Protest w Poznaniu. „Stop segregacji sanitarnej!” [VIDEO]

Marsz przeciwko segregacji sanitarnej w Poznaniu. Foto: tter/Marcin Rola
Marsz przeciwko segregacji sanitarnej w Poznaniu. Foto: tter/Marcin Rola

Według Policji około 1 tys. osób bierze udział w Ogólnopolskim Marszu Wolności organizowanym w sobotę w Poznaniu przez środowiska przeciwne segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień przeciwko COVID-19.

Organizatorzy wydarzenia sprzeciwiają się m.in. projektowi zmiany ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nr 1449.

„Nie godzimy się również na zapowiadane przez ministra zdrowia segregowanie ludzi podczas wydarzeń, w życiu społecznym oraz w szkołach” – wskazywali.

Jedna z organizatorek marszu Justyna Socha, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” powiedziała mediom w sobotę, że „są tu wszyscy ludzie, którzy nie godzą się na łamanie podstawnych praw pacjenta, obywatela, praw człowieka”.

„My widzimy największe zagrożenie w tym, że państwo, władza, chce podejmować decyzję na temat naszego zdrowia, na temat naszych ciał – przymuszając nas do przyjęcia do eksperymentalnego preparatu, za którego skutki nikt nie bierze odpowiedzialności” – dodała.

Socha zapowiedziała także, że w przyszłym tygodniu protesty planowane są w Warszawie. Jak wskazała, „15, 16 i 17 września, kiedy ma być procedowany projekt 1449, chcemy zorganizować całodobowy, kilkudniowy protest pod Sejmem”.

Według szacunków policji, w sobotnim marszu w Poznaniu bierze udział ok. 1 tys. osób.

Źródło: PAP

37 KOMENTARZE

 1. Jest amantadyną i inne leki przeciw namnażaniu się wirusów.ludzi specjalnie się nie leczy.obserwujcie się w domu i nałóżcie sobie na palec pulsykometr i patrzcie kiedy płuca wam siądą.kazda nieleczona choroba może doprowadzić do śmierci.to jest skandal.

  • dodatkowo nałóżcie kondona na człona,i obserwójcie się wzajemnie,durne antyszczepy,

 2. 19-08-2021 09:01
  W Singapurze skazano Brytyjczyka na sześć tygodni więzienia. Przyczyną kary był brak maseczki.
  Benjamin Glynn, 40-latek z Wielkiej Brytanii, usłyszał cztery zarzuty za nienoszenie maseczki w pociągu.
  To nie pierwszy taki przypadek w Singapurze
  Singapur jest powszechnie znany z egzekwowania surowych przepisów. W regionie już wielokrotnie nakładano kary grzywny oraz pozbawienia wolności na osoby, które dopuszczały się łamania restrykcji covidowych.

  • Przypomnienie: prawicowy konserwatywno liberalny Singapur to też światowy lider zaszczepienia. Tam się z anarcholewakami antyszczepami nie bawią się w ciuciubabkę, tylko przed sąd socjopatę i do pierdla.
   Efekt zero zgonów na Covid-19.
   Brawo Singapur, wzór prawicowców!

   • Ależ Ty jesteś cienki…
    Był Singapur (mądre rządy) i skończył się Singapur. Nam żal, ale czy ma nas to dziwić? Kiedyś, jako ostatni chyba bastion, Nowa Zelandia trzymała się zasad prawicowych, ale od ok. 15 lat panuje tam lewica. Cóż zrobić… Czerwona zaraza zalała świat, teraz tylko trzeba cierpliwie czekać aż, jak każda zaraza, minie. Potrwa to 5-10-25 lat.
    Singapur to nie państwo, a jak w starożytnej Grecji, państwo-miasto.

   • w Singapurze podczas całej pandemii zmarło 58 osób (słownie pięćdziesiąt osiem) co ciekawe do momentu szczepień zmarło 28 osób i po rozpoczęciu szczepień zmarło praktycznie tyle samo czyli szczepienia nie miały wpływu na zgony. Nie wiemy jednej rzeczy : ile bylo NOP ( w tym zgonów po szczepieniu)

  • Zrzucimy się na bilet bez powrotu dla Roberta na wylot do Izraela po 3 i 4 dawkę, a później do jego ukochanego Singapuru którego tak często przytacza, bo lubi być za mordę trzymany. A jak będzie mu za mało to później do Chin Ludowych.

 3. Właśnie wróciłem do domu z marszu. „W marszu bierze udział 1 tysiąc ludzi” – policja skundlona!!! Spokojnie 10 tysięcy, jeżeli nie więcej. Tłum ludzi na przynajmniej 1.5 km na 3 pasmowej trasie.

 4. jak zwykle „szefowie policji” kłamią w biały dzień, wg wytycznych z „centrali”,W-wy. Dlatego wy musicie podawać liczby zawsze x 10 tak jak oni zaniżają! Oczywiście żadna stacja tv włącznie z TRWAM dotąd o tym ani słowa , czekają? Apartheid ogląda więc jak naczelnik pozwoli to wspomną , oczywiście , wzorem stalinowców i gebelsów, tylko w formie ośmieszenia.HAŃBA!

   • Konfederacją sobie mordy nie wycieraj. Nie wprowadzili stanu wojennego tylko wyjątkowy. I nie w całej Polsce tylko na granicy. Żeby worowadzić w całej Polsce trzeba to przegłosować. A Pis nie ma zamiaru brać na siebie odpowiedzialności za szczepienia

 5. Byłem,obserwowalem tych antyszczepaków,robiłem zdjęcia i nagrywalem rozmowy z ukrytego mikrofonu.Niestety,chyba uświadamiać trzeba mocna dębową pałą.Ale jeszcze daję sobie szansę na łagodne tłumaczenie o dobroczynnym działaniu szczepionki.Ostatnio odkryli że działa również na stres,zaburzenia snu,oraz pobudza i wzmacnia erekcję.Co przyda się bardzo wielu antyszczepom zlewaczałym.

  • „robiłem zdjęcia i nagrywalem rozmowy z ukrytego mikrofonu.” aaaa czyli służbowo byłeś a dzisiaj na forum to nadgodziny tak ?

  • 100% wyborców PO i 95% lewicy popiera wstrzykiwanie eksperymentu (co widać po statystykach podawania preparatu w województwach jak mazowieckie) i 75% wyborców PIS jest przeciwnych (lubelskie podkarpackie) wiec słaba ta teoria a lewackich korzeniach przeciwników eksperymentu

  • dlaczego z moich podatkow utrzymuja taka k**** antypolska i antyludzka z epitetami, na jakie konto pieniazki ida? daj adres „doktorku” chcialem sie zapisac na wizyte do ciebie po godzinach w nfz, prywatnie oczywiscie zaplace dodatkowo

   • Dwie dawki wystarczyły, żeby całkowicie zniszczyć twój instynkt samozachowawczy?

    Czy brałeś więcej na lewo? DIL ci załatwił?

 6. Fakt, frekwencja nie poraża.

  Ciekawe jak wściekłe macice to robią, że mają tłumy, banery i pierońskie nagłośnienie!

  Czy one są pewne policyjnej i sądowej bezkarności?

  Czy policją w takiej Wwie rządzi Trzaskowski a nie komendant?

   • No i w tym rzecz. Pokazywanie swojej słabości nie dość że jest przeciwskuteczne, to wzmacnia przeciwnika, który przecież to widzi!

    Nie należy wychodzić na ulice tylko po to, żeby swoją słabość obnażyć.

    Lepiej nie wychodzić i przez media dawać do zrozumienia jacy to jesteśmy silni. Bo teraz nikt nie ma wątpliwości, że jesteśmy słabi!

Comments are closed.