PORAŻKA COVIDIAN. Nie wolno zmuszać do noszenia namordnika

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata NCZ! z prezentem

Sąd apelacyjny na Florydzie wydał orzeczenie korzystne dla gubernatora Rona DeSantisa. Oznacza to, że nie można nakładać na nikogo obowiązku noszenia masek w publicznych szkołach stanowych.

Piątkowa decyzja sądu uchyla poprzednie orzeczenie sądu okręgowego na Florydzie, który orzekł, że władze stanowe nie mają upoważnienia do blokowania obowiązku zasłaniania twarzy.

Nie ma niespodzianki. Sąd przywrócił prawo rodziców o podejmowania najlepszych decyzji dla swoich dzieci – powiedział DeSantis po ogłoszeniu wyroku.

Floryda to jeden z kilku stanów USA, w których republikańscy gubernatorzy walczą o uniemożliwienie lokalnym rządom i władzom szkolnym wprowadzenie obowiązku noszenia masek.

Gubernatorzy uzasadniają swoje działania tym, że nakaz zakładania namordników narusza wolność osobistą. Zwolennicy wprowadzenia obowiązku ich noszenia przekonują, że zakrywanie ust i nosów „maseczkami” ogranicza rozprzestrzeniania się „pandemii” COVID-19.

DeSantis, rozporządzenie zabraniające wprowadzenia obowiązku noszenia masek przez uczniów w szkołach, wydał w lipcu. Uznał, że to rodzice powinni decydować co i kiedy mają nosić ich dzieci.

Źródło: rp.pl

17 KOMENTARZE

  1. Sekta od pandemii to ssyny. To nie są osobniki, które chcą naszego dobra. Dlatego zmuszają do noszenia maseczek, bo bardzo osłabia to układ odpornośiowy. Mamy łatwiej się zakażać i łapać wszelakie choroby. A wtedyt oni z każdej choroby zrobią covid-a. Szpryce mają się sprzedawać, a ludzie mają umierać. Dwie pieczenie… Pamiętajmy kto im służy w Polsce. P{amiętajmy nazwiska.

  2. Na Florydzie jest grzywna za zaśnięcie u fryzjera z głową w kloszu suszarki, za postój słonia ma ulicy płaci się jak za parkowanie samochodu, a w 2002 roku władze miasteczka Inglis na Florydzie wydały dekret nakazujący szatanowi i innym siłom nieczystym niezwłoczne zaprzestanie aktywności 🤣

    • Dane VAERS opublikowane w piątek przez CDC wykazały łącznie 675 593 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych ze wszystkich grup wiekowych po szczepionkach COVID, w tym 14 506 zgonów i 88 171 poważnych obrażeń w okresie od 14 grudnia 2020 r. do 3 września 2021 r.

        • Najubozsi nie wiedza jak to zglaszac, wiekszosc wstrzyknietych stoi murem za plandemia i „szczepionkami” (mamy w rodzinie kobiete 60+ – dba o diete, ruch, zero alko/papierosow, a po wstrzyknieciu sa niespodziewane zawroty glowy grozace upadkiem, wyrywanie zebow bo zapalenie okostnej, jakies krawienia i „to nie wina szczepionki, lekarze sie szczepia”). A jak ktos zglosi NOP, to lekarze to zbywaja, zeby nie trafic na dywanik, za „negowanie pandemii i skutecznosci szczepionki.

  3. Każdy średnio ogarnięty człowiek wie, że zmuszanie do noszenia brudnej szmaty na gębie jest elementem tresury, a nawet tortury stosowanej przez zboczeńców sado-maso celem podporządkowania niewolnika wobec władzy występującej w charakterze domina, którą wkrótce obejmą struktury centralnego zarządzania pozapaństwowego w Nowym Zielonym Ładzie.

Comments are closed.