrego nie miał nigdy.Jego matka piła biła głodziła i puszczała się.Co mu pozostało żeby poczuć się lepiej?

  • Ona nigdy nie leczyła grypy amantadyną w przeciwieństwie do Bodnara i mało wie o tym leku. Nic dziwnego, bo teraz najwięcej wie się o lekach, które stręczą tzw. Repy. Amantadyna nigdy do nich nie należała.

   • Przecież amantadyna od dawien dawna była stosowana w cięższym przebiegu grypy typu A,więc jak lekarz może mało wiedzieć o tym leku?

   • Do tego od dawna amantadyna nie jest zalecana w leczeniu grypy jako nieskuteczna – taki jest urzędowy jej status i taką wiedzę miała dr Martynowska. Ale dr Bodnar się temu dziwi i także od dawna skutecznie leczy grypę amantadyną, stąd spróbował leczyć covid – też skutecznie. Przypominam, że prawo na to pozwala dr Bodnarowi.

    Osobiście wietrzę w tym knucie bigfarmy.

 3. To znaczy, że zorganizowana grupa przestępcza pod nazwą Izba Lekarska wciąż prowadzi dywersję w leczeniu chorych walcząc z lekarzami, którzy zamierzają wciąż leczyć ludzi wbrew zaplanowanej eksterminacji chorych pod pretekstem walki z judeo-amerykańską plandemią z Wuhan.

 4. Okręgowy Sąd Lekarski przy Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej efektywnie stwierdził, że nie było podstaw do zawieszenia lekarza w czynnościach. Jednakże mówi też, że tak naprawdę to niczego to nie oznacza? A może chodzi o pokazanie lekarzom, że ciągle miecz Damoklesa wisi nad ich głowami?

Comments are closed.