11 września 2001 – 11 września 2021. Po 20 latach wojny z terroryzmem Zachód przegrał

WTC w Nowym Jorku Fot. Wikipedia
WTC w Nowym Jorku Fot. Wikipedia

Na całym świecie jest obchodzona tragiczna rocznica islamskiego ataku terrorystycznego na USA z wykorzystaniem pasażerskich samolotów. Runęły wieże World Trade Center, które stały się symbolem poważnej zmiany cywilizacyjnej świata.

To właśnie po tym dniu USA i kraje Zachodu wydały trwającą 20 lat wojnę islamskiemu terroryzmowi. W Pakistanie zabito po latach Bin Ladena, oskarżanego o reżyserię ataku.

Terroryści trafiali do Guantanamo i… Starych Kiejkut.

Podjęto interwencję w Afganistanie, który uznano za schronisko terroryzmu. W sumie jednak Zachód tą wojnę przegrał i nie chodzi tu tylko o fatalną rejteradę z Kabulu, cichą likwidację więzienia w bazie amerykańskiej na Kubie, czy daremność ofiary wielu żołnierzy, którzy polegli w przegranej sprawie.

To po 13 września 2001 roku wygenerowano powstanie Państwa Islamskiego, które jak ośmiornica oplotło mackami kilka kontynentów. Kraje Zachodu musiały się przyzwyczaić do życia z terrorystycznym zagrożeniem.

Zadomowili się na stałe w kilku krajach Afryki, na Bliskim Wschodzie, zagrażają krajom Europy, przegonili z Afganistanu mocarstwo.

Dlatego, wyjątkowo smutno brzmiał wygłoszony z okazji rocznicy zamachów apel prezydenta USA Joe Bidena.

„Jedność jest naszą największą siłą” – mówił Biden nawiązując do zachowań Ameryki, ale do tych, które miały miejsce 20 lat temu. Wtedy rzeczywiście Amerykanie się zjednoczyli, a z nimi niemal cały cywilizowany świat.

20 lat po atakach Ameryka jest rozdarta wewnętrznie jak nigdy wcześniej, a zaufanie zagranicy do tego kraju oscyluje wokół wyjątkowo niskich poziomów. Uroczystości rocznicowe mają w tym roku po prostu posmak drugiej klęski…

20 KOMENTARZE

   • Dokładnie a do tego zyd był właścicielem tych w budynków i dziwnym trafem ubezpieczyli je 4 miesiące przed żeby na tym siano zarobić a do tego o godzinie 6 rano ulice były zamknięte tak że to nie był żaden atak tylko robota CIA FBI. Te budynki nie zawalą się same przez pożar a do tego w Pentagon miał wlecieć samolot a ślad wygląda jak po pocisku i nie znaleziono żadnych części do samolotu. Bajka dla plebsu

  • Proponuję zapoznac sie z zasadami fizyki wtedy takie rzeczy nie będa dziwić. Ja rozumiem, że oficjalna wersja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ale takie bzdurne teorie, które zaprzeczaja matematyce rzucają odium foliarstwa na realne teorie spiskowe.

 1. „… islamskiego ataku terrorystycznego na USA z wykorzystaniem pasażerskich samolotów. Runęły wieże World Trade Center” – hehehe. Wieże wyburzono wręcz wzorcowo, metodą strzałową (wybuchową), kaskadowo, a położone zostały w zaprojektowanym kierunku, tj. pionowo w dół, w granicach obrysu zewnętrznego budynków, celem maksymalnej ochrony sąsiedniej zabudowy.

 2. Wirze World Trade Center runęły po wysadzeniu a nie od samolotów. Te zamachy to była prowokacja i na tym się nie skończyło i nie skończy
  mieszali w Syrii, Białorusi …

 3. Wszystkie 3 budynki WTC zostały wyburzone za pomocą ładunków nuklearnych.
  Cały grunt na obszarze WTC1/2 tygodniami był tak gorący, że odgruzowującym topiły się podeszwy butów i musieli nosić metalowe nakładki na zelówki. Mówię tu o setkach stopni Celsjusza. Strażacy, pierwsi na miejscu, dostali najwyższe dawki i do dziś chorują wskutek skażenia popromiennego.

 4. Larry, który miał umowę najmu WTC, ubezpieczył budynki kilka tygodni wcześniej na astronomiczną sumę. Wszystko w oficjalnej wersji jest ściemą – od rozmów telefonicznych z pokładu samolotu, otwór w Pentagonie, do relacji BBC, że WTC7 runął, a on jeszcze stał. Żaden pilot nie trafi w budynek przy prędk. 500 węzłów – bez pomocy radionawigacyjnych (które były zainstalowane w WTC7). Wypalone samochody w odległości kilometra i proste wyliczenie energii potrzebnej do sproszkowania stali i betonu.

  • Cud! Cud! Beatyfikować bin Ladena i jego ekipę.

   Rozmawiałem z wieloma ludźmi z Afganistanu i Pakistanu – znali realia al Quaidy i ich możliwości zrealizowania takiego planu. Nikt tam w to nie wierzy.

   Tak jak obecnie Covid-19 i szczepionka, która ma rozwiązać problem. Ci sami ludzie przeprowadzili jedno i drugie, tyle tylko, że teraz hoax jest globalny. Apetyt rośnie w miarę jedzenia – udało się 20 lat temu to i uda się teraz.

   • Dziwnym trafem kilkaset osób z amerykańskiego świecznika odwołało rezerwacje na te samoloty. Po ok. 100 osób na samolot. To się jeszcze żadnym liniom nie zdarzyło.

 5. co to za żałosne banialuki? zachód zdetonował wieże i zachód stworzył ISIS – zachód pod pozorem zwalczania stworzonego przez siebie terroryzmu islamskiego zrealizował założone cele i dalej realizuje… – za dużo rozmów z Gargamelitą i tym podobnymi analitykami?

 6. Nie wiem czy jeszcze ktoś w tą ściemę wierzy?. Zapewnie są tacy co w to wierzą ,tak jak w śmiertelny covid, szpryce które są panaceum na całe covidowe zło. Bywa tutaj taki jeden zaszprycowany ,który łyka wszystko jak pelikan. Właśnie rządzącym psychopatom takich ciemniaków potrzeba, którzy w każde kłamstwo uwierzą. Nie zdają sobie sprawy że są już niewolnikami systemu, który to wymyślił .Na swoje potrzeby, olbrzymie finansowe potrzeby. Mimo wszystko jest mi żal tych idiotów.

 7. Czy USA to państwo kolonialne? Czy Australia to państwo kolonialne?

  Czy oni tam nie powinni żyć na klęczkach?

  Aha, no przecież już żyją na klęczkach… tylko wobec kogo? Murzynmanie oglądają piłkę nożną?

  Co to ma do 911? A niby kto to wymyślił, czarni?

Comments are closed.